מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בחולון

נתקעתם מחוץ לבית ללא המפתח? זקוקים לשירותי פריצה של כספת שנתקעה? הזמינו דרכנו מנעולן בחולון ותוכלו לשמור על מחיר משתלם, מבלי להתפשר על מקצועיות העבודה.

מצאו מנעולן בחולון לעבודות מכל סוג

על אף שהעבודה המזוהה והמוכרת ביותר של מנעולנים היא פריצת דלתות והחלפת מנעולים, כדאי לדעת שניתן להיעזר בשירותיהם גם בעבור עבודות נוספות כמו פריצת כספת שאינה נפתחת וגם תיקון של דלתות מסוגים שונים, החל מהדלת הראשית של הבית ועד לדלת פנים. אנו מרכזים מנעולנים מצוינים בעיר וזאת במטרה לאפשר לכם למצוא מנעולן בחולון בכל עת ולכל עבודה בתחום זה. מעוניינים לקבל הצעת מחיר? השאיר פנייה ונחזור אליכם בהקדם עם המידע והמחירים.

 

מנעולן בחולון

כמה עולה להזמין מנעולן מוסמך בחולון?

לכל עבודה בתחום המנעולנות, ישנו תמחור מעט שונה. בדיוק בשביל זה, הכנו מחירון קצר אשר מציג את עלות העבודות הנפוצות ביותר בענף, כאשר המחיר מתבסס על הצעות אמיתיות של מנעולנים בחולון ובסביבתה הקרובה. נדגיש, לפני שמזמינין מנעולן מוסמך בחולון, כדאי לוודא את המחיר הסופי של העבודה ובמידה ואפשר, לשלוח לו תמונות של התקלה, הדלת, הכספת או המנעול.

מחירון מנעולנים בחולון והסביבה

כמה עולה לפרוץ דלת שנטרקה?

מתייחס לדלתות עם ידית קבועה שאינה זזה.


200 - 400 ש"ח
עלות כיוון צירים בדלת הבית

המחיר הוא עבר כיוון דלת מסוג פלדלת.


200 - 300 ש"ח
עלות החלפת צילינדר בדלת עץ

כולל את עלות הצילינדר החדש (סטנדרטי)


200 - 400 ש"ח
כמה עולה לתקן דלת מזכוכית?

תיקון דלת זכוכית במשרד הכולל החלפת צירים.


300 - 600 ש"ח
עלות פריצת כספת שננעלה

מתייחס לכספת קטנה (ביתית) ולא לכספת גדולה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

דלת רב בריח? פלדלת? הזמינו מנעולן בחולון

חברת רב בריח מייצרת דלתות איכותיות למדי ובבתים רבים בישראל מותקנות הדלתות של מותג זה. בנוסף, משפחות רבות בעיר חולון בוחרות בדלת פלדלת כדלת הכניסה הראשית לבית מאחר וזו דלת חזקה שעשויה מפלדה ומספקת הגנה טובה מפני פריצות. ניתן להזמין מנעולן לצורך פריצת דלת פלדלת וזה כלל לא משנה אם הסיבה לפריצה היא מפתח שנעלם או נגנב או בעיה בצילינדר של הדלת.

מחליפים מנעול בדלת? וודאו שהוא חדש

חלק מהמנעולנים בענף, מנסים לחסוך בהוצאות ומספקים ללקוח מנעול משומש או יותר נכון "מחודש" אשר עבר תהליך של תיקון. בשביל להימנע ממצבים אלה, בקשו לראות את האריזה של המנעול ואל תתביישו לבקש מפורץ הדלתות לראות את האריזה סגורה ולבצע את הפתיחה מולכם.

מזמינים פורץ מנעולים בחולון במחיר משתלם

העובדה שאנו עובדים בשיתוף פעולה עם הרבה מנעולנים במרכז, ובחולון בפרט, מאפשרת לכם למצוא פורץ מנעולים בחולון במחיר נוח למדי. דרכנו, תוכלו לערוך השוואת מחירים בין מספר פורצי מנעולים מקצועיים ומוסמכים ולבחור פורץ דלתות שסיפק הצעה הוגנת ומשתלמת וזמין כעת להגעה וטיפול במצב. רוב המנעולנים מבינים את מצבי החירום שבהם אתם נמצאים ולכן יגיעו במהירות אל המקום בו אתם נמצאים בשביל לסייע לכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מזמינים פורץ דלתות בחולון? בקשו לראות תעודה

כל מנעולן או פורץ דלתות בחולון, חייב להחזיק תעודת יושר מטעם משטרת ישראל אשר מעידה כי אין לו עבר פלילי. החשיבות של תעודה זו היא עצומה מאחר והיא נותנת לכם את השקט שלא מדובר בגורם מפוקפק אלא בגורם אמין שאפשר לסמוך עליו במסגרת פעולות רגישות כמו פריצת כספת, דלת או החלפת מנעולים. בנוסף מומלץ לקרוא חוות דעת וביקורות על פורץ הדלתות או המנעולן, של לקוחותיו הקודמים, לפני שמזמינים את השירות.