מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מפתח לא נכנס למנעול

נתקעתם בעבר עם מפתח שלא נכנס למנעול בדלת? מתחת נסביר מדוע זה קורה, מה עושים במקרה כזה וגם כמה עולה להיעזר במנעולן מוסמך - כל הפרטים מתחת.

מדוע מפתח לא נכנס למנעול?

במידה ומהמפתח לא נכנס למנעול, הדבר יכול להעיד, במלוא הכנות, שפשוט התבלבלתם במפתח. היות ומדובר במפתח אחר - הדבר לא מאפשר לכם להכניס אותו למנעול (ובצדק).

 

במידה ומפתח לא נכנס למנעול על אף שמדובר במפתח הנכון, הדבר עשוי להעיד על הימצאות חפץ זר בתוך המנעול שמונע כניסה של המפתח לתוכו, כמו חלקי מפתח שנשברו ונתקעו בפנים (לרוב כתוצר של פריצה שלא צלחה) ולעתים הדבר עשוי להצביע על התעקמות ושחיקה של שיניי המפתח בגלל שימוש לא מבוקר.

 

מפתח לא נכנס למנעול

מה עושים במקרה שמפתח לא נכנס למנעול?

במידה ואתם תקועים מחוץ לבית, יהיה עליכם לקרוא למנעולן או פורץ מנעולים שיפרוץ את הדלת שלכם. במידה ואין לכם מפתח ספייר בבית, הוא אף יוכל לשכפל לכם מפתח חדש.

 

במידה ומפתח לא נכנס למנעול בגלל המנעול עצמו - הדבר ייאלץ את המנעולן שתזמינו לפרק את כל המנגנון ולהתקין לכם צילינדר חדש (למידע נוסף על החלפת מנעולים).

מחיר טיפול במפתח שלא נכנס למנעול

מחיר טיפול במקרים בהם מפתח לא נכנס למנעול משתנים בהתאם לסוג הדלת ובהתאם למקור הבעיה (בעיה במנעול או במפתח). מתחת תוכלו לקרוא טווחי מחיר משתנים:

מחירי טיפול עבור מפתח שלא נכנס למנעול

פריצת דלת פנים של בית

מחיר פריצת דלת פנים במידה והמפתח שלא נכנס למנעול.


150 - 350 ש"ח
פריצת דלת חוץ

מחיר פריצת דלת כניסה לבית, ללא החלפת צילינדר.


200 - 300 ש"ח
פריצת דלת מחסן

מחיר פריצה, ללא החלפת מנעול.


150 - 350 ש"ח
פריצת דלת רב בריח/ פלדלת

מחיר לפריצת דלת כניסה לבית, ללא החלפת צילינדר.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

האם אוכל לפתור את הבעיה בעצמי?

מנסיונו האישי של צוות פורטל ווילוק, נמליץ שבמידה והמפתח לא נכנס למנעול, שתמנעו מלנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. לרוב הדבר יעיד על פגם במפתח או במנעול שיד לא מקצועית ונטולת כישורים לא תוכל לפתור ולהיפך - תגרום לנזק גדול יותר.

 

לכן, במידה ואינכם מעוניינים לגרור חיובים כספיים נוספים - פנו לפורטל ווילוק עוד היום ובקשו מנעולן באזור מגוריכם שיגיע לטפל בבעיה בצורה מהירה ויעילה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מדוע המפתח לא נכנס למנעול מבחוץ?

במקרים בהם המפתח לא נכנס למנעול רק מצדה החיצוני של הדלת, הדבר עשוי להעיד פעמים רבות שמצוי מפתח בצידו הפנימי של המנעול. לרוב בגלל שאחד מדיירי הבית שכח לנתק את המפתח מהמנעול, מה שיוצר מצב של נעילה הרמטית בצד החיצוני של המנעול.