מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול מגנטי

המנעול המגנטי תקוע? לא עובד טוב? בעמוד תראו מתי נרצה להחליף את המנעול מגנטי בין אם זה למנעול רגיל ובין אם תרצו להישאר עם מנעול מגנטי. תראו גם מחירים וגם טיפים שחשוב לדעת לפני ההחלפה.

החלפת מנעול מנגנטי, מתי נצטרך?

למנעול מגנטי יש כמה תקלות שחוזרות על עצמן שבגללן נצטרך להחליף אותו. לדוגמה:

 • מנעול מגנטי תקוע: אחת התקלות הנפוצות ביותר של מנעול מגנטי הוא שהוא תקוע. כמעט תמיד הסיבה לכך היא שהמנגנון התקלקל. במקרה הזה החלפת מנעול מגנטי היא הפתרון ולפעמים תצטרכו גם להחליף את המנעול הנגדי.
   
 • המגנט עצמו בלוי: אפשרות נוספת היא לא שהמנגנון התקלקל אלא שהמגנט עצמו בלוי ולא מתמגנט. כמו כל רכיב גם המגנט מתבלה, אבל האמת שהוא מתבלה קצת יותר מהר ממה שהיינו רוצים. אם יש לכם מנעול מגנטי תהיו מוכנים לכך שיהיו בו יותר תקלות מאשר מנעול רגיל.
   
 • החלפה למנעול רגיל: בגלל התקלות הרבות והבלאי הרבה מחליטים להחליף את המנעול המנגטי למנעול רגיל. אמנם יותר רועש ופחות אלגנטי, אבל גם מתקלקל לעיתים יותר רחוקות.

 

החלפת מנעול מגנטי

כמה עולה החלפת מנעול מגנטי?

מחיר החלפת מנעול מגנטי נע בין 300 - 400 ש"ח עבור מנעול סיני. עבור החלפת מנעול מגנטי אירופאי או אמריקאי המחיר נע בין 400 - 600 ש"ח. אם צריך להחליף גם את הצילינדר המחיר יהיה גבוה יותר ב 250 - 500 ש"ח.

מחירון החלפת מנעול מגנטי

מחיר החלפת מנעול מגנטי סיני

300 - 400 ש"ח
מחיר החלפת מנעול מגנטי אמריקאי או אירופאי

400 - 600 ש"ח
תוספת מחיר על החלפת צילינדר

250 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

מה חשוב לדעת לפני החלפת מנעול מגנטי?

2 דברים שחשוב לנו שתדעו לפני שאתם מזמינים מנעולן להחלפת מנעול מגנטי (או שאתם מחליפים בעצמכם):

 • התאמת המנעול: לא כל מנעול מגנטי שווה לאחר. לא מבחינת האיכות ואפילו לא מבחינת המידות. אם המנעול המנגטי שלכם הוא מתוצרת אירופאית זה יותר טוב כי האיכות יותר גבוהה מאשר מנעול סיני. אבל אם תרצו לחסוך מעט ולקנות מנעול סיני לא תוכלו לעשות זאת כי הוא לא יתאים.
   
 • מיקום המגנט: גם מיקום המגנט לא זהה בין כל היצרנים השונים. לרוב המגנט נמצא בחלק העליון, אבל יש יצרנים בהם הוא נמצא באמצע. זה אומר שאם אתם מחליפים את המנעול המגנטי בלי להחליף את המגנט עצמו חשוב לוודא שהמגנט שבתוך המשקוף (בצד הנגדי) מקביל אליו על מנת שיכול להתמגנט.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך מתבצעת החלפת מנעול מגנטי?

החלפת מנעול מגנטי דומה מאוד להחלפת מנעול לדלת פנים אחרת והיא מתבצעת בשלבים הבאים:

 1. מצאו את הבורג שליד הידית ושחררו אותו.  לאחר מכן שחררו את הידית מבלי להוציא אותה.
   
 2. שחררו את הברגים שבצד המשקוף. אם יש לכם מנעול "תפוס פנוי" (מנעול שמראה אם הדלת נעולה או לא, בד"כ מותקן בשירותים).
   
 3. פתחו את הידית במטרה לשחרר את המנעול יותר בקלות ואז הוציאו את הידית משני הצדדים ואחריה את המנגנון.
   
 4. התקינו את המנעול החדש כשהשיפוע לצד המשקוף.
   
 5. החזירו את הכל למקום לפי הסדר - הברגים שהחזיקו את המנגון ואז הידית.
   
 6. נסו לפתוח את הדלת ובדקו שהכל עובד כמו שצריך. הצלחתם? מעולה. התקשיתם? הזמינו מנעולן.

החלפת מנעול מגנטי למנעול רגיל

כמו שאמרנו החלפת מנעול מגנטי למנעול קורית בעיקר למי שלא אוהב את המנעול המגנטי והתקלות שלו. מניסיון יש הרבה מקרים שבהם שום דבר לא בהכרח תקול עם המנגנון או המגנט עצמו, אבל עדיין יכול להיות קשה לנעול, לפתוח או לסגור את הדלת. זה יכול להיות גם מלחיץ יותר כשמנסים לפתוח דלת ולא מצליחים ולא יודעים אם צריך להזמין פורץ דלתות שיבוא לחלץ אתכם.

 

מנעול מגנטי

מצאו מחליף מנעולים מומלץ להחלפת מנעול מגנטי

מחפשים מחליף מנעולים מומלץ כדי שיבוא להחליף את המנעול המגנטי שלכם? מצאו אותו כאן ועכשיו עם ווילוק. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר להחלפת מנעול מגנטי. כך תוכלו למצוא את המנעולן המתאים ביותר עבורכם בין אם זה מבחינת המחיר, הזמינות המהירה, אדיבות או כל דבר אחר שחשוב לכם כשאתם מחפשים מנעולן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לשמור על המנעול המגנטי?

החלפת את המנעול המגנטי, מה עכשיו? להבין איך לשמור עליו כמה שיותר כדי לחסוך כאבי ראש ועלויות מיותרות בעתיד. הדבר הראשון שאתם יכולים לעשות הוא לקנות מוצר איכותי. עדיף לקנות מנעול מגנטי תוצרת אירופאית או אמריקאית שנוטים להחזיק מעמד הרבה יותר מאשר מנעול תוצרת סינית. כשאתם מזמינים את המנעולן ודאו שיש לו מנעול איכותי. דבר נוסף שכדאי להימנע ממנו הוא טריקה של הדלת, במיוחד אם המגנט בחוץ מה שיכול להזיק לו ולהאיץ את הבלאי.