מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בהרצליה

מחפשים מנעולן מומלץ בהרצליה? צריכים שירות פריצה בדחיפות? דרכנו תוכלו להזמין במהירות ובקלות מנעולן מוסמך בהרצליה עבור מגוון שירותים, החל מפריצת דלתות, החלפת מנעולים וצילינדרים וגם פריצת כספות. השאירו את הפרטים, השוו מחירים ומצאו את ההצעה הזולה והמשתלמת עבורכם!

מה לבדוק לפני הזמנת מנעולן בהרצליה?

כאשר מזמינים מנעולן חשוב לבדוק ולוודא מספר דברים חשובים שיבטיחו לכם שירות נכון,מקצועי והוגן:

 • זמינות - בדקו עם המנעולן מה הזמינות שלו והאם זה עונה לצרכים שלכם. לדוגמא, אם אתם תקועים מחוץ לבית ללא היכולת לפתוח אותה או לחילופין זקוקים לפריט מסוים הנמצא בתוך הכספת והיא אינה נפתחת. במקרה כזה יהיה צורך בהגעה מהירה של המנעולן.
   
 • אמינות - עבודת מנעולן נחשבת לרגישה מאוד בשל ההתעסקות במנגנון האבטחה הראשי של הבית - הדלת והמנעול. תוכלו לבקש תעודת יושר ואמינות מטעם המשטרה אם הנכם רוצים להיות בטוחים ורגועים, וכומובן לבקש לראות חוות דעת מלקוחות קודמים על מנת לקבל מושג על אופן השירות, ההתנהלות ורמת האמינות.
   
 • מקצועיות וניסיון - עבודת מנעולנות דורשת מקצועיות וידע ולכן חשוב לבדוק כי למנעולן קיימת ההסמכה הנדרשת. כמו כן וותק וניסיון עשויים להעיד על מקצועיות בעבודות דומות ולכן יהיה מומלץ לבחור במנעולן מנוסה וותיק.
   
 • מחיר - גם המחיר מהווה כחלק מהשיקול בבחירת מנעולן. מומלץ לבצע השוואת מחירים ולא להסתמך ע הצעת מחיר אחת ובכל לנסות להוריד בעלויות ולא לבזבז כסף מיותר.

 

מנעולן בהרצליה

מנעולן בהרצליה - שירותים נפוצים

מנעולנים בהרצליה יספקו עבורכם שירות עבור כל סוגי העבודות בתחום המנעולנות. אלו השירותים הנפוצים מבינהם:

 • החלפת מנעולים -  החלפת כל סוגי המנעולים ומסיבות שונות: שדרוג המנעול, מעבר דירה, מנעול תקול, לשונית תקועה, מפתח לא מסתובב וכו'.
   
 • החלפת צילינדרים - החלפת צילינדר במקרים בהם אבד המפתח או שהוא נשבר בפנים, בעת מעבר דירה, כאשר המפתח לא מסתובב בדלת ועוד.
   
 • תיקון דלתות - תיקון דלתות כניסה ופנים כולל החלפת ידיות, איזון או כיוון הדלת, קיצור הדלת, החלפת מנגנון נעילה ועוד. 
   
 • פריצת דלתות - הגעה מהירה ופריצת כל סוגי הדלתות במקרים בהם נתקעתם מחוץ לדלת או כאשר לא מפתח נתקע בפנים ולא ניתן לפתוח אותה.
   
 • פריצת כספות - שכחתם את הקוד לכספת? המפתח אבד? מצאו דרכנו מנעולן בהרצליה הממחה גם בפריצת כספות ויספק לכם את השירות שאתם צריכים.

מחירון עבודות של מנעולן בהרצליה

כפי שציינו, קיימות עבודות מנעולנות שונות אשר אותם מספקים המנעולנים בהרצליה. מחיר העבודה משתנה בהתאם לסוג העבודה, מורכבות העבודה ועלות חלקי החילוף השונים. לפניכם מחירון ממוצע של מנעולנים בהרצליה שיעזור לכם לקבל מושג לגבי טווח המחירים באזור:

מנעולנים בהרצליה - דוגמאות למחירים

החלפת מנעול בדלת כניסה

המחיר הוא להחלפה וגם כולל את עלות המנעול החדש.


300 - 500 ש"ח
החלפת צילינדר בדלת רב בריח

החלפת צילינדר תקוע בחדש.


350 - 500 ש"ח
תיקון דלת זכוכית

כולל כיוון והחלפת צירים.


200 - 600 ש"ח
פריצת דלת של חדר ממ"ד

המחיר אינו כולל החלפה של המנעול.


200 - 300 ש"ח
החלפת מנעול פלדלת

קראו עוד על החלפת מנעול בדלת פלדלת.


400 - 800 ש"ח
פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה בעלת ידית קבועה (לא זזה).


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון דלתות ע"י מנעולן בהרצליה

מנעולנים בהרצליה מספקים שירות כולל של תיקון דלתות עבור סוגי הדלתות השונים: תיקון דלתות כניסה, דלתות פנים, תיקון דלתות זכוכית, דלתות ממ"ד, דלתות אלומיניום וכו'. תיקון דלתות כולל בתוכו מספר שירותים אותם תוכלו לקבל ממנעולנים בהרצליה שיחזירו את הדלת לקדמותה (או ישדרגו אותה) כמו: החלפת ידיות, החלפת צילינדר או מנעול, כיוון הדלת כולל חיזוק צירים, קיצור הדלת בהתאם לגובה הריצוף, הדבקת טפטים לשדרוג נראות הדלת ועוד. 

השוו מחירים בין מנעולנים בהרצליה וחסכו

ענף המנעולנות הוא אינו ענף אשר מוסדר ומפוקח מבחינת רמות המחיר של העבודות השונות. לכן, כל מנעולן רשאי לתמחר את העבודה כפי שהוא רואה לנכון. עניין זה הוא קריטי מאחר ולא פעם נוכל לראות פערים גדולים בעלויות בין מנעולן אחד לאחר, (במיוחד כשמדובר על מנעולנים במרכז - שיש להם ביקוש גבוה מאוד). לעיתים יהיה מדובר על עשרות שקלים ולפעמים אפילו פערים של מאות שקלים. השוואת מחירים בין מנעולנים בהרצליה, עשויה לחסוך לא מעט כסף ולכן הקפידו לבדוק לפחות שלוש הצעות מחיר שונות.

דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים מומלצים בהרצליה, לערוך השוואת מחירים ולחסוך עד 39% במחיר!

שיטות לפריצת דלת ע"י מנעולן בהרצליה

מנעולנים בהרצליה יישתמשו לרוב ב- 2 שיטות עיקריות עבור פריצת דלתות:

 1. כלי דגדוג - שימוש בכלים מיוחדיים וייעודיים לפריצת דלתות (מפתחות דגדוג, כרטיס מיוחד) מבלי לגרום נזק לדלת עצמה. כלי הדגדוג מוכנס לתוך המנעול ומדמה את פעולת המפתח.
   
 2. קידוח מנעול - במקרים בהם לא מתאפשרת פתיחת המנעול ופריצת הדלת ע"י כלי דגדוג המוכנס לתוך המנעול, יהיה צורך בקידוח המנעול ופירוקו. לרוב יישתמשו בשיטה זו עבור מנעולים חזקים וגדולים המצריכים שימוש בכוח לפתיחתם. שיטה זו עשויה לפגוע בדלת ובנראותה, אך תיעשה במצבים בהן אין ברירה אחרת.

כמה זמן לוקח למנעולן בהרצליה לפרוץ דלת?

פריצת דלת ע"י מנעולן בהרצליה תיקח בממוצע כ- 30 דקות. כמובן שזמן העבודה תלוי בסוג הדלת, שיטת העבודה ומורכבותה ועשוי להשתנות בהתאם. 
 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 30 דקות
45 דקות משך זמן 15 דקות

כך תשמרו על מנעול הדלת לאורך זמן

הרבה פעמים ניתן להימנע מהתקלות הנוצרות במנעולים ודלתות ומהוצאת כסף על הזמנתת מנעולן. מספר פעולות עקביות עשויות לעזור לכם בשמירה על המנעול לאורך זמן:

 • ניקיון - הקפידו לנקות את המפתחות והמנעול אחת לכמה זמן מאבק ולכלוך שעשוי להצטבר ולגרום לתקלות.
   
 • שימון - שימון המנעול מדי פעם יעזור לכניסת המפתח באופן חלק והימנעות מחיוך שעשוי לשחוק את חלקי הצילינדר והמנעול.
   
 • הימנעות מטריקה - הימנעו מטריקת דלתות חזקה שעשויה לפגוע בצילנד ובמנגנון הנעילה ואף לשבור אותו. 

אחריות על החלפת מנעול ע"י מנעולן בהרצליה

מנעולנים בהרצליה ייתנו לרוב תקופת אחריות של חצי שנה עד שנה בממוצע על החלפת מנעולים וצילינדרים. משך תקופת האחריות עשויה להשתנות בין מנעולן אחד לאחר ולכן מומלץ לוודא ולבדוק זאת מול המנעולן טרם הזמנתו. 
 

משך תקופת האחריות הממוצעת על החלפת מנעולים בהרצליה:
3 שנות אחריות שנתיים אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מנעולנים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות נפוצות על מנעולן מוסמך בהרצליה

האם אתם מגיעים לכל אזורי העיר?

כמובן, דרכנו תוכלו למצוא מנעולן בהרצליה פיתוח וגם בעיר עצמה, באזור התעשייה ובכל השכונות השונות.


האם פורץ מנעולים בהרצליה מביא איתו גם מנעול חדש?

תלוי בסיטואציה. אם נדרש להחליף את המנעול התקול, תוכלו לבקש מפורץ מנעולים בהרצליה שירכוש עבורכם מנעול חדש בהתאם לדגם הנדרש והרצוי.


כמה זמן לוקח לבצע פריצת מנעול ע"י מנעולן בהרצליה?

כפי שמפורט בעמוד, זמן ממוצע לפריצת דלת בהרצליה יהיה כ-30 דקות. כמובן שזה עשוי להשתנות בהתאם למורכבות העבודה.