מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת צילינדר שריונית חסם

מתחת תקראו מתי צריכה להתבצע החלפת צילינדר שריונית חסם, האם תוכלו לבצע את המשימה בעצמכם, כמה עולה להסתייע במנעולן, כמה זמן זה לוקח וגם איך בהליך קצר דרך פורטל ווילוק תוכלו להיות בטוחים שבחרתם במנעולן הטוב ביותר.

באילו מקרים יש צורך בהחלפת צילינדר שריונית חסם?

קודם חשוב לצוות פורטל ווילוק להבהיר שעל אף שמנגנון הנעילה של דלתות שריונית חסם הוא בין הקשים לפריצה או להחלפה, עדיין מדובר בדלת שהצילינדר בה שווה ערך ליתר הצילינדרים של דלתות כניסה לבית. מה שאומר שהצילינדר יכול להיהרס מאותן הסיבות. מתחת נציג את הסיבות הנפוצות שבגינן עולה הצורך בהחלפת הצילינדר:

 • מפתח תקוע בדלת - במידה ואתם מכניסים את המפתח לצילינדר והוא בקושי מסתובב עד לכדי תקיעה מלאה, הדבר עשוי להעיד על הצטברות גורמים זרים בתוך הצילינדר, כמו : חול, אבק וכדומה. גורמים אלו חודרים לצילינדר שריונית חסם מהמפתח עצמו שאינכם מקפידים לנקות. במקרה כזה מומלץ להזמין עוד היום מנעולן שיוכל לסייע לפני שתתקעו מחוץ לבית בגלל מפתח שלא מסתובב בדלת.
   
 • מפתח נשבר בצילינדר - לדגמים החדשים בדלתות שריונית חסם יש מפתחות עדינים יותר שלעתים קרובות נוטים להישבר בתוך הצילינדר בשימוש לא נכון.

 

מנעולן מחליף צילינדר בדלת שריונית חסם

האם ניתן לבצע החלפת צילינדר שריונית חסם לבד?

דלת שריונית חסם אומנם נחשבת לבין המורכבות לפריצה בגלל רמת האבטחה הגבוהה שהיא מספקת אך במידה ומדובר על החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם - מהות העבודה הינה קלה יותר לביצוע.

 

יחד עם זאת, החלפה של צילינדר ע"י אדם שאינו מחזיק בהסמכה הנדרשת - עשוייה לגרום לנזק בלתי הפיך לדלת של הבית שלכם, כך שאם המניע שלכם הוא לחסוך על הזמנת מנעולן, דעו שהחלפת צילינדר שריונית חסם לבד - יכולה לעלות לכם במצטבר הרבה יותר.

 

ברוב המקרים, אם תחליטו לבצע החלפה של הצילינדר לבד ותגרמו לנזק, תוכלו להיעזר במנעולן כדי לתקן את הנזק אך אז עולה השאלה: למה לא לחסוך את מחיר התיקון הצפוי ופשוט להזמין את המנעולן מלכתחילה שיחליף בצורה תקינה את המנגנון?
 

רמת קושי להחלפת צילינדר שריונית חסם לבד:

מדד קושי בינוני
קשה בינוני סביר קל

מהו מחיר החלפת צילינדר שריונית חסם?

מחיר החלפת צילינדר שריונית חסם נע בין 350 - 650 ש"ח, כאשר המחיר עשוי להשתנות בהתאם לדגם הצילינדר (לדלתות שריונית יש כמה סוגי צילינדרים), מורכבות העבודה והמרחק שהמנעולן יצטרך לעבור כדי להגיע אליכם.

 

מחיר ממוצע להחלפת צילינדר שריונית חסם

מחיר ממוצע להחלפת צילינדר שריונית חסם: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 650 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

כיצד מנעולן מחליף צילינדר שריונית חסם?

להלן שלבי העבודה להחלפת צילינדר שריונית חסם:

 • שחרור הידית - תחילה המנעולן יפרק את הידית מהדלת ע"י שיחרור של בורג אלם.
   
 • פלטת ידית - לאחר פירוק הידית, הוא יפרק גם את הפלטה ע"י שיחרור את הברגים המחברים אותה. 
   
 • מגן צילינדר - כעת הוא ישחרר את הפרגים ממגן הצילינדר.
   
 • שיחרור הצילינדר הישן - כעת הוא ישחרר את הבורג הארוך שמקבע את הצילינדר לדלת.
   
 • החלפת צילינדר שריונית חסם - לאחר שהסיר את הצילינדר הישן, המנעולן יתקין במקומו צילינדר שריונית חסם חדש.
   
 • החזרת הברגים - כעת הוא יחזיר את כל הברגים לפי הסדר.

כמה זמן לוקחת החלפת צילינדר לדלת שריונית?

החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם עשויה לקחת בין חצי שעה ועד שעה שלמה, תלוי בסוג הצילינדר והמורכבות שבעבודה.

 

זמן ממוצע להחלפת צילינדר שריונית חסם:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

השיגו מנעולן הגון ומומלץ דרך ווילוק!

אם גם לכם עולה חשש שקיימת בעיה בצילינדר בדלת השריונית שלכם, קרוב לוודאי שתזדקקו למנעולן, לפני שהמצב יהפוך חמור יותר. דרך פורטל ווילוק תוכלו לקבל עד 3 מנעולנים מומלצים באזור מגוריכם, ביניהם תוכלו להשוות במחירי החלפת צילינדר שריונית חסם וכך לחסוך בזמן יקר וגם בלא מעט כסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לאתר מנעולן מומלץ להחלפת צילינדר של שריונית חסם?

יש כמה דברים חשובים שעליכם לבדוק כדי להבטיח שהחלפת הצילינדר בדלת השריונית שלכם תתבצע על הצד הטוב ביותר:

 • הסמכה - עליכם לוודא שהמנעולן שאתם משוחחים עמו מחזיק הסמכה כדי לעבוד כמנעולן. מדובר בתעודה שהוא מקבל לאחר מעבר קורס מקיף ושמדובר במנעולן מורשה.
   
 • תעודת יושר - מדובר בתעודה הניתנת ע"י משטרת ישראל ומעידה כי מדובר באדם ישר, ללא עבר פלילי ושלא מתבצעים הליכים פליליים נוכחיים נגדו. חשוב לצוות פורטל ווילוק לציין שהתעודה אינה בגדר החובה אך כן נמליץ שתעדיפו להעסיק מנעולן שמחזיק בתעודה כזו, מה שאומר שהוא גם עבר הליך רציני כדי להשיג אותה והכל כדי להוכיח שהוא הגון.
   
 • מחיר - כפי שכבר קראתם את טווח המחירים שהצגנו למעלה, מחיר החלפת צילינדר לדלת שריונית חסם הוא אינו זול אך כדאי שתבחרו במנעולן שעומד בטווח המחירים הנ"ל ולא כזה שגובה מחיר גבוה יותר או נמוך יותר, כי לרוב או שמדובר בעקיצה או שמדובר במנגנון זול ופשוט שלא מתאים לדלת שלכם. היכנסו לקרוא במחירון המנעולנים בפורטל ווילוק למידע נוסף.
   
 • אחריות על העבודה - עוד דרך שלכם לזהות שמדובר בצילינדר מקורי של חברת שריונית חסם היא משך האחריות שאתם צפויים לקבל עליו מהמנעולן שיתקין אותו. עבור החלפת צילינדר שריונית חסם נהוג לקבל בין 1 - 5 שנות אחריות, בעוד שאם מדובר בצילינדר זול מסין - המנעולן עשוי לספק אחריות נמוכה בהרבה וכזו שתקפה לשנה בלבד או פחות.

 

תקופת האחריות הממוצעות להחלפת צילינדר לשריונית חסם:
5 שנות אחריות שלוש שנות אחריות שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מנעולנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך להגן על צילינדר של שריונית חסם מנזק עתידי?

תוכלו למנוע תקלות בצילינדר החדש שלכם ע"י הקפדה על מספר דברים:

 • שימון הצילינדר - כמובן שאין אנו מדברים על שמן של עיסוי או בישול אלא לתרסיס שמן ייעודי המכיל סיליקון, אותו תוכלו לרכוש בכל חנות כלי בית. רכיב הסיליקון מסייע בדחיית ליכלוך ואבק וגם מאפשר הכנסה חלקה של המפתח לחריץ הצילינדר.
   
 • נקיון המפתח - הקפידו לנקות את המפתח שלכם מפירורים קטנים או חול (אם ביליתם קודם לכן בים). תוכלו להיעזר במברשת שיניים כדי לגרוף את הליכלוך משקעי המפתח.
   
 • היו עדינים - צילינדר של שריונית הוא עדין ועל כן, כל שימוש אגרסיבי ולא מבוקר בעת הכנסת המפתח עשויים לגרום להרס יקר. כשאתם מכניסים את המפתח לחריץ, הקפידו להשתמש בתנועות מבוקרות ולא להפעיל לחץ. אם אתם נתקלים בקשיי בהכנסת המפתח - אל תתעקשו והזמינו מנעולן. אם זה עתה החלפתם צילינדר, יכול מאוד להיות שהצילינדר אינו מקור הבעיה אלא המנגנון כולו. במקרה כזה תוכלו לבצע החלפה של מנגנון החוסם כולו.