מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בערד

ברוכים הבאים אל פורטל 'ווילוק', המקום בו תוכלו לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים בערד. ניתן להשאיר פנייה באתר ולקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור החלפת מנעול או צילינדר, החלפת דלתות, תיקון דלתות, פריצת כספות ועוד.

כמה עולה ביקור של מנעולן בערד?

למרות שלכל עבודה בתחום יש תמחור שונה, אפשר לומר כי המחיר של ביקור סטנדרטי, יעמוד על 250 ש"ח. במחיר זה המנעולן יוכל לסייע לכם בפעולות שונות כמו פריצה של דלת ממ"ד, כיוון צירים בדלת הבית ואפילו פריצת כספת נעולה. חשוב לדעת כי לעיתים כאשר מזמינים מנעולן בערד, הוא יספק לכם הצעת מחיר ראשונית בטלפון אך כאשר יגיע אליכם הביתה, המחיר ישתנה מעט בעקבות סוג הדלת, סוג המנעול ומורכבות העבודה.

 

מחיר ממוצע להזמנת מנעולן בערד

מחיר ממוצע להזמנת מנעולן בערד: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מצאו מנעולנים בערד עם זמינות גבוהה

בחלק גדול מהמקרים, אנו מזמינים מנעולנים בערד לצורך סיוע בעת מצב חירום. מצב החירום יכול להיות דלת של חדר שננעלת כאשר מישהו נמצא בתוך החדר, מנעול שלא נפתח כאשר אנו מחכים מחוץ לבית או כספת שבה יש כסף או כל דבר חשוב אחר. לכן, כדאי למצוא מנעולן שזמין להגיע בהתראה קצרה, כאשר כמעט תמיד כאשר תזמינו מנעולן בערד, תוכלו לקבל שירות תוך כחצי שעה עד 45 דקות.

 

מאחר ואנו מספקים לכם מספר הצעות מחיר שונות, אפשר לומר כי הסיכוי לאתר מנעולן פנוי, עולה משמעותית. נזכיר כי אין כל מחויבות להמשך עבודה עם מנעולן כזה או אחר ותמיד תוכלו לשמוע הצעות מחיר ולהתרשם, גם אם בסופו של דבר תחליטו לבחור במנעולן אחר.

 

מנעולן בערד

כמה זמן לוקחת עבודתו של מנעולן בערד?

הכנו בעבורכם טבלה אשר מציגה את הזמנים המוערכים לביצוע של עבודות מנעולנות נפוצות:

 

סוג העבודה זמן עבודה משוער

 

פריצת דלת כניסה

 

עד 60 דקות

 

התקנת צילינדר

 

30 - 60 דקות

 

כיוון צירים לדלת פנים

 

60 דקות

 

פריצת כספת ביתית

 

15 - 90 דקות

איך יודעים שהמנעולן אמין?

בנושא כל כך רגיש כמו החלפת מנעול או החלפת צילינדר בדלת הבית, חשוב למצוא אדם שאפשר לסמוך עליו. הדרך לעשות זאת היא לבקש מכל מנעולן בערד שאיתו אתם מדברים, להציג לכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. תעודה זו מעידה שלמנעולן אין רישום פלילי. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לבקש מהמנעולן לפתוח את האריזה של המנעול החדש מולכם, כך תדעו שמדובר במנעול חדש וכי המפתחות לא שוכפלו מבעוד מועד על ידי גורם כזה או אחר.