מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מפתח לא מסתובב בדלת

רוצים להיכנס הביתה והמפתח לא מסתובב בדלת? ראו מה לעשות במצב כזה, מה הסיבה ומתי תצטרכו מנעולן. בנוסף תראו איך למצוא מנעולן מומלץ לעבודה וכמה אמור לעלות התיקון.

המפתח לא מסתובב בדלת, מה עושים?

כשהמפתח לא מסתובב בדלת מומלץ לנסות בעדינות "לשחק" עם המפתח בתוך הצילינדר ולנסות לפתוח אותו כך. בנוסף תוכלו לשמן את מנגנון הנעילה באמצעות התזה עדינה של תרסיס על בסיס שמן לתוך הפתח של כניסת המפתח. מומלץ להשתמש בתרסיס על בסיס סיליקון או גרפיט. חשוב לשים לב לא להשתמש בהרבה כוח כי זה יכול להרוס את הצילינדר לחלוטין. זהו פיתרון זמני. לאחר מכן כמעט תמיד אין מניעה מהזמנת מנעולן לצורך הפיתרון.

 

מפתח לא מסתובב בדלת

למה המפתח לא מסתובב בדלת?

יכולות להיות כמה סיבות לכך שהמפתח לא מסותבב בדלת:

 • צילינדר תקול: שאלנו מנעולן והוא אמר שבדרך כלל הסיבה שבגללה המפתח לא מסתובב בדלת היא כל הצילינדר תקול. אם הדלת פתוחה נסו לסובב מפתח משני הצדדים של המנעול. אם רק באחד הצדדים המפתח מסתובב הבעיה היא ללא ספק בצילינדר שדורש החלפה.
   
 • דלת לא מכוונת: סיבה נפוצה נוספת שבגללה המפתח לא מסתובב בדלת היא כי הדלת לא מכוונת. במקרה הזה העבודה של המנעולן תהיה כיוון הדלת ולא בהכרח החלפה של הצילינדר.
   
 • מנעול תקול: יש מצב שהבעיה היא לא בצילינדר עצמו אלא בכל המנעול. זה פחות נפוץ כי מנעולים מחזיקים לאורך זמן רב יותר, אבל אם זו הבעיה הפיתרון שלכם הוא החלפת המנעול לדלת.
   
 • טעות במפתח: זה נשמע מצחיק להגיד את זה, אבל רק ליתר ביטחון אנחנו מרגישים מוכרחים - ודאו שהמפתח שאיתו אתם מנסים לפתוח את הדלת הוא המפתח הנכון ואין בלבול.
   
 • מפתח משוכפל: סיבה אפשרית נוספת לכך שהמפתח לא מסתובב בדלת הוא במקרה ששיכפלתם את המפתח והשכפול לא בוצע בצורה טובה. במקרה הזה המפתח לא יתאים בדיוק.
   
 • מפתח תקול: ייתכן והתקלה לא מקורה במנעול אלא במפתח עצמו. יכול להיות שהמפתח נשחק ובגלל זה הוא לא מסתובב טוב בדלת. זו סיבה פחות נפוצה, אבל עדיין אפשרית.

מה הפיתרון לכך שהמפתח לא מסתובב בדלת?

אם המפתח לא מסתובב בדלת הפיתרון לטווח ארוך הוא להזמין מנעולן להחלפת הצילינדר או כיוון הדלת. אלה הפתרונות לבעיות הנפוצות ביותר. אם הבעיה היא במפתח עצמו כמובן ניתן פשוט לשכפל את המפתח בצורה טובה, ולכך לא בהכרח צריך מנעולן. מה המחיר של התיקון? 200 - 500 ש"ח כשהטווח הגדול הוא לצורך החלפה של צילינדר רב בריח.

 

מחיר ממוצע לתיקון מפתח שלא מסתובב בדלת

מחיר ממוצע לתיקון מפתח שלא מסתובב בדלת: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך לוודא שאתם מוצאים מנעולן אמין לתיקון התקלה?

בשביל לוודא שאתם מוצאים מנעולן אמין לצורך פתרון הבעיה מומלץ לוודא את הדברים הבאים:

 • תעודת יושר: יש הרבה בלבול לגבי "אישור מנעולן מהמשטרה" אז חשוב לנו להסביר - בשביל להיות מנעולן אין צורך בשום אישור ממשטרת ישראל. מה שכן ניתן לעשות הוא לקבל תעודת יושר מהמשטרה. הרבה מנעולנים בוחרים להוציא תעודת יושר כי זה חשוב להרבה אנשים וזו גם ההמצלמה של ווילוק - בחרו במנעולן שיש לו תעודת יושר מהמשטרה. זו תעודה שמוכיחה שאין נגדו הליכים פליליים ושהוא לא הורשע בעבירות בעברו.
   
 • צילינדר חדש: במידה הסיבה שהמפתח לא מסתובב בדלת היא כי הצילינדר תקול אז המנעולן יחליף את הצילינדר. במקרה הזה ודאו שהצילינדר שהוא פותח הוא חדש מהאריזה ושהיא טומה. כך תוודאו שהוא יחזיק מעמד יותר זמן וגם שאין אף אדם אחר עם המפתח לבית שלכם.
   
 • אחריות על העבודה: שוב הנושא הזה תקף רק אם בעיה היא אכן הצילינדר התקול (מה שרוב הפעמים הבעיה). בדקו שהמנעולן נותן לכם אחריות על הצילינדר. עבור צילינדר אירופאי תקבלו אחריות של עד 5 שנים ואילו צילינדר סיני פשוט תקבלו אחריות של שנה בדרך כלל. את נושא האחריות חשוב לוודא לפני שאתם מזמינים את המנעולן.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
5 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המנעולנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

השוו בין מנעולנים מומלצים לפיתרון הבעיה

בשביל לוודא שהבעיה שלכם נפתרת בצורה טובה חשוב לנו בווילוק להסביר לכם בדיוק מה יכול לגרום לבעיה וגם שתדעו איך לוודא שהמנעולן שתזמינו הוא אכן אמין. בשביל לעשות זאת מומלץ לדבר עם יותר ממנעולן אחד, וגם פה אנחנו דואגים לכם.

 

התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף ותקבלו עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בעיר שלכם. כך תוכלו לוודא שהמנעולן אכן אמין וזו הזדמנות טובה לבצע השוואת מחירים. עם השוואת מחירים תוכלו לחסוך בקלות עד 37% ממחיר העבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך למנוע את התקלה לפעמים הבאות?

בשביל למנוע אתה הפעם הבאה שבה המפתח לא יסתובב בדלת מומלץ לדאוג לשמן. לשמן את הצילינדר (בעדינות) ולשמן את הצירים בדלת כדי שיעבדו בצורה יותר טובה. תוכלו לעשות זאת עם WD 40 ומומלץ כל חצי שנה בערך. בנוסף חשוב לוודא שאתם לא מכניסים חול לצילינדר שלכם. אם הייתם בים ודאו שאתם מנקים את המפתח טוב טוב לפני שאתם מכניסים אותו לצילינדר. מומלץ לקנות מפחות אל חלד שלא יחלידו אם תרצו לשטוף אותם במים.