מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בכפר סבא

נתקעתם מחוץ לבית? איבדתם את המפתח או שהכספת הביתית ננעלה? הזמינו עוד היום מנעולן בכפר סבא שיגיע לחלץ אתכם ולספק מענה מקיף לכל סיטואציה.

אילו עבודות מבצע מנעולן בכפר סבא?

 • פריצת דלתות - דעו כי בין אם מדובר בדלת פנים ובין אם בדלת כניסה לבית - מנעולן בכפר סבא יוכל לפרוץ אותן עבורכם תוך מניעה של נזק נוסף עבור הדלת.
   
 • החלפת צילינדר בכפר סבא - החלפת צילינדר ומנעול נחשבים לפעולות נפוצות שמבצעים מנעולנים באזורכם. יש בהליך הנ"ל צורך בעיקר לאחר מעבר דירה ע"מ לוודא בלעדיות שלכם על הבית אליו עברתם, אך גם במקרים בהם איבדתם את כל המפתחות לדלת ואין מנוס חוץ מלהחליף את כל המנעול.
   
 • תיקון דלתות בכפר סבא - הדלת חורקת או משתפשפת על פני הרצפה מתחתיה? מצב זה עשוי להתרחש בעת היחלשות הצירים של הדלת ואף כתוצר של התקנת דלת שלא מתאימה למסגרת שלה. מנעולן בכפר סבא יחזק את הצירים ואף יבצע חיתוך מותאם לתחתית הדלת כדי למנוע ממנה לשפשף את הרצפה מתחתיה.
   
 • פריצת כספות - הכספת בביתכם ננעלה ומסרבת להיפתח? דרך פורטל ווילוק תוכלו לקבל פורץ כספות בכפר סבא שיביא לפתיחה מהירה וכזאת שלא תפגע בגוף הכספת שלכם.


מנעולן בכפר סבא

מחירון מנעולנים בכפר סבא

מתחת נציג בפניכם מספר הצעות מחיר אמיתיות שנלקחו מהמחירון של פורטל ווילוק.

מחירון מנעולנים בכפר סבא

ביקור מנעולן בכפר סבא

מחיר ביקור מנעולן בכפר סבא, הכולל לרוב פריצה של דלת, ללא תיקון נוסף.


200 - 350 ש"ח
החלפת צילינדר לדלת פלדלת

החלפה של צילינדר בדלת חוץ של בית ע"י מנעולן בכפר סבא.


250 - 550 ש"ח
פריצת דלת פלדלת

פריצת דלת פלדלת , המורכבת יותר לפריצה ע"י פורץ מנעולים בכפר סבא.


200 - 400 ש"ח
החלפת צילינדר עם בקרת שיכפול

המחיר כולל את הצילינדר עצמו והתקנתו בדלת חוץ של בית ע"י מנעולן בכפר סבא.


500 - 1,300 ש"ח
פריצת כספת בבית

מחיר לפריצת כספת ע"י פורץ כספות בכפר סבא.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון
 

כמה זמן לוקח למנעולן לפרוץ דלת?

טווח הזמנים הנדרש לפריצת דלת ע"י מנעולן בכפר סבא משתנה בהתאם לסוג הדלת, כאשר במידה ומדובר בדלת פלדלת חיצונית לבית - זמני הפריצה ארוכים יותר ויכולים לנוע בין חצי שעה עד שעה היות ודלתות אלו נחשבות למורכבות יותר לפריצה במכוון - הן ע"י בעל מקצוע והן ע"י פושעים.

לעומת זאת, זמני פריצת דלת פנים כגון דלת עם מנעול פבלוק מתקצרים משמעותית ועשויים להימשך דקות בודדות בלבד.

 

זמן ממוצע לפריצת דלת פלדלת:
45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

האם קיימת אחריות על החלפת מנעולים בכפר סבא?

בהחלט! מנעולן בכפר סבא במרבית המקרים יעניק אחריות על החלפת מנעול בדלת שלכם, הנעה בין חצי שנה עד שנה. כמו כן, מומלץ שתבררו אודות טיב האחריות עוד בשיחת הטלפון עם המנעולן, מפני שאחריות על החלפת מנעולים בכפר סבא אינה בגדר חובה וכל מנעולן בוחר להתנות אחריות שונה על עבודתו.
 

 תקופת האחריות הממוצעות להחלפת מנעולים בכפר סבא:
שנת אחריות מלאה 9 חודשי אחריות חצי שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

תיקון דלתות בכפר סבא

הדלת שורטת את הרצפה מתחתיה או לא נסגרת כהלכה? שני המקרים שתוארו כאן עשויים להעיד על בעיה שמקורה בצירים או בהתקנה לא נכונה של הדלת בדירתכם. דעו כי בעזרת מנעולן בכפר סבא תוכלו להביא לתיקון זריז של הדלת ע"י פעולה של כיוון צירים ואף ע"י קיצור של תחתית הדלת כדי למנוע חיכוך עם הרצפה מתחת - דבר העשוי למנוע נזק מצטבר לרצפה.

בנוסף, ביכולתו של מנעולן להחליף עבורכם את הידיות שמחוברות לדלת במידה וקיים הצורך.
 

תיקון דלתות בכפר סבא מתי יש בזה צורך?
חיזוק צירים למנוע חריקות
חיתוך דלת כדי למנוע שיפשוף של הדלת על פני הרצפה
החלפת ידיות במקרים של ידיות בלויות

שיטות בהן פורץ מנעולים בכפר סבא משתמש

ביכולתו של פורץ מנעולים בכפר סבא לפרוץ מגוון רחב של אמצעי נעילה, שעל הנפוצים בהם נסביר מתחת:

 • פריצת מנעול דלת כניסה (פלדלת) - ביכולתו של פורץ דלתות בכפר סבא לפרוץ דלתות חוץ מאסיביות ומורכבות מסוג פלדלת. הסיבה למורכבות הפריצה שלהן היא רק ע"מ לאבטח יתר על המידה את הדיירים ואת הציוד שמצוי בבית מפני פושעים.

  הליך זה נחשב למורכב וארוך יותר לביצוע עבור פורצי מנעולים רבים אך הוא בהחלט אפשרי לביצוע ע"י שימוש באמצעי הנקרא מסור דיסק. 
   
 • פריצת דלת פנים (פבלוק) - דלתות בעלות מנעול פבלוק מאפיינות דלתות פנים, שהמנעול של הדלת מצוי על פני הידית שצורתה כפתור במרבית המקרים.

  הליך פריצת דלת עם מנעול פבלוק ע"י מנעולן בכפר סבא נחשב לפשוט בהרבה יותר מפריצה של דלת כניסה מפני שהיא נוצרת במיוחד לשימוש כדלת פנים של בית ועל כן - פשוטה יותר לפריצה.
   
 • פריצת מנעול רתק - מנעול רתק הוא מנעול שאינו מחובר לדלת עצמה והוא מזכיר בצורתו מנעול לוקרים מרובע מפני שגם הוא - כזה שניתן להפריד מהדלת בעת פתיחה שלו ולחבר חזרה לדלת בעת נעילה שלה על ידו.

  במסגרת פריצת מנעול רתק, פורץ דלתות בכפר סבא עשוי להשתמש בזרוע ייעודית, שמטרתה לעקור את בסיס המנעול מהדלת.
   
סוגי מנעולים שניתן לפרוץ כיצד נפרצים ע"י פורץ מנעולים בכפר סבא?
מנעול פלדלת ע"י חיתוך בדיסק 
מנעול פבלוק החדרת מברג 
מנעול רתק עקירה עם זרוע ייעודית

איך אוכל להשיג מנעולן מומלץ בכפר סבא?

במידה ואינכם בטוחים מה צריך לבדוק על מנעולנים בכפר סבא לפני שאתם מזמינים אותם לביתכם - ריכזנו לכם מספר היבטים שיסייעו לכם להשיג מנעולן מומלץ בכפר סבא:

 • תעודת יושר - הדבר החשוב ביותר שעליכם לוודא בעת שיחה עם מנעולן בכפר סבא היא - האם הוא מחזיק בתעודת יושר שניתנת מטעם משטרת ישראל. מטרת תעודה זו היא לאשר כי מדובר בבעל מקצוע ללא עבר פלילי וכזה העובד כחוק. 
   
 • נסיון - בררו עוד בטלפון אודות מספר שנות הותק שבהן מחזיק מנעולן בכפר סבא. דעו כי ככל שהמנעולן מחזיק במספר גדול יותר של שנות ותק - כך, במרבית המקרים משמעות הדבר שהוא צבר נסיון במהלך שנים אלו ונחשף לכמות גדולה של מקרים המצריכים את טיפולו.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל ווילוק 3 מנעולנים בכפר סבא, תוכלו לחפש אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת שהשאירו להם לקוחות קודמים שהסתייעו בהם. פעולה זו תסייע לכם להבין את טיב השירות שקיבלו ולבחור את המנעולן המומלץ ביותר עבורכם.
   
 • השוואת מחירים - דעו כי נוסף על בדיקת חוות דעת, השארת פרטים בפורטל ווילוק מאפשרת לכם לבדוק מחירי עבודה בין שלושת המנעולנים שתקבלו ובכך לבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם ולחסוך בכסף וכל זאת כשירות חינמי וללא שום התחייבות מצדכם.

  השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
  או בטלפון: 077-4706309

איך ניתן לשמר מנעול קיים?

במידה והמנעול בדלת שלכם הוחלף ע"י מנעולן בכפר סבא והנכם מעוניינים לשמור עליו לעוד שנים ארוכות, יש כמה טיפים שחשוב שתיישמו לשם כך:

 • שימון מנעול - חשוב לציין כי אין הכוונה לשימון ע"י שמן למאכל אלא רק לתרסיס שמן ייעודי, אותו ניתן להשיג בחנויות למוצרי בניין. עליכם לשמן את המנעול עצמו לפחות אחת לשלושה חודשים.

  בעבור הצילינדר עצמו - מומלץ לשמן רק במקרים בהם אתם מרגישים קושי בהחדרת המפתח למנעול.

   
 • שמירה על מפתחות - עליכם לוודא שתמיד יהיה מפתח ספייר באזור מוגדר בבית, כך שברגע ואיבדתם חלילה את המפתח שברשותכם - תוכלו לשכפל אחד חדש בעזרת המפתח הספייר שבבית. זכרו כי בהיעדר כל המפתחות - תיאלצו לבצע התקנה של מנעול חדש - דבר שנחשב ליקר מאוד.