מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

צילינדר תקוע

הצילינדר תקוע בדלת? לא בטוחים מה גרם למצב הזה ואיך ניתן לתקן אותו? בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע החשוב בנושא: איך מתקנים צילינדר תקוע, כמה יעלה להזמין מנעולן שיעזור לנו בנושא וכיצד אפשר למנוע זאת בעתיד.

למה הצילינדר תקוע בדלת?

ישנן שתי סיבות עיקריות לכך שהצילינדר נתקע:

  • הצטברות של לכלוך, חול ואבק בין הסיכות שבתוך הצילינדר
  • הבריח של הדלת נתקע במשקוף ולכן הצילינדר תקוע ולא מסתובב
     

צילינדר תקוע בדלת

איך מתקנים צילינדר תקוע?

בשביל לתקן צילינדר שנתקע, עלינו לזהות תחילה את הבעיה. במידה ומדובר על חול ולכלוך שהצטבר בתוך המנגנון עצמו, יהיה עלינו להזמין מנעולן על מנת שיפרק את הצילינדר וינסה לפתוח ולנקות אותו. במקרים רבים, יהיה עדיף להחליף את הצילינדר הקיים בחדש וכך למנוע מהתקלה לחזור בעתיד בשנית.

 

במידה והבעיה נגרמת כתוצאה מבריח שנתקע במשקוף, לא יהיה מנוס מקידוח האזור במשקוף וזאת על מנת לשחרר את הצילינדר התקוע. אנו לא ממליצים לעשות את פעולת הקידוח בכוחות עצמכם ונמליץ לכם לשקול להזמין מנעולן שיעשה זאת בעבורכם.

כמה עולה להזמין מנעולן לשחרור צילינדר תקוע?

המחיר הממוצע להזמנת מנעולן לצורך החלפת צילינדר, נע בין 200 ל-300 ש"ח בממוצע. מחיר זה הוא למעשה מחיר ביקור והמחיר המדויק נקבע בעיקר על סמך סוג הצילינדר שנדרש להחליף. תוכלו לקבל מידע נוסף על המחירים על ידי כניסה לעמוד של מחירון החלפת צילינדר.

 

מחיר לתיקון צילינדר תקוע

מחיר לתיקון צילינדר תקוע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

האם כדאי לשמן צילינדר תקוע?

לא מומלץ לשמן צילינדר תקוע מאחר והשמן עשוי לגרום להחמרה של המצב הקיים. הסיבה לכך היא שהשמן גורם לחיבור של החול, שאריות הלכלוך והאבק שהצטבר בתוך תעלת הצילינדר להתקשות ולהתגבש ביחד וכך המצב רק מחמיר. מומלץ גם להימנע מהפעלת כוח על מנגנון הצילינדר מאחר ופעולה זו עשויה לגרום נזק לידית הדלת.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

צילינדר תקוע בדלת - האם חובה להחליף אותו?

מאוד תלוי בסיבה לתקלה. אם יהיה מדובר על בריח שתקוע במשקוף של הדלת, יהיה אפשר לשמור על הצילינדר שלם ולא יהיה חובה להחליף אותו בחדש. לעומת זאת, אם הסיבה לכך שהצילינדר תקוע היא לכלוך שהצטבר בתוך המנגנון, ההמלצה שלנו היא על החלפת הצילינדר כולו.