מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן במרכז

פורטל ווילוק מאפשר לכם להשוות מחירים בין מנעולנים מומלצים במרכז הארץ למגוון עבודות כמו החלפת מנעול או צילינדר, פריצת כספות, פריצת דלתות ועוד.

מחירי מנעולנים במרכז

בשביל להקל על כל תהליך החיפוש, החלטנו להכין בעבורכם מחירון קצר שמציג דוגמאות למחירים של עבודות נפוצות בתחום. שימו לב, המחירים עשויים להשתנות גם בהתאם לסוג הדלת או המנעול, המועד בו הזמנתם מנעולן במרכז (שעות וימים) וגם שימוש בחלקי החילוף.

כמה עולה להזמין מנעולן במרכז?

החלפת צילינדר במרכז

החלפת צילינדר לדלת כניסה לבית. למידה נוסף, היכנסו לעמוד החלפת צילינדר.


300 - 450 ש"ח
עלות תיקון של דלת פנימית

מחיר בעבור תיקון דלתות, לדוגמה: תיקון הידית או כיוון הדלת.


200 - 500 ש"ח
החלפת מנעול בדלת רב בריח

מחיר החלפת מנעול רב בריח כולל המנעול והעבודה.


300 - 450 ש"ח
פריצת דלת פנים פשוטה

המחיר בעבור פריצת דלתות פנים עשויות עץ.


150 - 350 ש"ח
תיקון של דלת מזכוכית

טיפול בצירי הדלת ומנגנון הסגירה.


200 - 600 ש"ח
פריצת דלת כניסה לבית

פריצת דלת כניסה לבית שננעלה. המחיר לא כולל החלפת צילינדר.


200 - 300 ש"ח
כמה פורץ דלתות במרכז גובה על פריצת דלת? מגנטית?

מחיר פריצת דלת עם מנעול מגנטי, כולל החלפה של המנעול.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון
 

באילו מקרים נזמין מנעולן במרכז?

מתחת נסביר על סוגי עבודות נפוצות שביכולתם של מנעולנים במרכז לבצע:

 • החלפת מנעולים - אם המנעול מזייף לכם וכבר לא מתפקד כמו בעבר, דעו שדרך פורטל ווילוק תוכלו לקבל שירותי החלפת מנעולים במרכז עבור מגוון עצום של מנעולים, ביניהם מנעול חוסם, רב בריח, פלדלת ועוד.
   
 • פריצת דלתות - אם הדלת נתקעה או שאיבדתם את המפתח ואין אחד חלופי, מנעולנים במרכז יוכלו להגיע לפרוץ עבורכם את הדלת, בין אם מדובר בדלת פנים, כניסה לבית או לעסק.
   
 • תיקון דלתות במרכז - אם יש ברשותכם דלת שמנגנון הנעילה שלה תקין אך מצריכה תיקון או שידרוג - גם במקרה כזה תוכלו לעזר במנעולן מוסמך באזור מגוריכם. הרחבנו על סוגי התיקונים בהמשך הדף. 

 

מנעולן מתקן מנעול של דלת כניסה לבית

שיטות פריצה שמנעולנים במרכז משתמשים בהן

שיטת הפריצה שמנעולן במרכז ישתמש בה נגזרת מסוג הדלת שצריך לפרוץ. מן הסתם שפריצת דלת פנים תהיה פשוטה יותר בהשוואה לפריצת דלת פלדלת למשל. מתחת תוכלו לקרוא על כל אחת מהשיטות בהתאם לסוג הדלת ומנגנון הנעילה בה:

 • פריצת דלת כניסה לבית - דלתות כניסה לבית נחשבות מורכבות לפריצה וזאת בעיקר בגלל המטרה שלהם להגן מפני פרוצים ואורחים לא רצויים. במקרה בו נשבר מפתח במנעול או שאיבדתם את המפתח ואין מפתח אחר שזמין, פורץ מנעולים במרכז יוכל להגיע ולהשתמש במסור דיסק כדי לחתוך את הידית הדלת ופירוקה עד לשלב בו הצילינדר חסוף וניתן להחליפו.
   
 • פריצת דלתות פנים - דלתות פנים נחשבות קלות לפריצה ועל כן, כדי לפרוץ אותן יהיה על הפורץ להסתייע בכלים שיש לכל אחד בבית כמו מברג או סיכות ראש או ע"י שימוש בכרטיס. לעתים הוא ינסה להעביר את הכרטיס באזור שבין מנעול הדלת למשקוף ולעתים הוא עשוי להשתמש במברגה או בסיכות כדי לשחק עם מנגנון הנעילה בדלת.
   
 • פריצת מנעול רתק - מדובר במנעול שניתן להפריד מהדלת בעת פתיחה שלו. הוא משמש בעיקר כמנגנון נעילה לדלתות גדולות ומאסיביות המשמשות עסקים. במקרים בהם מנעול הרתק נתקע, אי אפשר לפתוח את דלת העסק, מה שמצריך טיפול דחוף של מנעולן במרכז. כדי לפרוץ דלת עם מנעול רתק, יהיה על המנעולן להשתמש בזרוע צבת שמטרתה לעקור את המנעול מהדלת.

כמה זמן ייקח למנעולן במרכז לפרוץ דלת?

זמני פריצת דלת ע"י מנעולן במרכז משתנים בהתאם לסוג הדלת אך ברוב המקרים זה מתחלק לדלתות כניסה ופנים. פריצת דלתות כניסה לבית נחשבות מורכבות יותר לפריצה במכוון, היות שאין אנו רוצים שפושעים יוכלו לפרוץ לביתנו ביתר קלות.

 

פריצת דלת כניסה לבית ע"י פורץ או מנעולן במרכז יכולה לקחת בין חצי שעה לשעה. במקרים בהם מדובר על פריצת דלת פנים הדבר הופך פי כמה לפשוט ומהיר יותר.

 

זמן ממוצע לפריצת דלת כניסה לבית:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מצאו מנעולן מומלץ במרכז דרך ווילוק

מאחר ואנו מבצעים בדיקות לכל המנעולנים שעובדים איתנו, תוכלו לדעת כי אתם בידיים טובות של מנעולן מקצועי שעבר הכשרות והסמכות וכמובן מחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה. מנעולן מומלץ במרכז הוא למעשה מנעולן שמשלב מקצועיות, ידע וניסיון עם שירות ברמה גבוהה, החל מהגעה בזמנים שנקבעו ועד לעבודה מהירה ומסודרת.

 

השאירו פרטים בטופס המצורף מתחת וקבלו עוד היום ובחינם - עד 3 מנעולנים מומלצים במרכז, ביניהם תוכלו להשוות מחירי עבודה ולחסוך בכסף ובחיפושים ארוכים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

האם ניתנת אחריות על החלפת מנעולים במרכז?

על החלפת מנעולים במרכז ניתן לקבל אחריות בטווח של בין שנה עד לכ- 5 שנים על רכיב הצילינדר. וזאת על עבודת ההתקנה בלבד, שכן על הצילינדר החדש שהותקן לכם אתם צפויים לקבל אחריות נפרדת מהיצרן גם כן. מומלץ לברר פרטים על אחריות ההתקנה והאחריות שנותן היצרן על החלקים עוד בשיחת הטלפון עם המנעולן.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
5 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מנעולנים במרכז אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

השיגו שירות תיקון דלתות במרכז ע"י מנעולן מוסמך

מתחת נציג כמה שירותי תיקון שביכולתו של מנעולן במרכז לבצע בדלתות שלכם:

 • כיוון צירים או החלפה שלהם: לא פעם קורה שהדלת שלנו חורקת או מתיישנת בגלל שהצירים שמחזיקים אותה על המשקוף כבר יצאו מכיוון. במקרה כזה מנעולן במרכז יוכל להחזיר את הדלת לתקינות מלאה ע"י כיוון של הצירים בה. אם מדובר בצירים ישנים ושחוקים - הוא אף יוכל להחליף את כל הצירים בחדשים.
   
 • החלפת ידית - סגרתם את הדלת ונותרתם עם הידית ביד? ברוב המקרים מנעולן עשוי להחזירה למקום ולחזק את ההברגה שלה לדלת. במקרים בהם צריך להחליף את הידית לגמרי, הוא יוכל לאתר ידית חדשה שמותאמת לדלת שלכם.
   
 • החלפת מנעול וצילינדר - בד"כ אחרי שימוש ממושך בדלת כניסה לבית, הן הצילינדר והן המנעול יכולים להישחק ולהקשות על המפתח להסתובב במנעול או למנוע ממנו באופן מוחלט להיכנס למנעול.
   
 • קיצור דלתות - אם החלטתם לשדרג את הבית בריצוף חדש, כדאי שתקחו בחשבון שזה עשוי להשפיע גם על גובה הדלתות בביתכם. ע"מ למנוע מתחתית הדלת לשפשף את הריצוף החדש, תוכלו להיעזר במנעולן שיגיע לקצר את הדלת שלכם לגובה המתאים לריצוף החדש.

 

 

דרך פורטל ווילוק ניתן לאתר בקלות מנעולנים המרכז:

השיגו פורץ כספות במרכז לפריצת הכספת שלכם

יש לכם כספת דיגיטלית? אולי כספת מכאנית? לא משנה מה סוג הכספת שלכם, תוכלו להזמין פורץ כספות במרכז על מנת שיעזור לכם לפתוח אותה. פריצת כספות ביתיות יכולה להתבצע במגוון שיטות החל מפריצה שקטה, באמצעות כלים מיוחדים ועד לפריצה בשיטת הקידוח - מצב בו קודחים בפתח המנעול ואף בכספת עצמה. אגב, טווח המחירים לעבודה שכזו, נע בין 200 ש"ח ל-350 ש"ח, תלוי בסוג הכספת וסוג הפריצה.

איך לשמור על הדלת שלי?

ע"מ להימנע מהזמנה חוזרת של מנעולן במרכז, יהיה עליכם להקפיד על 2 דברים עיקריים:

 • לשמן את המנעול - כדי למנוע מהמפתח להיתקע במנעול, הקפידו לשמן את את מנעול הדלת עם תרסיס WD40 כל שלושה חודשים. לגבי הצילינדר נמליץ רק בפעמים בהם המפתח נכנס למנעול אך מתקשה להסתובב.
   
 • שמירה על מפתחות - הקפידו לשמור מפתח ספייר בבית או בכל מקום אחר שאתם מעדיפים כדי שיהיה לכם לצורכי שיכפול במקרים בהם איבדתם את המפתח הנוסף. זכרו במקרה בו לא יהיה לכם מפתח ספייר - תיאלצו להחליף את כל הצילינדר בדלת, דבר שיעלה לכם לא מעט.

שאלות בנושא מנעולנים במרכז

מי אחראי על רכישה של מנעול חדש בעת החלפת מנעול בדלת?

תוכלו לרכוש את המנעול בכוחות עצמכם ולהזמין רק התקנה או להזמין מהמנעולן גם את המנעול. וודאו כי המנעול שקיבלתם סגור באריזתו המקורית וכך תדעו שהוא אכן חדש.


מתי נזדקק לשירותיו של פורץ מנעולים במרכז?

במקרים בהם המנעול התקלקל או נשבר וגם במצבים בהם ננעלתם מחוץ לבית ללא המפתח.