מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בדרום

הכספת נעולה ואתם לא מצליחים לפתוח אותה? נתקעתם מחוץ לבית ללא המפתח? במקרים בהם נדרש להזמין מנעולן בדרום, פונים אל פורטל 'ווילוק' ומקבלים הצעות מחיר בצורה מהירה.

הזמינו מנעולן בדרום במחיר זול

זקוקים לשירותיו של מנעולן? מעוניינים למצוא אדם אמין, שירותי ומקצועי, אשר יבצע את העבודה במחיר הוגן ומשתלם? הכירו את פורטל 'ווילוק', המקום בו ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בקלות ובמהירות. אנו נעזור לכם לאתר מנעולן בדרום במחיר זול בעבור כל עבודה נדרשת, החל מהחלפת דלתות או מנעולים ואת תיקון של דלת, פריצת כספות ועוד.

 

מנעולן בדרום

כמה עולה להזמין מנעולן מוסמך בדרום?

רוב העבודות בתחום, יסתכמו ככל הנראה בכמה מאות שקלים, כאשר הממוצע יעמוד על 250 או 300 ש"ח. יחד עם זאת, ישנן עבודות מורכבות ויקרות יותר ולכן שווה להכיר מעט את המחירים לפני שמחייגים אל מנעולן מוסמך בדרום ומבקשים ממנו שירות.

מחירי הזמנת מנעולנים בדרום

החלפת צילינדר בדלת רב בריח

עבודה + עלות הצילינדר.


300 - 450 ש"ח
פריצת דלת משרד ע"י מנעולן מומלץ בדרום

פריצת דלת פנימית, ללא החלפת המנעול.


150 - 350 ש"ח
כיוון צירים בדלת רב בריח

הזמנת מנעולן בדרום לכיוון ציר בדלת כניסה.


200 - 300 ש"ח
החלפת צילינדר מסוג מולטילוק

קראו בהרחבה על החלפת צילינדר בדלת.


300 - 600 ש"ח
פריצת כספת ביתית

הזמנת פורץ כספות מקצועי עד הבית.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

תוך כמה זמן המנעולן צפוי להגיע?

אפשר לומר כי זמן ההגעה הוא קריטי וכאשר אנו מחפשים מנעולן, נרצה למצוא אדם אשר מגיע כמה שיותר מהר וזאת מאחר שברוב המקרים יהיה מדובר על מצבי חירום בהם אנו תקועים ללא היכולת לפתוח או לנעול את הבית. מנעולן טוב, יגיע תוך שעה אליכם ובמקרים רבים, כאשר הוא נמצא בקרבת מקום, תוכלו לקבל שירות מהיר יותר והמנעולן יגיע תוך 20 דקות עד חצי שעה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מנעולנים בדרום לפי אזור ספציפי

אנו מספקים שירות בכל אזור הדרום ללא יוצא מהכלל. כמו כן, הנה רשימה של הערים המרכזיות בהן כבר סיפקנו שירות בעבר:

 

מתי מזמינים פורץ מנעולים בדרום?

בין אם נתקעתם מחוץ לבית או העסק כי שכחתם את המפתח ובין אם משהו במנעול תקוע ואתם לא מצליחים לפתוח את הדלת, תצטרכו כנראה להזמין פורץ מנעולים מיומן ומקצועי. פורץ מנעולים בדרום יגיע ויאבחן את הבעיה, יפרוץ את הדלת במהירות ולבסוף גם יחליף את המנעול הקיים במנעול חדש במידה ותרצו זאת. חשוב לוודא שמדובר בפורץ מוסמך בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל.