מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בדימונה

אם אתם מתכננים להזמין מנעולן בדימונה או פורץ מנעולים לפריצת הדלת, המנעול או הכספת, העמוד הבא הוא בדיוק בשבילכם. קראו בהרחבה את כל המידע החשוב לפני הזמנת השירות והשוו מחירים בין מספר מנעולנים מומלצים בעיר.

שירותים שמנעולן בדימונה מספק

לא הרבה יודעים אך מלבד השירות של פריצת מנעולים, מנעולן בדימונה יכול לסייע לכם גם במספר עבודות נוספות כמו פריצה של כספת ביתית, תיקון של דלתות, פריצה של כספות ועוד. בנוסף לפעולות אלו, ניתן גם להתייעץ עם פורץ מנעולים בדימונה כאשר רוכשים דלת, מנעול או כספת ולהיעזר בו לאחר מכן בהתקנה עצמה.

 

מנעולן בדימונה

שיטות העבודה של פורץ מנעולים בדימונה

יש סוגים שונים של מנעולים והפריצה של כל מנעול שונה מהאחר. ברוב הגדול של המקרים, כאשר פורץ מנעולים בדימונה יגיע אליכם לצורך פריצה של המנעול, הוא יבצע את העבודה בעזרת אחת משתי השיטות הבאות:

  • קדיחה במנעול: המנעולן ישתמש במקדחה ויקדח את חור המנעול עד שיהיה ניתן לפתוח את הדלת.
     
  • ציוד פריצה: הדרך שתשמור על המנעול שלכם שלם היא פריצתו על ידי ציוד "דגדוג" מיוחד שמחדירים אל חור המנעול ובעזרתו מפרידים את הרוזטה.

מחירון לעבודות מנעולנים בדימונה

הכרות עם מחירי השוק, תעזור לכם להגיע מוכנים הרבה יותר למשא ומתן עם המנעולן. המשיכו לקרוא ותגלו כמה עולות העבודות השונות טרם הזמנת מנעולן בדימונה:

כמה עולה להזמין מנעולן בדימונה?

כמה עולה לפרוץ מנעול בדלת עץ?

קראו מידע נוסף על פריצת דלתות עץ.


200 - 400 ש"ח
עלות החלפת צילינדר בדלת רב בריח

כולל את עלות הצילינדר החדש.


300 - 450 ש"ח
כיוון של צירים בדלת של משרד

לחצו למידע נוסף על תיקון דלתות.


200 - 300 ש"ח
כמה יעלה להגביה דלת פלדלת?

כולל שימון של צירי הדלת.


250 - 350 ש"ח
מחיר החלפת מנעול פלדלת

רלוונטי כאשר המנעול הקיים נהרס או הושחת.


400 - 800 ש"ח
כמה עולה להתקין מחזיר דלתות?

התקנה של מחזיר דלתות בדלת כניסה למשרד.


450 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

כמה זמן אחריות נהוג לספק על השירות?

מבדיקות שערכנו בקרב מספר מנעולנים בדימונה עולה כי משך תקופת האחריות הממוצעת בעבור שירותי מנעולנות היא שנה אחת. אחריות זו רלוונטית לעבודות כמו פריצת מנעולים או החלפה של צילינדרים בדלת. מומלץ לבדוק זאת לפני סגירת העסקה עם המנעולן מאחר והדבר עשוי להשתנות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
14 חודשי אחריות שנה אחריות 10 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך לשמור על המנעול של הדלת?

בשביל לשמור על המנעול של הדלת בצורה טובה ולאורך זמן, אנו ממליצים להימנע מניקוי שלו באמצעות חומרים שונים אשר עשויים ליצור בו חלודה ולגרום לתקלות ובעיות בעת הכנסת המפתח. כמו כן, הקפידו להימנע מטריקה של הדלת, מה שעשוי להרוס את מנגנון הנעילה וגם להוציא אותה מכיוונה.

איך מוצאים מנעולן מומלץ בדימונה?

בשביל לאתר מנעולן מומלץ בדימונה, עליכם לבדוק את הפרמטרים הבאים:

  • זמינות של המנעולן והיכולת להגיע מהר אל המקום בו אתם נמצאים.
  • מענה מקיף לשירות, כולל רכישת מנעול חדש במידה ונדרש לבצע החלפה.
  • המלצות טובות וחוות דעת חיוביות על עבודתו של המנעולן בקרב לקוחות קודמים.
  • ניסיון מקצועי של מספר שנים בתחום, ספציפית בעבודה הנדרשת לכם.
  • תעודת יושר מטעם משטרת ישראל אשר מעידה על כך שאין למנעולן רישום פלילי.

פורץ דלתות בדימונה כולל שירותי תיקון

הזמנתם פורץ מנעולים וכעת עליכם לתקן את הדלת ולהחליף את המנעול? תוכלו להיעזר במנעולן גם לעבודה זו. ניתן לעיתים לתקן את הדלת במספר צעדים פשוטים מבלי להחליפה לגמרי. תהליך של תיקון דלתות ע:י פורץ דלתות בדימונה, כולל בין היתר פעולות כמו החלפת הידית, כיוון צירי הדלת  והחלפת המנעולים עצמם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כמה זמן לוקח לפרוץ דלת שננעלה?

משך הזמן לפריצת דלת נעולה הוא בין 15 ל-45 דקות. הדבר תלוי בסוג המנעול וסוג הדלת וגם במיומנותו של המנעולן ושיטת הפריצה שמתבצעת.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 30 דקות
45 דקות משך זמן 15 דקות

תיקון דלתות בדימונה - מתי זה נדרש?

נהוג להזמין שירותי תיקון דלתות בדימונה בעיקר כאשר רוצים לכוון את צירי הדלת או להחליפם אך גם כאשר נדרש להחליף את המנעול, הצילינדר או הידיות. קיימת גם האפשרות להזמין מנעולנים בדימונה לצורך קיצור של דלתות ארוכות וגם לביצוע עבודות שונות כמו התקנת סגר ביטחון בדלת ואפילו התקנה של עינית בדלת.

החלפת מנעולים בדימונה במחירים זולים

בכל הקשור להחלפת מנעולים, עליכם לשמור על מחיר זול מבלי להתפשר על איכות המנעול. מנעול טוב ואיכותי ישמור על הבית שלנו מפני פריצות ולכן לא כדאי לחסוך כאן. יחד עם זאת, בהחלט ניתן לחסוך במחיר השירות ודרך הפורטל שלנו תוכלו לקבל הצעות מעולות להחלפת מנעולים בדימונה במחירים משתלמים למדי.

 

החלפת מנעולים בדימונה

החלפת צילינדר בדימונה מכל סוג ודגם

בין אם בדלת שלכם מותקן צילינדר סטנדרטי ובין אם מדובר על צילינדר מסוג מולטילוק, אנו נוכל למצוא בעבורכם מנעולן שיודע לבצע את ההחלפה במהירות ובצורה מקצועית. אם תבחרו בכך שהמנעולן ירכוש את הצילינדר בעבורכם, כדאי שתשימו לב שהצילינדר נפתח על ידכם וכך תדעו שהוא אכן חדש ולא משומש.

איך פורץ כספות בדימונה מתמחר את השירות?

השירות מתומחר לרוב על סמך סוג הכספת שברשותכם וגם לפי שיטת הפריצה. דבר נוסף אשר נלקח בחשבון כאשר פורץ כספות בדימונה מתמחר את עבודתו הוא מועד הזמנת השירות וכאשר העבודה נדרשת בשעות הלילה, סוף השבוע או במועדי חג, היא תעלה יותר.