מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

תיקון מנעולים

צריכים לתקן את המנעול? בעמוד תראו מחירים של תיקון מנעולים, מתי צריך לתקן את המנגנון של המנעול ומתי את הצילינדר (ומה ההבדל ביניהם) וגם איך לוודא שהמנעולן שאתם מזמינים אכן מומלץ.

מהו מחיר תיקון מנעולים?

מחיר תיקון מנעולים נע בין 250 - 900 ש"ח. המחיר משתנה בהתאם לסוג התיקון:

מחירון תיקון מנעולים

כמה עולה לתקן את הצילינדר בלבד?

250 - 300 ש"ח
כמה עולה להחליף את הצילינדר כולו?

300 - 650 ש"ח
כמה עולה לכוון את הדלת?

250 - 300 ש"ח
מה המחיר של חילוץ מפתח מהדלת?

250 - 300 ש"ח
כמה עולה להחליף את המנגנון כולו?

250 - 900 ש"ח

הדפס מחירון

מה ההבדל בין מנעול לצילינדר?

בשביל לעזור לכם להבין מתי תצטרכו לתקן את המנעול חשוב קודם כל להבין את ההבדל בין מנעול לצילינדר. שני מושגים מבלבלים שלא תמיד מבדילים מה ההבדל ביניהם, אבל הוא חשוב כי יש תקלות שמצביעות על הבעיה במנגנון המנעול ויש בעיות שמצביעות על הבעיה בצילינדר וגם המחירים שונים בהתאם. מנעול הוא השם הכולל של שני הרכיבים צילינדר ומנגנון. הצילינדר הוא המקום שבו אתם שמים את המפתח ואז כשהוא מסתובב הוא מפעיל את המנגנון שמזיז את הצירים.

 

צילינדר בלבד ללא מנעול

תיקון צילינדר - מתי נצטרך?

הסיבה הנפוצה ביותר שבגללה נצטרך לתקן את הצילינדר היא כשהמפתח לא מסתובב בדלת וזה יכול לקרות כתוצאה משני דברים עיקריים:

 • לכלוך: הייתם בים לאחרונה? בהנחה שלקחתם איתכם את המפתח שלכם כנראה שהוא התמלא בחול. אחר כך הכנסתם את החול הזה לתוך הצילינדר והוא נשאר שם ומקלקל לכם את הצילינדר.
   
 • בלאי: סיבה נוספת היא גם בלאי. אם המפתח תקוע בצילינדר או גם אם הוא לא מסתובב בלאי בהחלט יכול להיות הסיבה לכך.
   
 • נשבר מפתח: אם המפתח נשבר בתוך המנעול כנראה תצטרכו להזמין מנעולן כדי לוודא שאתם לא גורמים ליותר נזק. יש למנעולנים מכשיר מיוחד שעוזר לכם לפתוח אותו. אם הוא לא יצליח הוא יצטרך להחליף את הצילינדר כולו.

 

מנעול שתקוע בתוך הדלת

תיקון מנגנון מנעול - מתי נצטרך?

יש כמה תקלות שיכולות לקרות למנגנון כולו:

 • דלת לא מכוונת: אחד הסימנים הבולטים ביותר שמראים על בעיה במנגנון המנעול הוא כשהדלת לא מכוונת. זה קורה עם הזמן או אם יש משקלים כבדים על אחד הצדדים שלה. כיוון דלתות מתבצע באמצעות חיזוק הצירים.
   
 • בלאי: עם הזמן המנגנון מתבלה. זה אמנם לא קורה בשנייה, ואם תצטרכו לתקן את המנעול בגלל בלאי כנראה שיש לכם אותו כבר כמה שנים. תוכלו לשים לב שאתם מתקשים לפתוח או לנעול את הדלת.
   
 • בריחים עקומים: לא מאוד נפוץ אבל אם משום מה הבריחים שלכם היו פתוחים ואז ניסיתם לטרוק את הדלת בעוצמה, נגיד אם אתם באמצע ריב אז הבריחים יתעקמו ואז תצטרכו להזמין מנעולן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לבחור מנעולן לתיקון מנעולים?

יש כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שאתם מזמינים מנעולן:

 • תעודת יושר: תעודת יושר מהמשטרה מראה שלמנעולן אין שום הליך משפטי והוא לא הורשע בעבר בעבירות. זו לא חובה ואין שום הסמכה מהמשטרה בשביל להיות מנעולן, אבל להרבה אנשים זה חשוב לכן הרבה מנעולנים מוציאים אותה.
   
 • צילינדר חדש: כשהמנעולן שם את הצילינדר החדש ודאו שהוא מוציא צילינדר חדש מהקופסה. אם אתם רוצים שהצילינדר שלכם יחזיק יותר זמן מעמד וגם לוודא שלאף אחד אחר אין את המפתח שלו חשוב לוודא זאת. כדאי שהמנעולן יפתח את הקופסה לידכם.
   
 • אחריות: אם תיקון המנעול משמעו החלפת המנעול נהוג לקבל אחריות של בין שנה ל-5 שנים בהתאם לארץ הייצור של המנגנון. גם אם זה יעלה יותר מומלץ לקנות מנגנון של חברה אירופאית ולא סינית כי הם מתקלקלים מהר יותר.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת:
5 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המנעולנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מצאו מנעולן מומלץ לתיקון מנעולים עם ווילוק

המטרה שלנו בווילוק היא לעזור לכם בכל בעיה, תקלה או שאלה שיש לכם בנושא מנעולנות. בגלל זה חשוב לנו להסביר לכם על התקלות השונות, מה אפשר לעשות איתן וגם איך להתנהל מול המנעולן עצמו.דרך טובה לוודא שאתם אכן מוצאים מנעולן מומלץ היא לדבר עם מספר מנעולנים.

 

כך תוכלו לוודא שאחד מהם אכן עונה על כל הקריטריונים שחשובים לכם (אחריות, מחיר טוב וכו'). את ההשוואה תוכלו גם לעשות עם ווילוק בקלות. התקשרו וקבלו עד 3 הצעות ממנעולנים מומלצים בעיר שלכם עבור החלפת או תיקון מנעולים.