מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול לדלת עץ

יש לכם דלת עץ בבית או המשרד? מעוניינים להחליף את המנעול הנוכחי מסיבה כזו או אחרת? בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע על הנושא, כולל מחיר משוער להחלפת מנעול בדלת עץ.

כמה עולה החלפת מנעול לדלת עץ?

מחיר החלפת מנעול לדלת עץ עומד על 350 ש"ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 300 ל-400 ש"ח, בהתאם לסוג ודגם המנעול.
 

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת עץ

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת עץ: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

מתי נדרש להחליף מנעול בדלת עץ?

יכולות להיות מספר סיבות להחלפת מנעולים בדלתות עץ, כאשר אלו הן הסיבות הנפוצות ביותר:

  • הידית נפלה: לעיתים, נדרש להחליף מנעול בדלת פנים כאשר הידית פשוט נופלת כלפי מטה. לעיתים קיימת בעיה נוספת שבגללה נדרש להחליף ידית בדלת פנים והיא ידית שנתקעת למעלה או למטה מבלי שנוכל להשתמש בה בצורה תקינה.
     
  • כניסה לדירה / משרד חדש: נכנסתם לדירה חדשה? אולי למשרד חדש בבניין משרדים? זה הזמן להזמין מנעולן מקצועי לצורך החלפת המנעול הנוכחי במנעול חדש.
     
  • המפתח לא מסתובב: יכולות להיות מגוון סיבות לכך שהמפתח לא מסתובב כמו למשל מנעול, מפתח או צילינדר תקול, דלת שאינה מכוונת ועוד. לא בטוחים מה הסיבה לתקלה? הזמינו מנעולן מורשה שיבדוק זאת בעבורכם.
     

החלפת מנעול לדלת עץ

ומה לגבי החלפת מנעול לדלת הזזה מעץ?

קיימים כיום מספר חברות אשר מייצרות מנעולים לדלתות הזזה, החל ממנעולי לשון נופלת ועד למנעולים חבויים. המחיר של מוצרים אלו זול יחסית ועומד על כ-50 ש"ח למנעול. במידה ונדרש להחליף מנעול בדלת הזזה מעץ, כדאי להזמין מנעולן מקצועי ובעל ניסיון לביצוע הפעולה וזאת על מנת לא לגרום לנזקים כלשהם בעץ עצמו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

החלפה של מנעול עליון לדלת עץ

בדלתות עץ רבות, קיים גם מנגנון הגנה נוסף והוא מנעול עליון. מנעול זה בדרך כלל יהיה מנעול כספת או לחילופין יהיה ניתן לספק הגנה באמצעות התקנה של סגר ביטחון בדלת מסוג פרפר או שרשרת. בשיטה זו, נוכל להבטיח שדלתות העץ אשר לעיתים פריצות יותר מאשר דלתות פלדה, יהיו מוגנות הרבה יותר.