מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול פלדלת

מחפשים מנעולן מקצועי עבור החלפת מנעול פלדלת? אין ספק שמדובר בעבודה המצריכה ידע, מקצועיות וניסיון קודם. בעמוד זה תוכלו לגלות כמה עולה להחליף מנעול בדלתות פלדלת ולאחר מכן תוכלו להזמין שירות מהיר ומקצועי.

החלפת מנעול פלדלת - מתי זה נדרש?

את החלפת המנעול נבצע כאשר ישנה בעיה במנגנון ואנו לא מצליחים לפתוח או לנעול את הדלת. גם במצבים שבהם אירע ניסיון פריצה והמנעול נפגם, נהרס או הושחת - אין מנוס מהחלפתו במנעול חדש. בנוסף, למרות החוזק של דלת הפלדלת, מנגנון הנעילה רגיש כמו כל מנגנון אחר ללכלוך וחול אשר גורמים לנזק למנעול ומצריכים מאיתנו להזמין שירות של החלפת מנעול פלדלת.

 

החלפת מנעול פלדלת

מחיר החלפת מנעול פלדלת

אז כמה עולה החלפת מנעול פלדלת? ישנו טווח מחירים מסוים לעבודה מסוג זה אשר ברוב המקרים ינוע בין 400 ש"ח ל-800 ש"ח. עלות זו נקבעת על סמך סוג המנעול וסוג הדלת וחשוב לזכור כי במידה ומדובר על מנעול שאינו מקורי, העלות תהיה זולה יותר, בדרך כלל ב-100 עד 150 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להחלפת מנעול פלדלת

מחיר ממוצע להחלפת מנעול פלדלת: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪


ראו מחירון מנעולנים מפורט.

איך מחליפים מנעול פלדלת?

אם גם אתם תוהים איך להחליף מנעול פלדלת, אז הנה מידע על השלבים בתהליך: בשלב הראשון נדרש לפרק באמצעות מפתח אלן את ידית הדלת ולהוציאה מהמקום. לאחר מכן נפרק את הברגים אשר מחזיקים את הפלטה עליה ממוקמת הידית וננתק את צילינדר הפלדלת. בסיום פעולה זו, נדרש לנתק את מוטות הבריח ולסיום לשלוף את המנגנון כולו. לאחר ההחלפה, נחזיר את כל הרכיבים למקומם ונסגור את הברגים.

מי אחראי על רכישת המנעול החדש?

הרוב הגדול של האנשים בוחרים להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי בעת רכישת המנעול וזאת מכיוון שהם אינם בטוחים איזה סוג של מנעול מומלץ לרכוש והאם הוא מתאים בכלל לסוג הדלת, מה גם שמדובר בשירות המתבצע בחירום ורבים מעוניינים לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. אם בכל זאת החלטתם לבצע את הרכישה בעצמכם ולהזמין אך רק עבודה של החלפת מנעול לדלת פלדלת, חשוב שתקפידו לרכוש מנגנון מקורי ולא רק מנגנון מותאם וזאת לאחר שצילמתם את סוג הדלת שלכם ואת המנעול עצמו.