מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בהרצליה

מעוניינים להזמין מנעולן בהרצליה? בצעו השוואת מחירים וקראו אודות העלויות של כל עבודה ועבודה כאן באתר שלנו. כך תוכלו לאתר מנעולן במחיר משתלם ולהזמין את שירותיו. ניתן לקבל מגוון שירותים, החל מפריצת דלתות, החלפת מנעולים וצילינדרים וגם פריצת כספות.

מה לבדוק לפני הזמנת מנעולן בהרצליה?

כאשר מזמינים מנעולן, חשוב לבדוק איתו האם הוא בכלל זמין להגיע בזמן הקרוב. כמעט תמיד, נזדקק לעזרה מהירה וזאת מאחר ואנו תקועים מחוץ לבית ללא היכולת לפתוח אותה או לחילופין זקוקים לפריט מסוים הנמצא בתוך הכספת והיא אינה נפתחת.

 

לכן, נושא הזמינות הוא קריטי וחשוב וכדאי לבדוק זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה. בנוסף, כאשר מזמינים מנעולן בהרצליה, כדאי גם לבדוק האם יש לו תעודת יושר, האם הוא עבר את ההכשרות הנדרשות וגם לשאול אם יש לו ניסיון בסוג העבודה הספציפית הנדרשת לכם. לבסוף, כדאי לברר את המחיר של העבודה ובמידה ונדרש להחליף מנעול, לבדוק על הסוג והדגם הספציפי שיסופק לכם.

 

מנעולן בהרצליה

מדוע להשוות מחירים בין מנעולנים בהרצליה

ענף המנעולנות הוא אינו ענף אשר מוסדר ומפוקח מבחינת רמות המחיר של העבודות השונות. לכן, כל מנעולן רשאי לתמחר את העבודה כפי שהוא רואה לנכון. עניין זה הוא קריטי מאחר ולא פעם נוכל לראות פערים גדולים בעלויות בין מנעולן אחד לאחר, לעיתים יהיה מדובר על עשרות שקלים ולפעמים אפילו פערים של מאות שקלים. השוואת מחירים בין מנעולנים בהרצליה, עשויה לחסוך לא מעט כסף ולכן הקפידו לבדוק לפחות שלוש הצעות מחיר שונות.

כמה עולה להזמין מנעולן באזור הרצליה?

הנה פירוט של מספר עבודות בתחום המנעולנות, כולל טווח מחירים משוער לכל עבודה ועבודה. לפני שמזמינים מנעולן באזור הרצליה, חשוב להכיר את המחירים מאחר והידע הזה חשוב ויסייע לכם להתמקח על המחיר ולהבין אם קיבלתם הצעה טובה.

מנעולנים בהרצליה - דוגמאות למחירים

החלפת מנעול בדלת כניסה

המחיר הוא להחלפה וגם כולל את עלות המנעול החדש.


300 - 500 ש"ח
החלפת צילינדר בדלת רב בריח

החלפת צילינדר תקוע בחדש.


350 - 500 ש"ח
תיקון דלת זכוכית

תיקון דלתות זכוכית אשר כולל כיוון והחלפת צירים.


200 - 600 ש"ח
פריצת דלת של חדר ממ"ד

המחיר אינו כולל החלפה של המנעול.


200 - 300 ש"ח
החלפת מנעול פלדלת

קראו עוד על החלפת מנעול בדלת פלדלת.


400 - 800 ש"ח

הדפס מחירון

תוך כמה זמן המנעולן מגיע מרגע ההזמנה?

מאוד תלוי במועד בו מתבצעת הקריאה. בדרך כלל, מנעולנים אשר פנויים וזמינים, יוכלו לספק לכם את השירות תוך כחצי שעה מהרגע בו בוצעה שיחת הטלפון אך זאת בהנחה והם נמצאים באזור המגורים שלכם. לכן חשוב להזמין מנעולן בהרצליה שגם יוכל לסייע במהירות במצב חירום.

מנעולן מומלץ בהרצליה והסביבה

לכולנו חשוב למצוא מנעולן מומלץ בהרצליה, אך בואו ננסה להבין מה הופך מנעולן לבעל המלצות טובות וחיוביות. הפרמטר הראשון הוא השירותיות שלו, האם הוא קשוב לנו בשיחת הטלפון, האם הוא מנסה ללמוד ולהבין מה הבעיה או מה השירות הנדרש ומתעניין בצורה מעמיקה? בנוסף, מנעולן מומלץ הוא בעל מקצוע אשר יספק שירות אמין ולא ינסה לעקוץ אותנו, כזה אשר יפתח את המנעול החדש לידנו על מנת שנראה שאכן מדובר במנעולן חדר מהאריזה ואחד אשר יספק מידע אמיתי על המחירים.

שאלות נפוצות על מנעולן מוסמך בהרצליה

האם אתם מגיעים לכל אזורי העיר?

דרכנו תוכלו למצוא מנעולן בהרצליה פיתוח וגם בעיר עצמה, באזור התעשייה ובכל השכונות השונות.


האם פורץ מנעולים מביא איתו גם מנעול חדש?

תלוי בסיטואציה. אם נדרש להחליף את המנעול התקול, תוכלו לבקש מפורץ מנעולים בהרצליה שירכוש עבורכם מנעול חדש בהתאם לדגם הנדרש והרצוי.


כמה זמן לוקח לבצע פריצה של מנעול?

בדרך כלל משהו כמו 20 דקות, תלוי בסוג המנעול והדלת כמובן, כמו גם במקצועיות של פורץ המנעולים שהזמנתם.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה