מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בכפר סבא

נתקעתם מחוץ לבית? איבדתם את המפתח או שהכספת הביתית ננעלה? הזמינו עוד היום מנעולן בכפר סבא שיגיע לחלץ אתכם ולספק מענה מקיף לכל סיטואציה.

מזמינים מנעולן בכפר סבא דרך 'ווילוק'

מחפשים מנעולן בכפר סבא? פורטל Welock מזמין אתכם לקבל מספר הצעות מחיר ממנעולנים מומלצים בעיר ובסביבתה הקרובה. ניתן לקבל שירות בעבור פריצת דלתות או כספות אך גם בעבור עבודות נוספות כמו תיקון דלת פנים מכל סוג ואפילו החלפה של צילינדרים ומנעולים.

 

מנעולן בכפר סבא

איבדתם את צרור המפתחות? כך תפעלו

איבוד מפתחות הוא נושא כאוב למדי. אתם מחפשים את צרור המפתחות ולפתע מבינים שהוא נעלם ואיתו גם הסיכוי שלכם להיכנס אל הבית, המשרד או הרכב. אז מה עושים? ראשית כל נסו לחשוב האם יש מפתחות נוספים שקיימים אצל משפחה או חברים.

 

את המפתחות הללו תוכלו לשכפל כמובן. במידה ולא קיימים מפתחות נוספים, כדאי להזעיק מנעולן מוסמך בכפר סבא אשר יגיע ויספק שירות של פריצת דלת הבית באמצעות כלים מתאימים שברוב המקרים גם ישמרו על הדלת במצב תקין וללא נזקים. בנוסף, מומלץ לאחר פריצת הדלת לבצע החלפה של המנעול וזאת מאחר ואין לדעת האם המפתח הלך לאיבוד או אולי נגנב.

עלות ביקור של מנעולן מומלץ בכפר סבא

המחיר של ביקור סטנדרטי של מנעולן מומלץ בכפר סבא נע ברוב הגדול של המקרים בטווח שבין 200 ש"ח ל-300 ש"ח. נדגיש שעבודה זו אינה מתייחסת לעבודות מורכבות אלא לביקור הכולל תיקון של תקלות פשוטות יחסית כמו פריצה של דלת עץ פשוטה באחד מחדרי הבית וכדומה. למידע מפורט יותר על תמחור העבודות - בקרו במחירון המנעולנים שהכנו בעבורכם.

 

מחיר ממוצע לביקור של מנעולן בכפר סבא

מחיר ממוצע לביקור של מנעולן בכפר סבא: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך מוצאים מנעולן מוסמך בכפר סבא?

ראשית כל, בואו נבין מה זה מנעולן מוסמך: מדובר במנעולן אשר עבר קורסים, השתלמויות והסמכות מקצועיות אשר מקנות לו את הידע הדרוש לצורך ביצוע העבודות השונות.

 

בסיום הקורסים המקצועיים, מקבל המנעולן תעודת הסמכה ולכן במידת ויידרש, הוא יוכל להציג לכם אותה. כמו כן, חשוב לבדוק שהמנעולן קיבל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, אשר מעידה על כך שאין לו עבר פלילי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

האם כל מנעולן מתאים לכל דלת?

התשובה הפשוטה היא - לא בהכרח. נסביר: כל מנעול בנוי בצורה שונה מעט הן מבחינת הצורה שלו, המנגנון עצמו (כמות הבריחים למשל) וכמובן הגודל. לכל דלת, יתאים מנעול מסוגים מסוימים ולכן כאשר מזמינים מנעולן בכפר סבא, חשוב לציין את סוג הדלת ובמידה וניתן - לצלם אותה ולשלוח לו תמונה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה