מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעולים

צריכים להחליף מנעולים? בעמוד תראו מתי צריך להחליף מנעול לדלת, מה המחירים של החלפת כל סוג של מנעול לדלת ואיך לוודא שמדברים על מחליף מנעולים אמין והגון לפני שמזמינים אותו.

כמה עולה החלפת מנעולים?

מחיר החלפת מנעולים נע בין 250 - 900 ש"ח. מחיר החלפת מנעול בסיסי לדלת פנים נע בין 250 - 350 ש"ח. מחיר החלפת מנעול לדלת פלדלת נע בין 450 - 550 ש"ח ומחיר החלפת מנעול רב בריח נע בין 500 - 900 ש"ח. המחיר כולל את העבודה ואת המנעול עצמו.

 

מחיר החלפת מנעול לדלת כניסה בממוצע

מחיר החלפת מנעול לדלת כניסה בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

החלפת מנעולים - מתי נצטרך?

החלפת מנעולים נבצע במקרים הבאים:

 • מפתח לא מסתובב בדלת: אחד הסימנים הכי ברורים לכך שנצטרך להזמין מנעולן להחלפת המנעול הוא כשהמפתח לא מסתובב בדלת. אם זה רק בצד אחד הבעיה היא כנראה בצילינדר, ואם הבעיה היא ב-2 הצדדים הבעיה היא במנעול כולו.
   
 • ידית הדלת נפולה: חשוב להבהיר פה בין נפלה ונפולה. נפלה זה אומר שאתם מושכים את הידית והיא נמצאת לכם ביד, נפולה אומר שהיא נשארת שם ונראית פגועה. במקרה הראשון יכול להיות שניתן רק לחזק את החיבור או להחליף את הידית בדלת, במקרה השני אין מנוס מהחלפת המנעול.
   
 • הלשונית שבורה: אם הלשונית שבורה או יצאה מהמקום לא ניתן לתקן אותה והחלפת מנעולים היא לצערנו הצעד הבא שלכם.
   
 • הדלת תקועה ולא זזה: לרוב כשהדלת תקועה זה בגלל המנעול המגנטי. במקרה הזה צריך להזמין מנעולן לפריצת דלת עם מנעול מגנטי וכדאי גם להחליף את המנעול הבעייתי עצמו.
   
 • איבוד מפתח: מקרה נוסף בו נבצע החלפת מנעולים הוא אם איבדנו את כל המפתחות ואת כל הספייר. כמובן שבמקרה הזה צריך להזמין פורץ דלתות אבל אותו בעל מקצוע יחליף לכם גם את המנעול.
   
 • מעבר דירה: הרבה פעמים נרצה להחליף מנעולים אם עברנו דירה לדירה חדשה ואנחנו לא בטוחים למי יש המפתח לדירה הישנה. אנחנו לא מכירים את הדיירים הקודמים ורוצים לוודא שאנחנו בטוחים. תוכלו לראות עוד מה אומר החוק על החלפת מנעולים בדירה שכורה.
   
 • שדרוג המנעול: עוד סיטואציה נפוצה היא החלפת מנעולים לצורך שדרוג. רוצים להתקין מנעול ביומטרי או לעבור ממנעול 0 למנעול עם צילינדר? התקנת מנעולים חדשים יכולה להיות בדלתות ואפילו במגירות.
   
 • מניעה מאנשים להיכנס: לפעמים במקרים לא נעימים נרצה להחליף מנעולים כדי למנוע מאנשים שאנחנו לא מעוניינים שיכנסו לביתנו. זה נפוץ אחרי גירושים הרבה פעמים, אבל גם במקרה שפרצו לנו לבית בעבר ואנחנו לא בטוחים מה גרם לזה ורוצים לוודא שאלה לא המנעולים.

 

החלפת מנעול לדלת

החלפת מנעולים מכל הסוגים ולכל הדלתות

עם פורטל ווילוק תוכלו למצוא מחליף מנעולים שיחליף לכם מנעול לכל סוג דלת ואת כל סוגי המנעולים. רוצים לקרוא עוד על מחיר החלפת מנעול או דלת מסויימת או על לנסות להחליף את המנעול בעצמכם? לחצו על הכפתור:

 

סוג דלת   סוג מנעול
דלת כניסה   מנעול רב בריח
דלת פלדלת   תיבת דואר
דלת פנים    

החלפת מנעול לדלת כניסה

כמה עולה ההחלפה?

מחיר החלפת מנעול לדלת כניסה נע בין 400 - 550 ש"ח כשהמחיר יהיה בין 400 - 500 לדלת כניסה מעץ עם מנעול ייחודי ובין 450 - 550 ש"ח למנעול רב בריח של פלדלת.

 

טיפ מאיתנו

אם המנעול הוא ייחודי לדלת הכניסה בהתאם לחברת הדלתות עצמה מחיר החלפת המנעול ישתנה בהתאם למחיר המנעול.

 

החלפת מנעול לדלת כניסה

החלפת מנעול לדלת פלדלת

איך נדע שצריך החלפה?

 

ברגע שאתם מנסים לפתוח את הדלת, בין אם זה מבפנים ובין אם זה מבחוץ, ואתם רואים שהבריחים לא זזים זה סימן שצריך להחליף את המנעול לדלת פלדלת. 

 

כמה עולה ההחלפה?

 

מחיר ההחלפת של מנעול דלת פלדלת של חברת רב בריח הוא 450 - 550 ש"ח. המחיר כולל את העבודה ואת המנעול החדש.

 

טיפ מאיתנו

 

אם אתם רוצים להחליף את המנעול ממנעול דו צדדי למנעול כפתור או פרפר שנפתח מבפנים ללא מפתח אין צורך להחליף את כל המנעול, אפשר להחליף את הצילינדר רב בריח בלבד.

 

קראו עוד על החלפת מנעול לדלת פלדלת

החלפת מנעול לדלת פנים

איך נדע שצריך החלפה?

 

לרוב הסימן הבולט הוא כשהמפתח לא מסתובב בדלת משני הצדדים. אם זה רק מצד אחד הבעיה היא הצילינדר ולא כל המנעול.

 

איזה מנעול לבחור?

 

בדלתות פנים יש לכם כמה אפשרויות למנעולים. בעבר הנפוצה ביותר הייתה מנעול עם מפתח 0 שהוא מפתח אוניברסלי לכל המנעולים האלה. יש גם אפשרות של מנעול שירותים שהוא מאוד פשוט ניתן לראות האם המנעול נעול (בדרך כלל צבוע באדום) או פתוח (בדרך כלל מסומן בירוק). כמו שהשם מרמז הוא בדרך כלל משומש בשירותים או במקלחת. יש גם אפשרות למנעול בעל צילינדר, שהוא נפוץ אם יש לכם חדר חשובים שאתם רוצים להגן עליהם יותר.

 

כמה עולה ההחלפה?

 

מחיר החלפת מנעול לדלת פנים נע בין 250 - 350 ש"ח כשהמחיר כולל את המנעול עצמו.

 

טיפ מאיתנו

 

יש אפשרות גם להחליף מנעול מגנטי, אבל הוא פחות מומלץ מפני שהוא נוטה להיתקע יותר ממנעולים אחרים. עם זאת עדיין הרבה אנשים בוחרים בו בגלל המראה המודרני שלו, אז במקרה הזה החלפת המנעול תהיה יקרה יותר ב 50 - 100 ש"ח. בנוסף, החלפת מנעול לדלת עץ מצריכה מאיתנו בדיקה שהמנעול אכן מתאים למידות הדלת.

 

קראו עוד על החלפת מנעול לדלת פנים

החלפת מנעול רב בריח

איך נדע שצריך החלפה?

 

הסימנים הכי נפוצים הם כשהלשונית תקועה או כשהידית נפולה.

 

כמה עולה ההחלפה?

 

מחיר החלפת מנעול רב בריח נע בין 500 - 900 ש"ח. המחיר כולל את המנעול עצמו.

 

טיפ מאיתנו

 

בקשו ממחליף המנעולים מפתח אל חלד כדי שתוכלו לשטוף אותו במקרה שהוא מלא חול. ככה לא תכניסו את החול למנעול ותשמרו עליו להבא.

 

קראו עוד על החלפת מנעול רב בריח

החלפת תיבת דואר

איך נדע שצריך החלפה?

 

כמעט תמיד נחליף את המנעול בתיבת הדואר כי איבדנו את המפתחות הקודמים.

 

כמה עולה ההחלפה?

 

מחיר בסיסי של 200 - 250 ש"ח שכוללת פריצה של המנעול הישן והתקנה של מנעול חדש.

 

טיפ מאיתנו

 

ודאו שמחליף המנעולים פותח את המנעול החדש לידכם.

קראו עוד על החלפת מנעול תיבת דואר

איך למצוא מחליף מנעולים אמין ומומלץ להחלפת מנעולים?

בשביל למצוא מחליף מנעולים אמין ומומלץ יש כמה דברים שכדאי שתדעו:

 • תעודת יושר מהמשטרה: יש הרבה מידע לא ברור או לא מדוייק בנושא אז חשוב להבהיר - אין כזה דבר אישור מנעולנות ממשטרת ישראל, אין מנעולן שהוא "מוסמך על ידי המשטרה" או משהו כזה. מה שכן יש הוא תעודת יושר שניתן להפיק במשטרה. מה שתעודת היושר אומרת הוא שלאדם הזה אין שום הליך פלילי נגדו והוא לא הורשע בעבר בעבירות. פרט זה בהחלט חשוב כי אתם רוצים לוודא שאתם סומכים על המנעולן שלא יפרוץ לכם לבית בשלב כלשהו, ולכן הרבה מנעולנים מוציאים תעודת יושר מהמשטרה, אבל זה לא חובה על מנת לעסוק במנעולנות.
   
 • צילינדר חדש מהקופסה: עוד דבר שחשוב לוודא כשמגיע המנעולן הוא שהצילינדר מגיע חדש מהקופסה והקופסה אטומה לחלוטין. זה גם יבטיח שהצילינדר חדש ויחזיק לאורך זמן, אבל יותר חשוב זה גם מבטיח שאין שום אדם אחר שמסתובב עם מפתחות למנעול הזה - וזה כמובן חשוב מאוד.
   
 • אחריות על העבודה: עבור החלפת צילינדר נהוג לקבל אחריות של בין שנה ל-5 שנים כשזה משתנה בהתאם לצילינדר. עבור צילינדרים זולים מסין תקבלו אחריות של שנה בדרך כלל, ועבור צילינדרים אירופאים תוכלו לקבל אחריות של עד 5 שנים. במקרה של החלפת מנגנון שריונית חוסם - נמליץ לוודא שהוא אכן מקורי ושניתנת עליו את מלוא האחריות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת:
5 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מנעולנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה עוד לעשות לפני שאתם מזמינים מחליף מנעולים?

רק רגע לפני שאתם מזמינים מחליף מנעולים כדי לעשות 3 דברים קטנים:

 • וידוא שאתם בעלי הבית: כשהמנעולן יגיע הוא יצטרך לוודא שאתם אכן בעלי הבית. בשביל להוכיח לו שאתם אכן בעלי הבית כדאי להכין תמונה של חוזה השכירות או פשוט לקרוא לשני שכנים שמכירים אתכם שיוכלו לאשר שאתם אכן גרים שם.
   
 • עבודות נוספות בבית: עוד דבר שמומלץ לוודא הוא האם אתם צריכים עבודות נוספות כלשהן שקשורות למנעולים או דלתות. האם אתם צריכים לתקן דלת בבית שלכם במקרה או לשכפל מפתחות? אם כן זה כמעט תמיד אותו בעל מקצוע שעושה את העבודה וכדאי לכם לנצל את העבודה שהוא כבר בא לעשות את העבודה ולבקש ממנו גם את הדברים האלו כי תקבלו עליהם מחיר יותר טוב.
   
 • מחיר העבודה: אם כבר דיברנו על מחיר, אל תזמינו את המנעולן לפני שאתם מבררים את המחיר. המחיר ישתנה כמובן בהתאם לסוג המנעול, קושי העבודה ושעת הביקור אבל גם בהתאם למנעולן עצמו. מספיק שתדברו עם 2-3 מנעולנים תוכלו לפעמים לחסוך כמה עשרות או מאות שקלים בכמה דקות קצרות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כמה זמן לוקח למנעולן להגיע להחליף את המנעול?

מהרגע שאתם מדברים עם מנעולן בדרך כלל יקח לו בין 15 - 45 דקות להגיע אליכם ולהחליף את המנעול. זה משתנה בהתאם למרחק שאתם גרים מהמנעולן, כשבדרך כלל באזורים יותר מרכזיים זמן ההגעה יהיה בטווח הנמוך יותר ובאזורים פחות מרכזיים בדרך כלל הטווח יהיה יותר גבוה. לרוב מומלץ לדבר עם יותר ממחליף מנעולים אחד אם אתם רוצים למצוא את המנעולן שיגיע הכי מהר, וזה גם יכול לעזור לכם במחיר.

 

כמה זמן יקח למנעולן להגיע אליכם ולהחליף מנעול?
30 דקות
45 דקות משך זמן 15 דקות

האם תיקון מנעול הוא אפשרי או שחובה להחליף?

תיקון מנעול הוא לרוב לא אפשרי ולכן לרוב החלפה שלו היא הפיתרון. המקרה היחיד שיכול להיות יוצא דופן במקרה של מנעול מגנטי בדלת פנים שלפעמים ניתן לתקן אם הבעיה בו לא חמורה אבל אם הוא כבר עושה בעיות ומחיר החלפת המנעול לא כזה גבוה - מומלץ להחליף.

מחירון החלפת מנעולים

לפניכם מחירון החלפת מנעולים מלא:

מחירון החלפת מנעולים

מחיר החלפת מנעול לדלת פנים

200 - 300 ש"ח
כמה עולה החלפת מנעול רב בריח?

500 - 900 ש"ח
כמה עולה החלפת מנעול 0 למנעול מגנטי?

300 - 400 ש"ח
מחיר החלפת מנעול שריונית חסם

650 - 900 ש"ח
כמה עולה החלפת מנעול תיבת דואר?

200 - 300 ש"ח
מה המחיר של החלפת מנעול כספת עליון?

300 - 400 ש"ח
כמה עולה החלפת צילינדר?

300 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

החלפת מנעול או צילינדר, מה ההבדל?

מנעול וצילינדר הם באמת מושגים קצת מבלבלים, אז בואו נסביר מה ההבדל. מנעול הוא כל המנגנון נעילת הדלת. הוא כולל בתוכו את הבריחים שמשאירים את הדלת נעולה וגם את הצילינדר. הצילינדר הוא הדבר הגלילי הארוך שבתוכו אנחנו מכניסים את המפתח על מנת לנעול את הדלת בצורה יותר הרמטית וקשה לפריצה. החלפת מנעולים וצילינדרים היא לא אותה פעולה מפני שהצילינדר מתקלקל הרבה יותר והמנעול נשאר איתנו לרוב לכמה שנים. קראו עוד על החלפת צילינדרים.

מצאו מנעולן זול ואמין עם ווילוק

בשביל לוודא שאתם מוצאים מנעולים זול ואמין לצורך החלפת מנעולים הבאנו חשוב לנו להגיד לכם מה טווח המחירים הצפוי לעבודה שלכם וגם איך לוודא האם המנעולן אכן אמין ואת אלה עשינו למעלה. עכשיו בשביל "לסגור את החבילה" אנחנו גם מאפשרים לכם לדבר עם מספר מנעולנים בעיר שלכם בקלות. התקשרו לפורטל ווילוק או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות ממנעולנים בעיר שלכם. השוו וחסכו עד 39% במחיר החלפת המנעול.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מצאו מנעולן להחלפת מנעולים בעיר שלכם

פורטל ווילוק עובד עם מנעולנים בכל רחבי הארץ. מצאו מנעולן להחלפת מנעולים באזור שלכם

איך לשמור על המנעולים שלכם להבא?

בשביל לשמור על המנעולים להבא יש לנו כמה טיפים בשבילכם:

 • היזהרו מחול: חול הוא אחד האויבים הכי גדולים של מנעולים. הוא נכנס במפתחות שלנו, נשאר שם וכשאנחנו מכניסים אותם לצילינדר ומסובבים החול נשאר שם ושוחק את את המנעול. הדרך הכי טובה להימנע (חוץ מלהימנע מהחול עצמו) היא לקנות מפתח אל חלד שניתן לשטיפה. דרך נוספת היא להביא איתכם לים שקית קטנה ואטומה שלא יחדור לתוכה חול.
   
 • שמנו את המנגנון: עוד דבר שיעזור הוא לקחת WD 40 ולשמן את המנגנון כולו. עם הזמן הוא נשחק ומתחיל לשרוט את עצמו, אבל אם תשמנו אחת לחצי שנה תתפלאו איך כל החברים שלכם מקנאים בכם על כך שהמנעולים נשארים לאורך זמן.
   
 • אל תטרקו: לא תמיד ניתן להימנע מכך ויש ריבים שמצריכים את הפעולה הזו, אבל אם ניתן עדיף לא לטרוק את הדלת. גם את הריבים מומלץ למנוע, אבל לזה אין לנו טיפים מיוחדים לצערנו.

שאלות נפוצות על החלפת מנעולים

החלפת מנעול לשוכר - האם חוקי?

לא. גם אם יש סעיפים לכך בחוזה השכירות, אסור לבעל הדירה להחליף מנעול לשוכר גם אם לא שילם חשבונות.


איך לוודא שתדברו עם מחליף מנעולים אמין?

הוספנו 6 טיפים בעמוד איך לוודא שאתם מדברים על מנעולן ישר ואמין.