מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בראש העין

נתקעתם מחוץ לבית ואתם זקוקים לסיוע של מנעולן? הכספת נעולה ואינה נפתחת? הזמינו עוד היום מנעולן בראש העין דרך פורטל המנעולנים המוביל בישראל ותוכלו לבצע השוואה בין מספר מנעולנים.

מאתרים מנעולן בראש העין והסביבה

שירותי מנעולנות נחשבים לשירותים שרבים מזמינים בשעת חירום מאחר ובדרך כלל נזמין את בעל המקצוע כאשר אנו כבר נתקלים בבעיה כלשהי: נשארנו מחוץ לדלת ללא המפתח, הדלת עושה בעיות ואנחנו לא מצליחים לפתוח אותה, הצילינדר תקוע וכדומה. פורטל ווילוק עוזר לכם לאתר מנעולן בראש העין ומאפשר לקבל הצעת מחיר בעבור העבודה הנדרשת לכם.

 

מנעולן בראש העין

עבודות נפוצות של מנעולנים בראש העין

כיצד מנעולן יכול לסייע לכם? מה העבודות שהוא מבצע? הנה רשימה של העבודות הנפוצות ביותר שמתבצעות על ידי מנעולנים בראש העין:

  • פריצת כספות: בבתים רבים בישראל ישנן כספות ביתיות קטנות. לעיתים, המפתח אינה פותח את הכספת ובמקרים אחרים אנו שוכחים את הקוד לפתיחתה. על כן במצב זה נזמין שירותי פתיחת כספות מקצועיים.
     
  • תיקון דלתות: תיקון דלת זו בהחלט פעולה שמתבצעת על ידי מנעולן. למעשה ניתן לקבל שירות בעבור דלתות כניסה לבית, דלתות פנים ואפילו דלתות ממ"ד.
     
  • פריצת דלתות: זו אולי העבודה המבוקשת ביותר ואפשר להגיד כי כמדי חודש מתקבלות פניות רבות במוקד שלנו באשר לפריצה של דלת שנתקעה.
     
  • התקנה או החלפת מנעול: החלטתם לשדרג את המנעול הפשוט של הדלת למנעול מתקדם יותר? נכנסתם לדירה חדשה וברצונכם להחליף את המנעול הנוכחי? לא משנה מה הסיבה, החלפת מנעולים היא הכרחית ואף מומלצת אחת לתקופה של כמה חודשים או שנים, על מנת לשמור על הבית מפני פריצות.

האם סוג הדלת משפיע על העלות?

סוג הדלת, ישפיע ברוב המקרים על גובה הצעת המחיר שתתקבל מאחר וכל דלת דורשת "התייחסות" אחרת וגם חלקי חילוף אשר מתאימים לה ולמידותיה. כמו כן, המורכבות ומשך העבודה צפויים להשתנות בין דלת אחת לאחרת וכך למשל עבודה של פריצת דלת ממ"ד, יכולה להיות יקרה יותר מאשר פריצה של דלת פנים פשוטה שעשויה עץ.

 

מנעולנים בראש העין

מנעולן בראש העין והסביבה במחיר זול

אין ספק, אחד מהפרמטרים החשובים ביותר בעבור כל מי שמזמין מנעולן הוא המחיר של השירות. לכן, כדאי מומלץ בעת הזמנת מנעולן בראש העין והסביבה, להכיר את המחירים (ראו מחירון מנעולנים) ולבצע סקר שוק בין מספר פורצים ומנעולנים שונים המספקים שירות בעיר. השאירו פנייה בטופס המופיע כאן למטה ותוכלו לקבל הצעות מחיר מעד שלושה מנעולנים שונים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

שאלות נפוצות על מנעולנים בראש העין

איך מאתרים מנעולן מומלץ ומוסמך בראש העין?

מחפשים את שמו של המנעולן באינטרנט ובודקים אם יש עליו המלצות חיוביות. כמו כן, מבקשים לראות תעודת יושר מטעם משטרת ישראל על מנת לוודא שאין לו עבר פלילי.


האם מומלץ לשמן צילינדר שנתקע?

שימון הצילינדר עשוי לגרום לתקלות נוספות ואף להחמיר את התקלה הקיימת. נמליץ לכם להזמין מנעולן מקצועי שיטפל בבעיה.


איזה עבודות מבצע פורץ מנעולים בראש העין?

פריצת דלתות מכל סוג, החלפת מנעולים, התקנת צילינדרים וכדומה.