מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

אודות פורטל ווילוק

הכירו את פורטל Welock - ווילוק, המאפשר לכם לבצע השוואת מחירים מהירה בין מנעולנים על פי אזור המגורים שלכם, קראו כיצד זה עובד, מה תמצאו כאן ולמה כדאי לכם.

כיצד פועל ווילוק?

שיטת השוואת המחירים של ווילוק פועלת באופן פשוט, יעיל ומהיר. אז בדיוק? אתם משאירים פרטים או לחלופין יוצרים קשר טלפוני עם המוקד שלנו (אשר זמין בין 8:00 ועד לשעה 19:00). לאחר יצירת הקשר נציג מטעמנו משלים פרטים בסיסים כמו אזור מגורים, סוג השירות הנחוץ והדחיפות. לאחר מכן תקבלו בחזרה עד שלוש פניות של מנעולנים ונותני שירות המתאימים לכם. כעת - השוו בין הצעות המחיר שקיבלתם ובחרו במנעולן המתאים לכם.

מה ניתן למצוא בפורטל?

  • מחירים - בעבור כל שירות שאנו מפרסמים באתר נציג תמיד את טווח המחירים הריאלי על פי הערכת השוק. בנוסף, ישנם שירותים שעדיין אינם מופיעים באתר אך תוכלו למצוא מידע עליהם בעמוד המחירון המלא.
     
  • מידע מקצועי - חשוב לנו לתת כמה שיותר מידע, אם אתם מחפשים שירות מסוים, אנו נעטוף אותו במידע מקצועי, החל מגדלים, סוגים, דגמים, טיפים ועצות.
     
  • השוואת מחירים - כפי שהסברנו בפסקה הראשונה, בעבור כל שירות המוצג בפורטל ווילוק ניתן לבצע השוואת מחירים.

מדוע כדאי להשתמש בשירות?

נפתח בסיבה הטובה ביותר - השירות שלנו ניתן בחינם וללא התחייבות! כן, אתם יכולים לקבל הצעות מחיר, לשוחח עם מנעולנים להשוות והכל ללא התחייבות כלפינו וללא תשלום כלל. כמו כן, אנחנו דואגים לעדכן את המידע באתר, לשקף לגולש את כל מה שחשוב אודות השירות שהוא מחפש ולדאוג שידע מהו המחיר הממוצע והריאלי. שכנענו אותכם? יאללה - צרו קשר.