מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת מנעול חשמלי

חושבים על להחליך למנעול חשמלי?בפורטל 'ווילוק' תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני ביצוע התקנת מנעול חשמלי לשער. בנוסף תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולחסוך כסף!

מהו מחיר התקנת מנעול חשמלי לשער?

המחיר הממוצע להתקנת מנעול חשמלי לשער הינו 400 ש''ח. טווח המחירים נע בין 300 - 500 ש''ח. יש לציין שהמחיר כולל אך ורק את ההתקנה. את המנעול החשמלי לדלת יש לקנות בנפרד או לחילופין לבקש מהמנעולן, מה שעשוי לייקר את המחיר. המחיר הוא בעבור התקנת מנעול דלת סטנדרטית. בעבור דלת פלדלת המחיר יכול להגיע גם לעד כ - 1,000 ש''ח.

 

מחיר ממוצע להתקנת מנעול חשמלי לשער

מחיר ממוצע להתקנת מנעול חשמלי לשער: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

איך מתקינים מנעול חשמלי בדלת כניסה?

על מנת לבצע התקנת מנעול חשמלי לדלת כניסה יש צורך לפני כן לבצע הכנה ולהחליף את המנעול אשר נמצא ואת ה''לשון'' ברכיב חשמלי אשר מתאים למנעול החשמלי. בנוסף, יש צורך לבצע החלפה לזוויתן. הזוויתן נמצא בחלק של המשקוף ותפקידו להעביר את הזרם החשמלי אשר בסופו של דבר תגרום לתזוזת הלשון. לאחר שביצעתם את החלפת הלשון הזוויתן ניתן להתקין את המנעול החשמלי בדלת.

 

התקנת מנעול חשמלי לדלת

איזה סוגי מנעוליים חשמליים יש?

ישנם סוגים רבים של מנעולים חשמליים מה שהופך את זה לבחירה קשה והתבלטות לא פשוטה כלל. ווילוק כאן על מנת לעזור לכם לעשות סדר בבלאגן.

 • מנעול חשמלי עם קודן - התקנת מנעול חשמלי לשער עם קודן הינו מנעול נפוץ ביותר בעיקר בשערים ובדלתות כניסה לבניינים. השיטה פועלת בכך שמקלידים את הקוד שבחרתם ורק על ידי הקלדה נכונה השער יפתח.
   
 • מנעול חשמלי ביומטרי - מנעול ביומטרי הינו מנעול חכם ביותר אשר יודע לקרוא את טביעת האצבע. רק האנשים אשר טביעת האצבע שלהם נמצאת במערכת יוכלו לפתוח את הדלת.
   
 • מנעול חשמלי עם כרטיס - מנעול עם כרטיס הינו מנעול אשר קורא את הכרטיס וכאשר הכרטיס מזוהה הדלת נפתחת.
   
 • מנעול חשמלי אלחוטי - מנעול אלחוטי הינו מנעול אשר מופעל על ידי שלט או אפליקציה, על מנת לפתוח את הדלת יש לפתוח דרך השלט או האפליקציה. היתרון הינו שהשער נפתח מרחוק.

 

סוג המנעול כמה מקשה על הגנב?
מנעול ביומטרי הכי מקשה
מנעול חשמלי עם קודן מקשה
מנעול חשמלי אלחוטי פחות מקשה
מנעול חשמלי עם כרטיס הכי פחות מקשה

מה היתרונות של מנעול חשמלי לשער?

ישנם כמה יתרונות כאשר יש מנעול חשמלי לשער אלו הבולטים ביותר:

 • לא צריך מפתח - נגמר התקופה בה אתם מאבדים את המפתח ושוכחים אותו בכל מיני מקומות. כאשר יש מנעול חשמלי אין צורך יותר במפתח ואפשר לצאת מהבית עם כיסים ריקים.
   
 • בקרה על הנכנסים - מנעול חשמלי הינו מנעול חכם אשר מאפשר בקרה מלאה על הנכנסים והיוצאים.
   
 • פחות תקלות ממנעול לא חשמלי - מנעול חשמלי הינו מנעול אשר מחזיק לאורך זמן והוא עובד בצורה אוטומטית לעומת מנעול שאינו חשמלי. במנעול רגיל יכולות לקרות בו תקלות כגון מפתח שנשבר ואז צריך לבצע החלפת צילינדר וכדומה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מנעול חשמלי לשער חסרונות

ישנם כמה חסרונות שחשוב לדעת ולקחת בחשבון לפני התקנת מנעול חשמלי לשער:

 • הפסקת חשמל - כאשר יש הפסקת חשמל לא נוכל לפתוח את המנעול החשמלי. כיום למצב זה ישנם לא מעט פתרונות כאשר הבולט ביניהם הוא להשאיר מנעול צילינדר אשר נשתמש בו בעת הצורך.
   
 • לא מתאים לאנשים שומרי שבת - מנעול חשמלי לדלת עלול להוות בעיה לאנשים אשר שומרים את ההלכות ואת המסורת, אך עם זאת ניתן לפתור את הבעיה באותו הפתרון של הפסקת החשמל אשר צוין בשורה מלמעלה.

השוואת מחירים להחלפת מנעול חשמלי לדלת 

בפורטל 'ווילוק' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים מקצועיים בעיר מגוריכם במהירות ובקלות. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ויחזרו אליכם במהירות עם הצעות המחיר להחלפות והתקנות מנעולים. מה שישאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף על התקנת מנעול חשמלי.