מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול תיבת דואר

זקוקים להחלפה, תיקון או פריצה של המנעול בתיבת הדואר? באתר 'ווילוק' תוכלו לקבל מענה מהיר ממנעולן מקצועי הפועל באזורכם. גלו מתי נזדקק לשירות, מהו מחיר החלפת מנעול תיבת דואר וכיצד העבודה מתבצעת בפועל.

מתי נזדקק להחלפת מנעול בתיבת דואר?

הסיבות להחלפת המנעול בתיבת הדואר הן מגוונות. בחלק מהמקרים נרצה להחליף את המנעול מאחר והמפתח נשבר בתוכו ולא ניתן להוציא אותו ובמקרים אחרים נזדקק להחלפת מנעול בתיבת דואר מאחר והמפתח אבד. ישנם גם מצבים אשר בהם נזמין מנעולן לצורך החלפת המנעול של התיבה מאחר והמפתח שברשותנו פשוט לא פותח את התיבה מסיבה כזו אחרת.

 

החלפת מנעול תיבת דואר

מחיר ל​החלפת מנעול בתיבת דואר

המחיר המדויק נקבע לפי מורכבות העבודה ועשוי להשתנות בהתאם לתיבת הדואר או יותר נכון המנעול הקיים.  טווח מחיר החלפת מנעול תיבת דואר נע בין 200 ל-300 ש"ח וזה גם המחיר של ביקור סטנדרטי של מנעולן, כפי שרשמנו גם במחירון המנעולנים. שימו לב, במידה ונדרשת החלפת מנעול בתיבת דואר פתוחה ואין צורך בפריצה, המחיר עשוי להיות נמוך יותר.

 

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בתיבת דואר

מחיר ממוצע להחלפת מנעול בתיבת דואר: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

פריצת מנעול תיבת דואר ע"י מנעולן מוסמך

מנעולן מוסמך הוא למעשה בעל מקצוע אשר עבר קורס מקצועי בנושאים השונים וזה כולל גם החלפת מנעולים ועבודות נוספות בתחום. פרט לכך, מנעולן גם מחזיק תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תעודה אשר מעידה על כך שאין לו עבר פלילי ומדובר באדם הגון. פריצת מנעול תיבת דואר חייבת להתבצע על ידי מנעולן מוסמך מאחר ובתיבת הדואר יש מסמכים אישיים כמו תשלומים, מידע אישי רגיש ופרטים מזהים (לרבות סיסמאות) וגם כרטיסי אשראי, פנקסי צ'קים ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כיצד מתבצעת פריצת תיבת דואר?

את הפריצה נהוג לבצע באמצעות קידוח של המנעול. בתום פעולת הקידוח, יהיה אפשר לשחרר את המנעול מהמקום על ידי משיכתו, תוך שחרור האום אשר מצמיד אותו מהחלק הפנימי. חשוב לציין כי מנעולן טוב יודע לבצע פריצת תיבת דואר בצורה מהירה יחסית (תוך מספר דקות בודדות) ומבלי לגרום לנזק לתיבת הדואר עצמה.

 

פריצת מנעול תיבת דואר

דגשים בנוגע להחלפת מנעול תא דואר

  • פריצת מנעול של תיבת דואר היא פעולה הכרחית וחשוב לבצע אותה כמה שיותר מהר מאחר ואנשים זרים יכולים לשים את ידם על המסמכים שלכם. אם זיהיתם תקלה במנעול, מהרו להזמין שירות ואל תתפשרו על בעל המקצוע.
     
  • לא פעם אנו נשאלים אם אפשר לבצע החלפת מנעול לתיבת דואר לבד - התשובה היא שזה אפשרי אך מאחר ומדובר בשירות זול יחסית, רוב האנשים יעדיפו להיעזר במנעולן מקצועי במקום להתעסק עם פעולת התיקון / ההחלפה לבד.
     
  • בעת החלפת מנעול בתיבת הדואר, נדרש לוודא כי מסופק לכם מנעול חדש בתוך האריזה. אם אתם חוששים שהמנעולן יספק לכם מנעול משומש בשביל לחסוך, תוכלו לרכוש את המנעול בעצמכם ולהזין רק את ההתקנה. בדקו שאתם מקבלים לפחות 2 עותקים של המפתח.

משווים מחירים בין 3 מנעולנים מומלצים

על אף שמדובר במחיר זול יחסית, ניתן לחסוך עשרות שקלים באמצעות השוואה בין מספר הצעות מחיר שונות. דרך פורטל ווילוק, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר ממנעולנים מומלצים, בהתאם לאזור המגורים שלכם. אנו ממליצים לבצע סקר שוק זריז, להחליט מי המנעולן שסיפק את ההצעה הטובה ביותר ולהתקדם איתו.

החלפת מנעול תיבת דואר - שאלות נפוצות:

אם הגעתם עד כאן, נמליץ לכם לקרוא גם את השאלות הנפוצות אשר קיבלנו מגולשי האתר בנוגע להחלפת מנעול תיבת דואר:

איך אדע איזה מנעול עליי לרכוש?

קיימים מנעולים במידות שונות, כאשר המידות הנפוצות ביותר הן 16, 20 או 30 מ"מ. ניתן לצלם את תיבת הדואר או לבצע מדידה לפני רכישת המנעול.


יש תקלה במנעול, האם עליי להחליף את כל התיבה?

ממש לא. כמעט תמיד יהיה ניתן לטפל בבעיה על ידי החלפת המנעול בלבד. מתי נחליף את כל התיבה? כאשר נעשה ניסיון פריצה ונגרם נזק לתיבת הדואר עצמה ע"י ונדליזם.


האם עדיף לרכוש את המנעול בעצמי?

בעת החלפת מנעול תיבת דואר, נמליץ להזמין מנעולן ולבקש ממנו לרכוש את המנעול בעבורכם. המנעולן ידע לבחור בדגם המתאים וכך תדעו שזה אכן המוצר הנדרש.