מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת צילינדר פלדלת

מנסים לפתוח את דלת הפלדלת בבית ומרגישים שהמנעול תקוע? לא מצליחים לסובב את המפתח בהצלחה? גלו כמה תעלה החלפת צילינדר לדלת פלדלת ומידע נוסף שחשוב להכיר לפני הזמנת השירות.

החלפת צילינדר בדלת פלדלת - שירות מקצועי ומהיר

כאשר מדובר על החלפת צילינדר בדלת פלדלת, ישנה חשיבות מכרעת לזמינותו של המנעולן ולמועד הגעתו. הסיבה העיקרית לכך היא כמובן העובדה שבמקרים רבים מדובר בשירות בחירום ורבים מזמינים אותו כאשר הם תקועים מחוץ לבית או באחד מהחדרים, ללא היכולת לצאת. פורטל ווילוק מאפשר לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות באופן מהיר ממנעולנים מומלצים ומקצועיים אשר זמינים כעת להגיע ולחלץ אתכם. כל שעליכם לעשות הוא לצלצל אל המוקד הטלפוני שלנו או להשאיר פנייה בטופס המופיע באתר ואנו נדאג לכל השאר.

 

החלפת צילינדר פלדלת

מחיר החלפת צילינדר פלדלת

ראשית, חשוב לציין כי ברוב המקרים המחיר יכלול את עלות העבודה עצמה ואת עלות הצילינדר החדש. המחיר הממוצע בעבור החלפת צילינדר פלדלת הוא בדרך כלל 400 ש"ח אך טווח המחירים עשוי לנוע בין 250 ל-550 ש"ח. חשוב להכיר כי ישנם סוגים שונים של צילינדרים אשר עשויים להתאים לדלתות פלדלת וככל שהצילינדר יהיה מתקדם ואיכותי יותר, המחיר יעלה.

 

מחיר ממוצע להחלפת צילינדר בדלת פלדלת

מחיר ממוצע להחלפת צילינדר בדלת פלדלת: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

החלפת צילינדר פלדלת עם מנעולן אמין

אחד מהפרמטרים החשובים שכדאי לבדוק בעת חיפוש אחר מנעולן הוא כמובן נושא האמינות. החלפת צילינדר פלדלת זו עבודה אשר מאלצת אותנו להיעזר בגורם חיצוני בעבור פעולה רגישה למדי. לכן, נמליץ לכם לבדוק האם המנעולן שבו אתם בוחרים, מחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל אשר מעידה שאין לו רישום פלילי. נדגיש שכל המנעולנים שעובדים איתנו כאן בפורטל עברו סינון מקדים ונמצאו אמינים ובעלי המלצות מצוינות מלקוחותיהם הקודמים.

צילינדר פלדלת רב בריח - באיזה דגם לבחור?

ישנן רמות שונות מנעולי צילינר, מה שמכונה בשפה המקצועית "כוכבי בטיחות". במידה ותבחרו להתקין צילינדר בסיסי (3 כוכבי בטיחות) חשוב שתקחו בחשבון כי הפינים בצילינדר יהיו פשוטים יחסית ואין הגנה בצילינדר מפני פעולות קדיחה. לעומת זאת צילינדר ברמת ביניים, בעל 4 כוכבי בטיחות הוא צילינדר עם פינים מורכבים יותר והצילינדר עצמו מוגן מפני קידוח בשל העובדה שהוא עשוי ממתכת חזקה.

 

הרמה הגבוה יותר של צילינדרים היא רמה של 5 כוכבי בטיחות - הגנה מפני פריצה שקטה ומפני קידוח. כמו כן צילינדר זה מגיע עם כרטיס מיוחד לצורך בקרת שכפול. המשמעות היא שבמידה ותרצו לשכפל את המפתח, תזדקקו לכרטיס עצמו - מה שמספק הגנה גם במקרה שהמפתח עצמו הלך לאיבוד או נגנב.

כמה זמן לוקח לבצע החלפת צילינדר לפלדלת?

ברוב המקרים הפעולה תיקח לכל היותר כשעה מרגע הגעתו של המנעולן אליכם לדירה אך אנו נתקלנו במקרים בהם העבודה הסתיימה גם תוך חצי שעה. דלת פלדלת הוא שם כולל כמובן למותג דלתות הפלדה של חברת רב בריח אך ישנם כמובן סוגים שונים של דלתות, החל מדלתות פשוטות יחסית ועד לדלתות מעוצבות ומורכבות. לכן, משך העבודה נקבע כתוצאה מהדגם הספציפי של הדלת אך גם בעקבות מיומנותו של המנעולן שהזמנתם.

החלפת צילינדר לדלת פלדלת כולל מנגנון

פרט להחלפת הצילינדר עצמו, שזה למעשה הצינור שאליו אנו מכניסים את המפתח, ניתן גם להחליף מנעול פלדלת באופן מלא, כלומר לבצע החלפה של המנגנון עצמו, כולל הצילינדר. כמעט תמיד יהיה מדובר בעבודה יקרה יותר מאחר ועלות המוצר (המנעול) יקרה וגם העבודה מורכבת הרבה יותר.