מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנגנון חוסם

ברשותכם דלת שריונית חסם שעושה בעיות? מתחת תקראו על הסימנים המעידים על תקלות בדלת שריונית, כמה עולה החלפת מנגנון חוסם מקורי וגם כיצד תוכלו לאתר מנעולן מומלץ ומוסמך בקלות דרך פורטל ווילוק - קראו וגלו.

סימנים המחייבים החלפת מנגנון שריונית חסם

בין הסימנים שמעידים שיש צורך בהחלפת מנגנון שריונית חסם באחד חדש, הם קושי בסיבוב המפתח במנעול או במקרים בהם הבריחים שמותקנים בתוך הדלת עצמה לא יוצאים לכיוון המשקוף בגלל שנתקעו או כי נשחקו.

 

החלפת מנגנון חוסם לדלת

מדוע יש צורך בהחלפת מנגנון חוסם בהקדם?

דלתות שריונית חסם מצטיינות ברמת הבטיחות הגבוהה שהן מעניקות לנו, תודות לבריחי הפלדה שיוצאים מתוך הדלת עצמה בעת נעילה, לכיוון פנים המשקוף שסביב הדלת. בזכות כל אלה, הדבר הופך אותה פי כמה קשה יותר לפריצה, בהשואה לדלתות חוץ אחרות.

 

חשבו מה יקרה במקרים בהם המנגנון עצמו נשחק והבריחים שיוצאים מהדלת ייתקעו במשקוף? התוצאה היא - שהדלת לא תיפתח כלל ואתם תהיו כלואים בתוך הבית שלכם, חשבו שע"מ לפרוץ דלת כמו שריונית חסם, המנעולן יצטרך גם לפרק את המשקוף בגלל הבריחים התקועים בו, מה שיגרור עלויות גבוהות מאוד ונזק גדול לדלת ולמשקוף כאחד. לכן במידה והמפתח כבר לא מסתובב בצורה חלקה במנעול, דעו שזה הזמן להזמין מנעולן לפני שהדבר יחריף.

 

דחיפות להזמנת מנעולן:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מחיר החלפת מנגנון חוסם לדלת

מחיר החלפת מנגנון חוסם לדלת שריונית נע בין 650 - 900 ש"ח. המחיר כולל מנגנון שריונית חסם מקורי והתקנתו.

 

מחיר ממוצע להחלפת מנגנון חוסם לדלת

מחיר ממוצע להחלפת מנגנון חוסם לדלת: 775 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 650 ₪

הזמנת מנעולן להחלפת מנגנון לדלת חוסם - מה צריך לדעת?

 • צד לשונית החוסם - לשונית מנגנון חוסם מיוצרת לדלתות ימניות ושמאליות כאחד ולכן לפני שתזמינו מנעולן להחלפת מנגנון חוסם לדלת שלכם, חשוב ביותר שתוודאו איזה צד הוא הצד הנכון לדלת הקיימת שלכם כדי שהמנעולן לא יגיע עם מנגנון לצד הלא נכון.
   
 • אישור מכון התקנים - בכל הנוגע לבטיחות שלכם בבית אין להתפשר ועל כן, חובה מצדכם לוודא שהמנעולן שאתם מעסיקים משתמש במנגנון חוסם בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי, אם לא כך, סרבו להתקנת החלק.
   
 • תעודת יושר מהמשטרה - מדובר בתעודה שמוענקת רק למנעולנים בעלי עבר נקי בתחומם. היא אינה בגדר החובה אך בהחלט יכולה להעיד שהמנעולן שמולכם הינו ישר ולא כזה שיחפש לפרוץ לכם לבית בשלב מסויים.
   
 • אחריות - חברת שריונית חסם מקנה אחריות על מנגנון הנעילה בסך 5 שנים ועל כן, חשוב שתבקשו את תעודת האחריות בכתב מהמנעולן, לפני שהוא מתקין את הרכיב בדלת שלכם.
   
 • תיקון עצמי - למי מכם שמחפש לחסוך על מנעולן מוסמך לצורך החלפת מנגנון חוסם וחושב לבצע את העבודה בעצמו, מבלי שעבר הסמכה לכך - קודם כל "בהצלחה" אתם תזדקקו לה. שנית, כדאי שתדעו שמדובר בעבודה שמורכבת פי כמה בהשוואה להחלפת מנגנון נעילה אחר. מנגנון חוסם דורש סינכרון בין הבריחים, שלהזכירכם יוצאים מגוף הדלת בעת הנעילה לתוך המשקוף, כך שלא מדובר רק על הבריחים שבתוך המנגנון, אלא לכל הדלת.
   
 • השוו מחירים ובדקו חוות דעת - ע"י השארת פרטים בטופס המצורף בעמוד, תוכלו לקבל בחינם מפורטל ווילוק עד 3 מנעולנים מומלצים להחלפת מנגנון חוסם בדלתות שריונית, ביניהם תוכלו להשוות במחירי עבודה ע"י בירור מחירים עוד בטלפון. ניתן גם לחפש חוות דעת באינטרנט שהשאירו לקוחות קודמים שהסתייעו בהם וכך תוכלו להשיג בעל מקצוע במהירות, במחיר משתלם ומבלי שתיאלצו להתפשר על טיב השירות.