מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול וצילינדר לדלת פנים

צריכים להחליף את המנעול בדלת בפנים? בעמוד תראו איך להחליף את המנעול לבד ומה המחיר של החלפה מקצועית. בנוסף תראו טיפים לבחירת המנעול עצמו ואיך לבחור את מחליף המנעולים.

מהו המחיר להחלפת מנעול לדלת פנים?

מחיר החלפת מנעול לדלת פנים יהיה בין 200 - 300 ש"ח. המחיר כולל פירוק של המנעול הישן, התקנת מנעול חדש וביצוע התאמות במידת הצורך. ישנם מגוון סוגים של מנעולי דלת, עליהם נסביר בהמשך.

 

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת פנים

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בדלת פנים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

החלפת מנעול לדלת פנים - מתי נצטרך?

יש כמה מקרים בהם נצטרך להחליף מנעול לדלת פנים:

 • מפתח לא מסתובב בדלת: אתם מכניסים את המפתח והוא לא מסותבב בדלת שלכם? אם הוא לא מסתובב בשני הצדדים תצטרכו להחליף את המנעול כולו. אם הוא לא מסתובב רק בצד אחד תצטרכו לבצע החלפת צילינדר בדלת הפנים שלכם.
   
 • דלת תקועה ולא זזה: לרוב כשמנעולנים מקבלים פניות של דלת פנים תקועה מדובר על דלת עם מנעול מגנטי. לצערנו במקרה הזה בשביל להחליף את המנעול המנעולן קודם כל יצטרך לפרוץ את הדלת עם המנעול המגנטי מה שיוסיף לעבודה שלו וגם למחיר.
   
 • ידית נפולה: ידית נפולה לא אומר ידית שאתם מנסים למשוך ואז נשארת לכם ביד - אלא ידית שמצב שבו היא "נחה" היא ירודה ונראית קצת פצועה. במקרה הזה החלפת מנעול לדלת פנים זה הפיתרון. אם זה המקרה הראשון תצטרכו להחליף את הידית בדלת הפנים.

 

החלפת מנעול לדלת פנים

סוגי מנעולים לדלתות פנים

עומדים לבצע החלפת מנעול לדלת פנים? ישנם מספר מנעולים נפוצים לדלתות פנים, הנה הם והסבר קצר על כך אחד מהם:

 • מנעול אפס - סטנדרטי לחלוטין, מפתח אפס הנו המפתח הרגיל שפותח כל דלת עם אותו המנעול, נפוץ במבני מגורים ישנים. היתרון המרכזי של מפתח אפס הוא כשהדלת ננעלה ניתן לפתוח אותה עם מפתח אפס. בנוסף אם איבדנו את המפתח אין שום בעיה כי אפשר לקנות מפתח חדש בחנויות הכל לבית.
   
 • מנעול מגנטי - הסטנדרט החדש, מנעול מגנטי למעשה בעל לשונית אחת ולא 2. כאשר נעילה למעשה מפעילה את המגנט והדלת לא יכולה להיפתח. השוני המרכזי הוא שאין לשונית קפיצית ואין לשונית ברזל נוספת. כך שיש פחות תקלות.
   
 • מנעול חבוי - המנעול שהחליף את מנעול האפס ונמצא כעת במרבית דלתות הפנים עם המנעול המגנטי יחדיו. היתרון המשמעותי שלו שבגללו הוא נהיה פופולריות הוא העיצוב היותר אסתטי שלו לעומת קודמו - מנעול אפס.
   
 • מנעול פרפר - מנעול פרפר הוא מנעול שבצידו האחד יש מפתח קבוע שנמצא בתוך הצילינדר. היתרון המרכזי של מנעול פרפר הוא שניתן לפתוח ולנעול את הדלת בקלות ובמהירות. היתרון הזה משמעותי במיוחד במקרים של סכנה או שריפה שאנחנו צריכים למהר ולא צריך לחפש את המפתח ולהכניס לצילינדר - פשוט פותחים את הדלת ובורחים.

 

סוג מנעול מחיר חיסרון עיקרי יתרון עיקרי
מנעול אפס 35 - 45 ש"ח לא נראה אסתטי אותו מפתח לכל מנעול
מנעול מגנטי 30 - 50 ש"ח מרבה להיתקע פחות תקלות בלשונית
מנעול חבוי 70 - 130 ש"ח ניתן לאבד את המפתח אסתטי ונפוץ
מנעול פרפר משתנה בהתאם לצילינדר קל יותר לפריצה קל לפתוח במקרה של שריפה

איך להחליף מנעול לדלת פנים לבד?

תצטרכו:

 • מפתח אלן לרוב 2.5 או 3 מ"מ.
   
 • מנעול חדש שאתם רוצים להתקין.
   
 • מברג פיליפס
 1. מצאו את הבורג של הידית (נמצא בינה לבין הדלת) ושחררו אותו.
   
 2. שחררו את הידית החוצה מעט אבל אל תוציאו אותה.
   
 3. מצאו את הברגים שבצד הדלת מול המשקוף ושחררו אותם.
   
 4. סובבו את הידית כאילו אתם מנסים לפתוח את הדלת במטרה לשחרר את המנעול. אתם אמורים לראות אותו זז.
   
 5. הוציאו את הידית משני הצדדים של הדלת.
   
 6. הוציאו את המנגון מצד הדלת.
   
 7. אם לא הצלחתם להוציא את המנעול נסו לשחרר מעט את הברגים של הטבעות שמסביב לידית והמפתח (נקראים רוזטה).
   
 8. קחו את המנעול החדש שאתם רוצים להתקין.
   
 9. השיפוע של הלשונית של הדלת צריך להיות לכיוון המשקוף.
   
 10. אם הוא לא הסתכלו מאחוריה ומצאו את הבורג של הלשונית. סובבו אותו עם המברג עד שהלשונית בכיוון הנכון. יכול להיות שתהיה קצת התנגדות.
   
 11. החזירו את שני הברגים שהחזיקו את המנגנון.
   
 12. החזירו את הידיות למקום. כנראה תצטרכו לתת מכה קטנה בשביל שייכנסו עד הסוף.
   
 13. חזקו את הבורג של הידית.
   
 14. נסו לפתוח ולנעול את הדלת כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך.
   
 15. הצלחתם? כל הכבוד! לא הצלחתם? זה הזמן לקרוא למנעולן.

 

מנעול לדלת פנים

כך תמצאו מנעולן מומלץ להחלפת מנעול לדלת פנים

החלטתם שאתם לא האנשים שרוצים להחליף צילינדר לדלת פנים לבד וזה לגמרי הגיוני. ההחלפה דורשת התעסקות ואם היא לא מבוצעת נכון אפשר למצוא את עצמנו בלי מנעול בדלת שלנו. עכשיו צריך להבין איך מוצאים את המנעולן. לפניכם הטיפים של ווילוק:

 • זמינות הגעה: הרבה פעמים כשנרצה להחליף מנעול לדלת פנים נעדיף מנעולן שיכול להגיע מהר לבית שלנו. יכול להיות שזו הדלת של השירותים שלא ננעלת או הדלת בחדר וללא ספק אלו חדרים שדורשים פרטיות. מומלץ לדבר עם מספר מנעולנים ולראות מי יכול להגיע הכי מהר לפני שמזמינים אותו.
   
 • מחיר העבודה: דבר נוסף שצריך להסתכל עליו הוא המחיר שהמנעולן לוקח לכם עבור החלפת מנעול לדלת פנים. לרוב מדובר בהחלפה יחסית פשוטה. חשוב לומר שמחיר החלפת מנעול מגנטי כן יהיה גבוה יותר.
   
 • עבודות נוספות: הרבה פעמים כשמזמינים מנעולן כדאי לבדוק אם יש עבודות נוספות שאתם צריכים שיבצע. אולי צריך לקצר או לכוון דלת, להחליף מספר מנעולים או אפילו עבודות אחרות בבית. יש מנעולנים שגם ישמחו לעזור לכם עם שירותי הנדימן שאתם צריכים כמו תלייה של מדפים או הרכבת רהיטים. בררו זאת איתם לפני שאתם מזמינים אותם ואולי תוכלו לחסוך במחיר כל עבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

החלפת מנעול לדלת פנים מעץ - מה חשוב לדעת?

דלתות עץ המשמשות כדלתות פנים בעלות מנגוני נעילה דומים לאלו של דלתות הפנים העשויות מחומרים זהים כמו פולימר וכדומה. המנעול הנפוץ בדלת עץ יהיה מנעול חבוי, אך בדלתות עץ חדשות ישתמשו במנעול מגנטי. כאשר מבצעים החלפת מנעול לדלת פנים מעץ רצוי להשתמש באותו הדגם על מנת לא לבצע התאמות נוספות למגנון חדש - דבר אשר עשוי להרוס את העץ. לכן וודאו שאתם מציינים את הדגם ואת סוג המנעול הקיים על מנת שהמנעולן יביא חלופה מתאימה.

השוואת מחירים להחלפת מנעול לדלת פנים

בעזרת פורטל ווילוק ניתן לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים לכל מטרה, במקרה הזה לצורך החלפת מנעול לדלת פנים. אז איך השיטה שלנו עובדת? ראשית השאירו פרטים, שנית קבלו פניות ואספו הצעות מחיר, כעת - השוו את המחירים ובחרו בהצעה הכי זולה להחלפת המנעול! כך תוכלו לחסוך מבלי להתאמץ. אז למה אתם מחכים? השירות ניתן בחינם וללא התחייבות כלל.