מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול רב בריח

כמה עולה להחליף מנעול רב בריח? איך מחליפים את המנעול ובאילו מקרים נזדקק להחלפה? הנה כל המידע שחשוב לדעת לפני הזמנת מנעולן מקצועי לביצוע ההחלפה.

החלפת מנעול רב בריח ע"י מנעולן מומלץ

מנעול רב בריח נחשב לאחד מהמנעולים הנפוצים בישראל. המנגנון המורכב שלו, מקשה על פריצת הדלת והופך את עבודתו של פורץ למורכבת מאוד. החלפת מנעול רב בריח מצריכה ידע וניסיון ולא כל מנעולן יודע לבצע את העבודה הזאת. אצלנו בפורטל WeLock, תוכלו לקבל מענה בעבור החלפת המנעול ולקבל שירות מקצועי ומהיר ממנעולן מומלץ ומנוסה שגם ישמור על הדלת שלכם בעת העבודה ולא יגרום לה לנזקים.

 

החלפת מנעול רב בריח

מחיר החלפת מנעול לדלת רב בריח

לא בטוחים כמה עולה החלפת מנעול רב בריח? עלות החלפת מנעול רב בריח נעה ברוב המקרים בין 500 ש"ח ל-900 ש"ח. המחיר עשוי להיות גם גבוה יותר במידה ומדובר בהחלפת מנעול בעבור דלת מדגם מסוים כמו למשל שיריונית חסם אשר נחשבת לדלת עמידה וחזקה ולכן גם המנעול בה מסיבי ופעולת התיקון יקרה יותר.

מחיר החלפת מנעול רב בריח

מחיר החלפת מנעול רב בריח: 700 ₪

טווח מחיר גבוה 900 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

איך מחליפים מנעול רב בריח לדלת?

בשביל להחליף מנעול רב בריח, נדרש תחילה להסיר את ידיות הדלת ואת הפלטות. לאחר מכן נדרש לפרק את המנגנון התקול, להוציאו מהדלת ולהחליפו במנגנון חדש. בסיום העבודה נחזיר את הידיות והפלטות למקומם ונסגור את הנעילות. חשוב לוודא בסיום כי הדלת נפתח ונסגרת גם מבחוץ וגם מבפנים ושהמנעול מסתובב מבלי להיתקע

החלפת מנעול של רב בריח - מתי זה נדרש?

החלפת המנעול מתקיימת בעיקר במקרים הבאים:

  • בלאי של המנעול: ייתכן שהדלת ישנה מאוד והמנעול צובר חלודה שגורמת לתקלות שונות. אם מנעול רב בריח נתקע, אין מנוס מפירוק הידיות והרכיבים השונים לצורך איתור התקלה.
     
  • הידית של הדלת נפלה: על אף שמדובר בתקלה שעשויה להיות קשורה בידית עצמה, במקרים מסוימים ייתכן ונדרש להחליף את המנעול כולו.
     
  • המפתח לא מסתובב: בדרך כלל מדובר בתקלה בגוף המנגנון ונדרש להחליפו. חשוב לבדוק האם מדובר רק בצד אחד של הדלת או שמא לא ניתן לבצע סיבוב של המפתח משני הצידים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

האם אפשר לתקן מנעול רב בריח שנתקע?

אלו מכם ששקלו לתקן את המנעול הקיים במקום להחליפו באחד חדש, צר לנו לספר לכם שפעולת התיקון לא כל כך מתאפשרת במנגנונים של רב בריח. מדוע? כיוון שהגוף של המנגנון סגור בצורה כזאת שלא ניתן לפתוח אותו ולבצע שינויים והחלפה של רכיבים פנימיים כמו ברגים וכדומה.

שאלות נפוצות על החלפת מנעול של רב בריח

המפתח מסתובב רק מצד אחד, האם נדרש להחליף את המנעול?

לא בהכרח. ככל הנראה מדובר בבעיה בצילינדר ונדרש להזמין שירות של החלפת צילינדר רב בריח.


האם ניתן לבצע החלפת מנעול רב בריח לבד?

זה בהחלט אפשרי אך מאוד לא מומלץ. למה? כי החלפה על ידי גורם לא מיומן עשויה לגרום לנזקים ותקלת כמו נפילה של הבריחים אל תוך הדלת כמו כן פגיעה בדלת עצמה.


מה משפיע על המחיר של החלפת המנעול?

סוג הדלת שברשותכם, סוג המנגנון שאותו נדרש להתקין והמחיר שלו.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה