מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מפתח נשבר במנעול

ניסיתם לפתוח וחצי מהמפתח לא רצה לצאת? בעמוד תראו איך להוציא מפתח שנשבר במנעול לבד ומתי כדאי להזמין מנעולן לצורך העבודה. בנוסף תראו מה המחיר שהוא צפוי לקחת לכם.

מפתח נשבר במנעול, מה עושים?

כשהמפתח נשבר במנעול אפשר לעשות אחד מהדברים הבאים:

 • לנסות לחלץ את המפתח: אפשרות אחת היא לנסות לחלץ את המפתח מהדלת בעצמכם. יכולות להיות מגוון שיטות (נרחיב בדיוק בפסקה הבאה) כמו שימון המפתח או שימוש בסיכות. רק חשוב להגיד שאם המפתח מאוד עמוק ואין לכם הרבה במה לתפוס שנשאר לכם זה יכול להיות בעייתי.
   
 • להזמין מנעולן שיוציא את המפתח: אפשרות נוספת היא להזמין מנעולן שבאמצעות הציוד שלו יוצא את המפתח מהדלת. היתרון של הפעולה הזו הוא שהמנעולן ללא ספק יוכל להוציא את המפתח בבטחה ואז גם יהיה ניתן לשכפל את המפתח לעתיד.
   
 • להחליף צילינדר: אפשרות אחרת היא להחליף את כל הצילינדר. אם הצילינדר בעייתי והוא זה שגורם לכך שהמפתח יישבר בתוך המנעול יכול להיות שעדיף להשקיע כמה עשרות שקלים נוספים בשביל להחליף את הצילינדר לגמרי.

 

מפתח נשבר במנעול

איך להוציא מפתח שנשבר במנעול?

בשביל להוציא מפתח שבור מתוך המנעול תצטרכו את הדברים הבאים:

 • ספריי שמן WD 40
 • מחט סלילית
 1. הזריקו WD 40 לתוך הצילינדר שבו המפתח שבור.
 2. בעדינות קחו את המחט ונסו למשוך את החלק השבור.
 3. אם יש לכם מברשת מיוחדת תוכלו להשתמש בה.

למה המפתח נשבר במנעול ואיך למנוע?

לרוב הסיבה שהמפתח נשבר בתוך המנעול כי הצילינדר חלוד או כי הכנסתם מפתח עקום. בשביל למנוע זאת בעתיד הימנעו משימוש במפתח עקום ושמנו באמצעות שמן מיוחד לצילינדרים את הצילינדר. את השמן תוכלו לקנות בחנויות הכל לבית וטמבוריות. מומלץ לשמן את הצילינדר אחת לחצי שנה

 

כל כמה זמן לשמן את הצילינדר?
7 חודשים
8 חודשים משך זמן 6 חודשים

כמה עולה להזמין מנעולן להוציא מפתח שנשבר במנעול?

מחיר הוצאת מפתח שבור במנעול נע בין 250 - 400 ש"ח בהתאם לסוג הדלת. אם תרצו להחליף את הצילינדר לגמרי המחיר יהיה בין 300 - 500 ש"ח כך שיכול להיות ששווה את זה על מנת למנוע מהצילינדר הבעייתי לגרום לכם לעוד בעיות.

 

מחיר הוצאת מפתח שבור במנעול בממוצע

מחיר הוצאת מפתח שבור במנעול בממוצע: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מצאו מנעולן שיגיע במהירות עם ווילוק

החלטתם להזמין מנעולן? ההמלצה של ווילוק היא לדבר עם מספר מנעולנים כדי למצוא בקלות את המנעולן המהיר ביותר. עם פורטל ווילוק תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו. התקשרו וקבלו עד 3 הצעות ממנעולנים בעיר שלכם. בדקו עם כל אחד מהם כמה זמן יקח לו להגיע והזמינו את המהיר ביותר.