מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת מנעולים

רוצים להתקין מנעול? בין אם זה להתקין מנעול חדש, להחליף מנעול רגיל לחשמלי או להתקין בכל מיני מקומות בבית כמו במגירה או בתריס תוכלו למצוא עם ווילוק מתקין מנעולים מומלץ. תוכלו גם להשוות מחירים ולחסוך עד 39% במחיר.

התקנת מנעולים בכל מקום בבית

עם פורטל ווילוק תוכלו למצוא מתקין מנעולים להתקנת מנעולים בכל מקום בבית:

 • דלת כניסה: כנראה שלדלת הכניסה שלכם יש כבר מנעול, אבל התקנת מנעול נוסף בהחלט יכולה להיות רעיון טוב על מנת לחזק את המניעה מפריצות. התקנת מנעולים יכולה גם להיות מנעול חכם שזה משהו שלא מגיע עם הדלת שלכם ובשביל זה תצטרכו להזמין מתקין מנעולים.
   
 • דלת פנימית: ניתן גם להתקין מנעולים בדלתות פנים אם תרצו לחזק את הסגירה של הדלת. לא נפוץ אבל בהחלט אפשרי.
   
 • תיבת דואר: התקנת מנעול בתיבת הדואר נחשבת להתקנה יחסית פשוטה והיא נועדה למנוע מזרים להסתכל בתיבת הדואר שלנו.
   
 • דלת ממ"ד: מבחינת חוקית אסור לנעול דלת ממ"ד עם מנעול אלא רק עם הידית של הדלת. התקנה של מנעול ממ"ד חדש תתבצע רק לאחר פריצה.
   
 • מנעול לתריס: התקנת מנעול לתריסים יכול לעזור מאוד נגד פריצות. אם לא תרצו להתקין סורגים לחלונות תצטרכו למצוא פיתרון כלשהו והתקנת מנעול לתריס הוא פיתרון טוב.
   
 • מנעול מגירה: אם יש לכם מסמכים חשובים או ציוד יקר כמו תכשיטים ואתם מחביאים אותם במגירה ניתן להתקין מנעול מגירה.
   
 • חלון הזזה: ניתן להתקין מנעול בחלון הזזה גם כדי למנוע פריצות משם. בין אם מדובר על חלון הזזה קטן שיש לכם בבית או חלון הזזה גדול כמו ויטרינה ובכך למנוע את הפריצות.

התקנת מנעולים של כל סוגי המנעולים

ישנם הרבה סוגי מנעולים. חלקם בטוחים יותר וחלקם פחות. חלקם מתאימים לדלתות כניסה וחלק לא. בואו נבין מבין אילו סוגי מנעולים תצטרכו לבחור:

 • מנעול כספת: למרות השם המבלבל שלו, לרוב כשמדברים על מנעול כספת הוא בכלל לא משמש לכספות אלא לדלתות. מנעול כספת הוא מנעול חזק שנהוג להתקין נוסף למנעול הרגיל על מנת לחזק את הנעילה ולעזור למנוע פריצות.
   
 • מנעול פבלוק: מנעול פבלוק הוא מנעול מעט ישן, אך ללא ספק עדיין נפוץ להתקנה בדלתות פנים. הוא פחות מומלץ להתקנה בדלתות כניסה מפני שהוא יותר פשוט לפריצה, אך לדלת פנים הוא יספיק.
   
 • מנעול מגנטי: התקנת מנעול מגנטי לא נפוצה בכלל בדלתות כניסה כי יש לו בלאי יחסית גבוה. היתרון שלו שבגללו הרבה אנשים בוחרים בו לדלתות פנים הוא אכן העיצוב והתחשוה ה"חלקה", אבל מבחינת תפקוד הוא פחות מומלץ.
   
 • מנעול מספרים: לרוב כשמדברים על התקנת מנעול מספרים מדברים על מנעול חשמלי עם קודן. במקרה הזה אל תנסו להתקין את המנעול בעצמכם מפני שמדובר בהתקנה ששייכת לבעל מקצוע היתרון המרכזי הוא שלא צריך מפתח והוא פחות יקר ממנעול ביומטרי.
   
 • מנעול רב בריח: מנעול רב בריח הוא מנעול שיש לו 3 בריחים נוספים לארבעת הבריחים של מנעול סטנדרטי. הוא הרבה יותר קשה, עד לבלתי כמעט בלתי אפשרי לפריצה על ידי רוב הפורצים ולכן הוא מאוד מומלץ.
   
 • מנעול רתק: רתק הוא מעין מכסה ברזל שמגן על המנעול ומקשה על הפריצה או השבירה שלו. את הרתק צריך להתקין לסוג המנעול שיש לכם כרגע, לכן חשוב לוודא זאת בשיחה עם המנעולן.
   
 • מנעול ביומטרי: היתרון המרכזי של מנעול ביומטרי הוא ללא ספק הבטיחות שלו. מבין המנעולים החשמליים הוא הבטוח ביותר מפני שקשה להאמין לרוב הפורצים יש את טביעת האצבע או העין שלכם. החיסרון המרכזי הוא המחיר.

 

סוג מנעול לאן מתאים? יתרון מרכזי
מנעול כספת דלתות כניסה חיזוק אבטחה בדלת הכניסה
מנעול פבלוק דלתות פנים אסתטיקה
מנעול מגנטי דלתות פנים אסתטיקה
מנעול מספרים דלתות כניסה לבית, לבניין ולעסק חיזוק אבטחה
מנעול רב בריח דלתות כניסה חיזוק אבטחה בדלת הכניסה
מנעול רתק מנעולים לדלת כניסה שמירה על מנעולים וחיזוק אבטחה
מנעול ביומטרי דלת כניסה ועסקים אבטחה גבוהה ביותר


קראו עוד על התקנת מנעולים שונים:
 

מהו מחיר התקנת מנעולים? ראו מחירון

מחיר התקנת מנעול סטנדרטי הוא בין 200 - 400 ש"ח להתקנה של רוב סוגי המנעולים. הוספנו לכם מחירון:

מחירון התקנת מנעולים

כמה עולה להתקין מנעול כספת?

המחיר הוא למנעול של ג'ואל שהוא מנעול הכספת המומלץ.


600 - 700 ש"ח
מה המחיר של התקנת מנעול פבלוק?

המחיר כולל את המנעול עצמו.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה להתקין מנעול מגנטי?

מנעול שמתאים רק לדלתות פנים.


250 - 350 ש"ח
מה המחיר של התקנת מנעול מספרים חשמלי?

המחיר הוא עבור ההתקנה בלבד לא כולל המנעול. עבור דלת פלדלת המחיר יהיה גבוה יותר.


300 - 500 ש"ח
מחיר התקנת מנעול מסוג רב בריח

המחיר כולל את המנעול עצמו.


300 - 400 ש"ח
מה המחיר של התקנת מנעול רתק?

העבודה מתבצעת על ידי מסגר.


500 - 600 ש"ח
כמה תעלה התקנת מנעול ביומטרי?

המחיר משתנה בהתאם לדגם של המנעול הביומטרי.


1,800 - 2,500 ש"ח
כמה עולה להחליף מנעול?

מחיר החלפת מנעול לדלת כניסה למנעול סטנדרטי.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

חסכו במחיר התקנת מנעולים עם ווילוק

בשביל לחסוך במחיר התקנת מנעולים חשוב להבין שהמחיר משתנה בהתאם למספר גורמים. קודם כל הוא סוג ועלות המנעול שכמובן משתנים, במיוחד אם מדובר על מנעול חשמלי או ביומטרי. מעבר לכך מחיר התקנת מנעול משתנה בהתאם למנעולן עצמו - לא כל מנעולן יקח לכם מחיר זהה.

 

לכן מומלץ לבצע השוואת מחירים. עם פורטל ווילוק תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בעיר שלכם עבור התקנת מנעולים ובכך לחסוך עד 39% במחיר. התקשרו או השאירו פרטים וחסכו בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מתי מומלץ לבצע התקנת מנעולים?

התקנת מנעולים מומלץ לבצע ברגע שאתם רוצים לחזק את האבטחה שלכם בין אם זה בדלת הכניסה או בכל מקום אחר. לדוגמה מנעול חשמלי או ביומטרי הוא בהחלט שיפור לאבטחה מאשר מנעול סטנדרטי. אם יש לכם מנעול ואתם רוצים להוסיף רתק גם זה יחזק את האבטחה. רוצים להתקין מנעול נוסף מעל לדלת (מנעול כספת)? בכל המקרים האלו מומלץ להתקין מנעול.

 

התקנת מנעולים

כך תמצאו מתקין מנעולים מומלץ

על מנת למצוא מתקין מנעולים מומלץ בדקו את הדברים הבאים:

 • מנעול חדש: לפני שאתם מזמינים את מתקין המנעולים ודאו שהוא פותח את המנעול מהאריזה על ידכם. כך תוודאו שיש לכם אחריות יצרן וגם שאכן מדובר במנעול חדש ולא בחלק חלופי שהוא הוציא ממנעול אחר.
   
 • מחיר: דבר נוסף שחשוב לוודא עם מתקין מנעולים הוא המחיר שהוא לוקח. למעלה במחירון הוספנו לכם מחירים של התקנת מנעולים שונים כדי לעזור לכם לוודא שהמחיר שלוקחים לכם הוא לא גבוה מדי. בנוסף תמיד מומלץ להשוות מחירים.
   
 • תעודת יושר: לא כל מתקין מנעולים מוכרח להחזיק בתעודת יושר מהמשטרה, אבל בהחלט הרבה מנעולנים כן עושים זאת לכן מומלץ כן להזמין מתקין מנעולים שמראה לכם תעודת יושר. תעודת יושר מראה שאין לו שום עבר פלילי.