מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת צילינדר לדלת פנים

החלפת צילינדר לדלת פנים בבית או במשרד הוא שירות נפוץ למדי. גלו כמה זה צפוי לעלות לכם והזמינו מנעולן לביצוע העבודה, לאחר בדיקה של המחירים והשוואה של מספר הצעות שונות.

מתי להחליף צילינדר בדלת פנימית?

כאשר המפתח של הדלת נתקע בחור המנעול, צריך להחליף את הצילינדר. גם במצבים שהמפתח נשבר בתוך המנעול, אין מנוס כמובן מהחלפתו. בנוסף, אם הגעתם למצב בו אינכם מוצאים את המפתח או לחילופין מצבים בהם צרור המפתחות שלכם נגנב - הזמינו מנעולן שיבצע החלפת צילינדר בדלת פנימית.

 

החלפת צילינדר בדלת פנים

החלפת צילינדר לדלת פנים - כמה זה עולה?

באופן כללי כדאי לדעת שעלות החלפת צילינדר היא אינה גבוהה במיוחד ומדובר בעבודה יחסית פשוטה. מחיר החלפת צילינדר בדלת פנים מורכב מעלות הצילינדר וממחיר עבודת ההחלפה עצמה ומבדיקות שערכנו המחיר ינוע בטווח העלויות שבין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, במידה ומדובר בצילינדר סטנדרטי כמובן, כפי שניתן למצוא בדלתות פנים רבות. המחיר כולל את עלות הצילינדר החדש שעולה בדרך כלל כמה עשרות שקלים ואת עבודת ההחלפה.

מחיר ממוצע להחלפת צילינדר בדלת פנים

מחיר ממוצע להחלפת צילינדר בדלת פנים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחליפים צילינדר לדלת פנים עם 'ווילוק'

אחד היתרונות המרכזיים אצלנו הוא התהליך הפשוט והמהיר שאנו מאפשרים. בתוך דקות ספורות, ניתן לקבל מספר הצעות מחיר ממנעולנים שפנויים כעת לביצוע עבודת החלפת הצילינדר ופועלים באזור בו אתם גרים.

 

לאחר קבלת הצעות המחיר, תוכלו לערוך השוואה קצרה ולראות מה ההצעה הכי טובה שהתקבלה ולהמשיך עם בעל המקצוע שסיפק אותה. אנו מבצעים סינון מקדים למנעולנים, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות של מנעולן מקצועי, מנוסה ובעיקר אמין.

 

בנוסף לעבודה של החלפת הצילינדר, ניתן להזמין גם שירותים נוספים הקשורים בדלתות פנים כמו למשל תיקון דלת פנימית וגם שירות של פריצת דלתות פנים במידה ואחת מהדלתות תקועות בשל בעיה בצילינדר או המנעול עצמו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה