מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן באופקים

מחפשים מנעולן באופקים שמגיע במהירות? דרך ווילוק תוכלו לאתר אחד כזה וגם לערוך השוואת מחירים בין כמה מנעולנים באופקים והסביבה להוזלת מחירים ושיפור זמני הגעה.

מנעולן באופקים מוצאים בווילוק

האם אתם מנסים לאתר מנעולן באופקים? במידה וכן, המאמר הבא יסייע לכם לקבל מידע חיוני אודות מנעולן באופקים, השירותים שהוא מספק, רמת המחירים המקובלת עבור עבודות שונות שהוא מבצע וכל מידע נוסף בעל ערך, בטרם תזמינו את האיש. השאירו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר, השוו מחירים מכיוון שקיימים פערים בין הספקים השונים וקבלו החלטה מדויקת, התואמת את הצרכים והמשאבים שלכם. ווילוק, הוא הפורטל שיספק לכם את כל מה שאתם צריכים עד להזמנת המנעולן לרבות, ביצוע ההזמנה בפועל.
 

מנעולן באופקים

מהו מחיר ביקור מנעולן באופקים?

מחיר ביקור מנעולן באופקים נע בין 200 ל- 300 ₪. מחיר זה מתייחס לעלות הביקור בלבד ולא כולל חומרים ותיקונים שונים מורכבים. מחיר הביקור משתנה בהתאם למחירון הספק ולכן, חשוב מאוד לבצע השוואת מחירים, באמצעות פורטל ווילוק ורק לאחר מכן, לבצע הזמנת עבודה, גם כן באמצעות הפורטל.


מחיר ביקור מנעולן באופקים בממוצע

מחיר ביקור מנעולן באופקים בממוצע: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון מנעולנים באופקים

להלן מחירון של מספר עבודות שכיחות אותן מבצעים מנעולנים באופקים והסביבה:

מחירי עבודות מנעולנות באופקים

פריצה של דלת הנמצאת בתוך הבית

200 - 300 ש"ח
פריצה של כספת פשוטה

200 - 350 ש"ח
פריצה של דלת כניסה לבית או דירה

200 - 400 ש"ח
כיוון צירים בדלת כניסה לבית או דירה

200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

השירותים הנפוצים אשר מספק מנעולן באופקים

מנעולן מומלץ באופקים מספק מגוון רחב של שירותים אולם, ישנם כמה שכיחים במיוחד: 

  • תיקון דלת כניסה לבית – לעיתים, בשל סיבות רבות ומגוונות, מנעול דלת הכניסה לבית מתחיל לחרוק, נתקע ואינו מספק כניסה חלקה ובטוחה לבית. הזמינו מנעולן באופקים לביצוע החלפת מנעולים באופקים ושנו בשקט בלילות וצאו בבטחה מהבית בימים.
     
  • פריצת דלתות באופקים – מי לא שכח מפתח בתוך הבית, נתקע בחוץ ונאלץ להזמין מנעולן לטובת פריצת דלתות באופקים? מסתבר שזו עדין הסיבה המרכזית בגינה אנשים מזמינים מנעולן באופקים.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

האם לאחר החלפת מנעול תקבלו אחריות?

 ברוב גדול של המקרים, מנעולן באופקים, יספק לכם אחריות עבור המנעול החדש שהתקין לכם למשך 6 עד 12 חודשים מיום ביצוע ההתקנה. מנעולנים שונים מספקים תעודות אחריות שונות, אין מדובר בסטנדרט אחריות אחד לכל המנעולנים ולכן, בדקו את נושא האחריות ומה היא כוללת מראש. זמן האחריות הממוצע המוכר עומד על 9 חודשי אחריות.
 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
12 חודשי אחריות 9 חודשי אחריות 6 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המנעולנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שירותי תיקון דלתות באופקים

אחד השירותים החשובים והחיוניים אותו מספק מנעולן באופקים הנו, תיקון של דלתות שונות, חלקן דלתות בתוך הבית וחלקן מחוץ לבית. להלן פרוט קצר אודות תיקונים אלה:

  • החלפה של ידיות הדלת – ידיות מתנדנדות, ידיות שהתפרקו לחלוטין ולכן, אין דרך לסגור או לפתוח את הדלת, הן אחת התקלות השכיחות ביותר בדלתות, מכיוון שגם לדלתות יש בלאי ובדרך כלל, הוא מתבטא בידיות.
     
  • כיוון מקצועי של צירי הדלת – ישנם מצבים בהם הדלת נתקעת לפתע ברצפה, או מתחילה פשוט לחרוק. את הבעיות הללו פותרים באמצעות כיוון מקצועי של צירי הדלת. הזמינו מנעולן באופקים.