מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

החלפת מנעול בדירה שכורה

האם החוק מתיר החלפת מנעולים בדירה שכורה? גם החלפה של הצילינדר? בעמוד תראו בדיוק מה מותר ומה אסור, איך להתנהל מול בעל הנכס וכמה תעלה ההחלפה.

מה אומר החוק על החלפת מנעול בדירה שכורה?

על פי חוק החלפת מנעול בדירה שכורה היא מותרת כל עוד הדיירים מוודאים לתת עותק גם לבעל הנכס. זאת על מנת שיוכל להיכנס לנכס במקרה חירום כמו שריפה. לעומת זאת החלפת מנעולים לשוכר היא לא חוקית, אפילו אם כתוב כך בחוזה השכירה ואפילו אם הדיירים לא שילמו חשבונות.

חשוב לתאם החלפת מנעולים עם בעל הנכס

אם אתם רוצים להחליף את המנעול, וזו זכותכם כמובן, חשוב לוודא זאת עם בעל הנכס לפני כן. גם אם לפי חוק ולפי חוזה השכירות מותר לכם, עדיין מומלץ לוודא זאת איתו כדי למנוע ריבים או אי נעימויות שיכולות לצוץ. שימו את עצמכם בנעליים שלו. אם אתם בעלי נכס כלשהו ויש צורך בתיקון מיידי כי קרה אסון, אבל השוכרים שלכם רחוקים מהדירה או אפילו בחו"ל - זו בעיה.

 

החלפת מנעולים בדירה שכורה

מתי נרצה להחליף מנעול בדירה שכורה?

החלפת מנעולים בדירה שכורה נבצע בדרך כלל עם כניסה לדירה כדי למנוע מצב שלאנשים קודמים יש את המפתח ואתם לא יודעים על כך ולא מכירים אותם. דוגמאות לאנשים שיכול להיות להם המפתח הם דיירים קודמים כמובן וגם שיפוצניקים שעבדו בדירה בעבר. בנוסף אם איבדתם את המפתח ויש אמצעי זיהוי על מחזיק המפתחות מומלץ להחליף את המנעול כדי למנוע מפורץ להיכנס. שימו לב שלא ציינו בעיות במנעול וזה כי במקרה הזה בדרך כלל נצטרך להחליף את הצילינדר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מה לגבי החלפת צילינדר בדירה שכורה - מתי נצטרך?

רוב התקלות במנעולים למעשה קורות בצילינדר. במקרה הנפוץ ביותר בו נצטרך להחליף צילינדר הוא כשהמפתח לא מסתובב בדלת אבל רק בצד אחד ובצד השני הוא כן מסתובב. אם הוא לא מסתובב בשני הצדדים צריך להחליף את המנעול כולו.

כמה עולה החלפת מנעולים בדירה שכורה?

מחיר החלפת מנעולים משתנה בהתאם לסוג המנעול והדלת שלכם. עבור החלפה של מנעול בדלת כניסה המחיר נע בין 400 - 550 ש"ח.

 

מחיר החלפת מנעול בדירה שכורה בממוצע

מחיר החלפת מנעול בדירה שכורה בממוצע: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

מצאו מנעולן מומלץ וזול להחלפת מנעול בדירה שכורה

בשביל למצוא מנעולן זול כדאי לבדוק מחירים של מספר מנעולנים. לא כל מנעולן יקח לכם מחיר זהה עבור החלפת המנעול ולעיתים יכולים להיות פערים של עשרות ואפילו מאות שקלים. בשביל לעזור לכם לחסוך במחיר פורטל ווילוק עוזר לכם לבצע השוואת מחירים. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בעיר שלכם וחסכו עד 37% במחיר.