מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מפתח תקוע בדלת או בצילינדר

המפתח נתקע בדלת או בצילינדר שלכם? אל תדאגו, הבעיה יותר נפוצה ממה שאתם חושבים. בעמוד תראו מה יכולה להיות הסיבה, איך לשחרר בעצמכם והאם צריך להזמין מנעולן.

למה המפתח תקוע בדלת ובצילינדר?

יש שתי סיבות מרכזיות למה המפתח תקוע בדלת או בצילינדר:

 • בעיה בצילינדר: אפשרות ראשונה היא שהבעיה היא בצילינדר עצמו ושהוא שחוק. או שהפינים שלו שחוקים או שגלגל הצילינדר יצא מכיוון. בנוסף יש אפשרות שהוא מלוכלך ובגלל זה המפתח לא יוצא מהדלת.
   
 • בעיה במפתח: אפשרות שנייה היא שהבעיה היא במפתח. אם המפתח עקום או שהשיניים שלו שחוקות ייתכן שיהיה לכם קשה להוציא אותו מהצילינדר.

 

מפתח נתקע בדלת

מפתח תקוע בדלת, מה עושים?

יש 3 דברים שתוכלו לעשות כשהמפתח תקוע בדלת:

 • להחליף צילינדר: אם המפתח תקוע בצילינדר והבעיה היא הצילינדר תצטרכו להזמין מנעולן שיחליף את הצילינדר. העבודה תעלה בין 200 - 500 ש"ח כשהמחיר משתנה בהתאם לסוג המנעול וסוג הדלת.
   
 • לחלץ את המפתח: אם הבעיה היא המפתח יש אפשרות להזמין מנעולן שיחלץ את המפתח. לאחר מכן הוא ישכפל לכם אותו ואז תיפטרו מהבעיות של המפתח העקום.
   
 • לשחרר בעצמכם: אפשרות שלישית שהיא ללא ספק החסכונית ביותר במחיר היא לנסות לשחרר בעצמכם את המפתח. איך עושים זאת? נרחיב בפסקה הבאה.

מחירים של טיפול במפתח שנתקע בדלת

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת עץ

200 - 400 ש"ח
כמה עולה להחליף צילינדר בדלת רב בריח?

350 - 500 ש"ח
מה המחיר של הוצאת מפתח תקוע במנעול?

200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

איך לשחרר מפתח תקוע בדלת?

בשביל לשחרר מפתח שתקוע בדלת תצטרכו WD 40 שבאמצעותו תשמנו את המנעול. לאחר מכן בעדינות סובבו את המפתח ימינה ושמאלה ומשכו את המפתח החוצה. אם אתם לא מצליחים נסו לדחוף את המפתח עד הסוף ככל הניתן ועכשיו נסו שוב.

 

אמנם זה אפשרי לשחרר את המפתח התקוע מבלי להשתמש בWD 40 אבל הסיכוי שתגרמו נזק למנעול שלכם הוא גבוה יותר ורבים המקרים ששמענו על לקוחות שניסו למשוך ולשלוף את המפתח בכוח, המפתח נשבר במנעול שלהם ורק הרס אותו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לבחור מנעולן לשחרור מפתח תקוע בדלת?

חשוב לנו בווילוק לוודא שכל בעיה שקשורה במנעולנות תוכלו לפתור בקלות, בין אם זה הבנה של הבעיה וכמובן הפיתרון שלה, הבנה של המחירים ובן אם זה איך למצוא מנעולן מומלץ. הנה הטיפים שלנו:

 • זמינות: אם המפתח תקוע בדלת פנים אז הבעיה לרוב לא מאוד דחופה, אבל לעומת זאת אם הבעיה היא בדלת הכניסה שלנו נרצה להזמין מנעולן שיגיע במהירות לפני שמישהו ינסה לקחת את המפתח שלנו ואז נצטרך להחליף את המנעול כולו.
   
 • תעודת יושר: זה אמנם לא חובה בשביל להיות מנעולן, אבל הרבה מנעולנים כם מוציאים תעודת יושר מהמשטרה ולכן מומלץ להזמין מנעולן שיש לו אותה. לפני שאתם מזמינים אותו בקשו צילום של התעודה, לרוב יהיה לו בשלוף כי הרבה לקוחות מבקשים.
   
 • צילינדר חדש: דבר נוסף שחשוב לוודא שהוא שהמנעולן מביא לכם צילינדר חדשד מהקופסה. לא רק שהוא אומר זאת, אלא אתם באמת רואים את הצילינדר יוצא מהקופסה. כך תוודאו שהצילינדר חדש ויחזיק לכם לאורך זמן.
   
 • השוו מנעולנים: עם פורטל ווילוק תוכלו למצוא מנעולנים בעיר שלכם בקלות. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בעיר שלכם כדי שתוכלו למצוא מנעולן זמין ומומלץ.