מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

איך להוציא מפתח מהצד השני

קראו איך להוציא מפתח מהצד השני, מדוע עולה הצורך בכך, כמה עולה להסתייע במנעולן מקצועי וגם כיצד תוכלו למנוע מהמקרה לחזור על עצמו.

מתי יש צורך בהוצאת מפתח מהצד השני?

אז קיימים שלושה מקרים עיקריים המצריכים הוצאת מפתח מהצד השני

 • מפתח שבור - ישנם מקרים בהם המפתח פשוט נתקע בדלת בשלמותו או לחילופין כשהמפתח פשוט נשבר בתוך המנעול. במצב כזה ניתן לנסות לחלץ את המפתח השבור/ תקוע בעצמכם או להסתייע במנעולן - מה שנחשב בטוח יותר היות וטיפול עצמאי ללא נסיון עשוי לגרום ליותר נזק.
   
 • דלת שנטרקה - במקרים בהם יש לכם דלת עם ידית קבועה אך היא נטרקה מאחוריכם ושכחתם את המפתח בצד הפנימי של הדלת. 
   
 • מפתח שמישהו שכח להוציא - חזרתם הביתה מאוחר או סתם באמצע היום וגיליתם שמישהו כבר הגיע לפניכם ושכח להוציא את המפתח מהמנעול לאחר שנעל? במקרה כזה צוות ווילוק ממליץ תחילה - לצלצל בפעמון הדלת או לחילופין להתקשר אל בן הבית שהגיע לפני כדי שיוכל לפתוח לכם. במידה ואין עונה לנסיונותכם, דעו כי זו העת להסתייע במנעולן מוסמך.


מנעולן

איך להוציא מפתח מהצד השני של הדלת?

אז כפי שכבר הבחנתם, הפתרון שתוכלו ליישם בעצמכם תלוי במקרה וגם קחו בחשבון שברוב מוחץ מהמקרים תזדקקו למנעולן בסופו של דבר. להלן המקרים:

 • איך להוציא מפתח מהצד השני בדלת פנים - במידה ומישהו מבני הבית נתקע בחדר שירותים או בחדר שלו וקיים בדלת התקועה צילינדר פשוט עם חריץ בצורת "עניבה" דעו כי ניתן להסתייע במפתח 'אפס', שע"י הכנסה שלו מהצד השני של הדלת - הוא יכול לדחוף את המפתח התקוע ולהשתלט על מנגנון הפתיחה/ נעילה של הדלת.
   
 • איך להוציא מפתח מהצד השני בדלתות כניסה - אז דעו שהשיטה שהצגנו לפני לא תסייע במקרה הזה היות ומפתח אפס לא מתאים לדלתות כניסה (וטוב שכך). במידה ונתקעתם מחוץ לבית בגלל מפתח שמצוי בצד הפנימי של הדלת, תוכלו להתקשר למי שנמצא בבית כדי שיסיר את המפתח הנ"ל. במידה ואין מענה, תצטרכו להזמין מנעולן שיפרוץ את הדלת.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כמה עולה להזמין מנעולן לסיוע?

במידה והזמנתם מנעולן, דעו כי הוא עשוי לגבות מכם בין 200 - 400 ש"ח עבור פריצה של דלת פלדלת. קחו בחשבון שהמחיר אינו כולל תיקון של הצילינדר שנפרץ ושבמידה ותזמינו את המנעולן מחוץ לשעות עבודה פורמאליות (ימים א' - ה' מ:8:00 - 18:00) אתם עשויים לשלם תוספת מחיר בגין "שעות מיוחדות".

 

מחיר ממוצע לפריצת דלת פלדלת

מחיר ממוצע לפריצת דלת פלדלת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כיצד להמנע מקריאה עתידית למנעולן?

אז בין הדרכים שיסייעו לכם למנוע מצב בו אתם שוב תוהים איך להוציא מפתח מהצד השני בגלל שמישהו שכח אותו או בגלל שהוא נתקע במנעול, נמליץ שתיישמו על בסיס קבע כמה מהפעולות הבאות:

 • הבהרה לבני הבית - קבצו את כל בני הבית לשיחה והסבירו להם שאסור להשאיר את המפתח במנעול בצד הפנימי כל עוד . במידה ואתם לא בטוחים שזה יסייע למנוע את המקרה הבא, תוכלו פשוט לבקש ממנעולן שיחליף לכם את הצילינדר הנוכחי בצילינדר פרפר קבוע בדלת, אליו ניתן להכניס בו זמנית מפתח מהצד השני.
   
 • מפתח עקום - הקפידו לבדוק את המפתח שלכם על בסיס יומי כדי לוודא שהוא לא התעקם. במידה והתעקם, המנעו מלהשתמש בו היות ומפתח עקום יכול להתקע במנעול בקלות יותר ואף להשבר בתוכו. במידה ויש לכם מפתח רזרבי, תוכלו לפנות למנעולן שישכפל לכם אותו, אך במידה ומדובר במפתח האחרון שלכם, קחו בחשבון שיהיה צורך בהחלפת הצילינדר כולו.
   
 • שמנו את הצילינדר - עם הזמן הצילינדר עשוי להחליד וכתוצאה מכך, ללכוד בתוכו את המפתח שלכם. כדי למנוע  מהמצב לחזור על עצמו, יהיה עליכם לרסס שמן מיוחד (WD - 40) לתוך חריץ הצילינדר לפחות אחת לחצי שנה.