מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול לדלת פנים

צריכים להחליף את המנעול בדלת בפנים? בעזרת ווילוק תוכלו לגלות מהו המחיר, איזה סוגי מנעולים מתאימים וגם לבצע השוואת מחירים, הכל במהירות ובפשטות.

השוואת מחירים להחלפת מנעול בדלת פנים

בעזרת פורטל ווילוק ניתן לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים לכל מטרה, במקרה הזה לצורך החלפת מנעול בדלת הפנים. אז איך השיטה שלנו עובדת? ראשית השאירו פרטים, שנית קבלו פניות ואספו הצעות מחיר, כעת - השוו את המחירים ובחרו בהצעה הכי זולה! כך תוכלו לחסוך מבלי להתאמץ. אז למה אתם מחכים? השירות ניתן בחינם וללא התחייבות כלל.

 

החלפת מנעול לדלת פנים

מהו המחיר להחלפת מנעול בדלת פנים?

מחיר החלפת מנעול לדלת פנים יהיה בין 200 - 300 ש"ח. המחיר כולל פירוק של המנעול הישן, התקנת מנעול חדש וביצוע התאמות במידת הצורך. ישנם מגוון סוגים של מנעולי דלת, עליהם נסביר בהמשך.

 

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת פנים

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת פנים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

סוגי מנעולים לדלתות פנים:

ישנם מספר מנעולים נפוצים לדלתות פנים, הנה הם והסבר קצר על כך אחד מהם:

  • מנעול אפס - סטנדרטי לחלוטין, מפתח אפס הנו המפתח הרגיל שפותח כל דלת עם אותו המנעול, נפוץ במבני מגורים ישנים.
     
  • מנעול מגנטי - הסטנדרט החדש, מנעול מגנטי למעשה בעל לשונית אחת ולא 2. כאשר נעילה למעשה מפעילה את המגנט והדלת לא יכולה להיפתח. השוני המרכזי הוא שאין לשונית קפיצית ואין לשונית ברזל נוספת. כך שיש פחות תקלות.
     
  • מנעול חבוי - המנעול שהחליף את מנעול האפס ונמצא כעת במרבית דלתות הפנים עם המנעול המגנטי יחדיו.

מנעול לדלת פנים

החלפת מנעול לדלת פנים מעץ - מה חשוב לדעת?

דלתות עץ המשמשות כדלתות פנים בעלות מנגוני נעילה דומים לאלו של דלתות הפנים העשויות מחומרים זהים כמו פולימר וכדומה. המנעול הנפוץ בדלת עץ יהיה מנעול חבוי, אך בדלתות עץ חדשות ישתמשו במנעול מגנטי. כאשר מחליפים מנעול לדלת עץ רצוי להשתמש באותו הדגם על מנת לא לבצע התאמות נוספות למגנון חדש - דבר אשר עשוי להרוס את העץ. לכן וודאו שאתם מציינים את הדגם ואת סוג המנעול הקיים על מנת שהמנעולן יביא חלופה מתאימה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה