מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

התקנת מנעול לחלון הזזה

מדוע יש צורך בהתקנת מנעול לחלון הזזה? כמה זה עולה, מהם היתרונות שלו וגם כיצד תוכלו לאתר מנעולן מוסמך במחיר זול דרך ווילוק - כל הפרטים מתחת.

מדוע יש צורך בהתקנת מנעול לחלון הזזה?

הצורך בהתקנת מנעול לחלון הזזה נובע מפריצות שהחמירו בשנים האחרונות, שכן לפורצים כבר יש טכניקות יעילות כדי לפרוץ חלונות ובדגש על חלונות הזזה. חלונות הזזה מגיעים עם מנגנון נעילה די בסיסי, שאותו ניתן לנטרל ע"י הרמה זוויתית של החלון. הפתרון במנעול שאנו מדברים עליו מתבטא בקיבוע של החלון למסילה ובכך מקשה על הפורצים לפרוץ אותו. מנעול לחלון הזזה נועד גם למנוע נפילה של ילדים מהחלון ובמידה ומדובר על דלת הזזה של ויטרינה למרפסת, גם כאן הדבר מסייע למנוע יציאה של הילד ללא השגחה.


מנעול לחלון

מה המחיר להתקנת מנעול לחלון הזזה?

מחיר התקנת מנעול לחלון הזזה נע בין 250 - 300 ש"ח והוא כולל בד"כ את המנעול עצמו ואת ההתקנה. שימו לב שמדובר על התקנת מנעול יחיד פר חלון, כך שאם תרצו שהמנעולן יתקין מנעול בעוד חלונות בבית - מחיר העבודה הכולל צפוי לרדת. כמו כן, במידה ומדובר על התקנת מנעול לחלון הזזה של ויטרינה, המחיר צפוי להתייקר ולנוע בין 250 - 600 ש"ח. זאת מפני שמדובר בחלון גדול ומאסיבי יותר המצריך התקנה של מספר מנעולים, ממש כמו בהתקנת מנעולים בדלתות.

 

מחיר ממוצע להתקנת מנעול בחלון

מחיר ממוצע להתקנת מנעול בחלון: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מהם היתרונות בהתקנת מנעול לחלון הזזה?

אז כפי שכבר הסברנו, חלונות הזזה מגיעים עם מנגנון נעילה די בסיסי ועל כן הוא זקוק לחיזוק ע"י מנעול חיצוני, שאלו היתרונות שלו:

  • מיקום המנעול - מנעול לחלונות הזזה ממוקם על הפרופיל הפנימי שלהם, כך שלפורצים אין גישה ישירה אליו.
     
  • טכניקה - בשונה ממנגנון הנעילה הבסיסי שמגיע בחלונות הזזה, ביכולתו של המנעול הנפרד לקבע את החלון למסילות שלו, כך שלא ניתן יהיה לפרוץ אותו ע"י הרמה של החלון. 

     
  • הערה חשובה - חשוב שתדעו שלמרות שמדובר על מנעול עיקש וכזה שיכול למנוע פריצות, כשמדובר בפורץ חדור מטרה, הוא תמיד יוכל לשבור את זכוכית החלון כדי לחדור פנימה, כך שאם אתם גרים באזור בעל סיכון גבוה לפריצות - צוות ווילוק ממליץ להתקין סורגים מחוץ לכל החלונות וזאת בנוסף להתקנת מנעול לחלונות הזזה.
     
  • עדיין חוששים? כנסו לעמוד הבא וגלו כיצד ניתן למנוע פריצות באמצעים נוספים.

כיצד מתבצעת התקנת מנעול לחלון הזזה?

קודם נעשה קצת סדר: בחלון הזזה קטן המצוי בחדרים בד"כ יש שני פרופילים של תריסים, הנעים על מסילות שחופפות אחת לשניה, כאשר אחד הפרופילים מצוי בחלק החיצוני יותר של החלון והפרופיל הנוסף מצוי בחלק הפנימי של החלון, הקרוב אלינו.

 

כדי להתקין מנעול בחלונות הזזה כאלו, על המנעולן לקדוח חור בפרופיל החיצוני, בעוד שאת המנעול עצמו הוא עליו להתקין על הפרופיל הפנימי שקרוב לפנים הבית. המראה הסופי שיתקבל הוא צמד פרופילים שבמצב סגור - החור הקדוח והמנעול יהיו אחד מול השני, בצורה כזו שכאשר מסובבים את המפתח, לשונית הנעילה נכנסת לחור ובכך מקבעת את הפרופילים למסילות.

כיצד ניתן להוזיל את מחיר ההתקנה?

דעו שיש שתי דרכים בולטות להוזיל את העלות הסופית שתשלמו למנעולן, הראשונה היא ע"י לקבץ מספר עבודות שמנעולן יכול לבצע בביתכם באותו הביקור,(כמו החלפת מנעול לדלת פלדלת, תיקון דלתות פנים ועוד), כך בעצם אתם חוסכים דמי ביקור כפולים על ביקורים עתידיים.

 

דרך נוספת היא להשאיר פרטים בקובץ המצורף בפורטל ווילוק ולקבל בחינם עד 3 מנעולנים באזורכם, ביניהם תוכלו להשוות מחירי התקנת מנעול לחלון הזזה כבר בשיחת הטלפון ולבחור בהצעה הזולה ביותר עבורכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

היכן ניתן לרכוש מנעולים לחלונות הזזה?

כיום ניתן לרכוש מנעולים לחלונות הזזה בכל חנות לחומרי בית כמו: הום סנטר, אייס וטמבוריות. חשוב רק לוודא מול מנעולן שאתם רוכשים את המנעול הנכון.