מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן ברמת השרון

במאמר זה תקראו על סוגי העבודות שמבצע מנעולן ברמת השרון, מחירי עבודה שהוא גובה, על סוגי התיקונים השונים שביכולתו לתקן בדלתות, על שיטות פריצה של דלתות ואיך תוכלו להשוות בין מנעולנים מומלצים באזורכם ולחסוך בזמן ובכסף - קראו וגלו.

עבודות שביכולתו של מנעולן ברמת השרון לבצע

תהיתם אילו עבודות ביכולתו של מנעולן ברמת השרון לבצע? מתחת נציג את סוגי העבודות הנפוצות:

 • פריצת מנעולים - אז כמובן איך לא - ביכולתו של מנעולן ברמת השרון לפרוץ בעבורכם דלתות: בין אם מדובר בדלת פנים ובין אם בדלת חוץ.
   
 • החלפת מנעולים - במידה ועברתם לדירה חדשה או שאיבדתם את המפתחות לדלת הכניסה שלכם, תוכלו לבצע החלפת מנעולים ברמת השרון ע"י מנעולן מקצועי מטעמנו ולחזור כמה שיותר מהר לשיגרת יומכם.
   
 • תיקון דלתות - הדלת חורקת ומשתפשפת עם הרצפה מתחתיה? זה עשוי להעיד על שחיקה של הצירים. במקרה כזה תוכלו לקבל שירות תיקון דלתות ברמת השרון ע"י מנעולן.
   
 • פריצת כספות - ברשותכם כספת ביתית שמשום מה אינה נפתחת? דרך ווילוק תוכלו להשיג שירות פריצה לכספת שלכם ע"י פורץ כספות ברמת השרון.
   
 • עבודות נוספות - מנעולן יכול לסייע לכם גם בעבודות נוספות כמו התקנת עינית בדלת הבית, התקנה של מחזיר לדלת, סגר ביטחון ועוד.


מנעולן ברמת השרון

מחירון מנעולנים ברמת השרון

לנוחיותכם, הוספנו לכם מספר הצעות מחיר נפוצות שנלקחו ממחירון המנעולנים של פורטל ווילוק וזאת כדי לספק לכם סדרי גודל של מחירים שעשוי לגבות מכם מנעולן ברמת השרון.

מחירון מנעולנים ברמת השרון

ביקור מנעולן ברמת השרון

המחיר הינו לביקור מנעולן בטווח שעות פורמאליות (8:00 -18:00) וכולל ביצוע עבודה בסיסית כמו פריצה של דלת חוץ או פנים.


200 - 350 ש"ח
החלפת צילינדר בדלת פלדלת

החלפת צילינדר בדלת כניסה לבית ע"י מנעולן ברמת השרון.


250 - 550 ש"ח
החלפת צילינדר עם בקרת שכפול

המחיר להחלפת צילינדר בעל הגנה מקסימלית נגד פריצות, כולל את עלות הצילינדר עצמו.


500 - 1,300 ש"ח
פריצת דלת מסוג פלדלת

פריצת דלת פלדלת (דלת חוץ) ע"י פורץ מנעולים ברמת השרון.


200 - 400 ש"ח
פריצת כספת ביתית

המחיר לפריצת כספת ביתית שאינה נפתחת ע"י פורץ כספות ברמת השרון.


200 - 350 ש"ח
התקנת מנעול עליון בדלת כניסה לבית

התקנת מנעול בטחון עליון בדלת כניסה לבית.


400 - 600 ש"ח
תיקון דלת מעץ

המחיר כולל בתוכו תיקון ידית וכיוון הדלת ע"י מנעולן ברמת השרון.


150 - 450 ש"ח
התקנה של מחזיר דלתות

מחיר התקנה של מחזיר דלתות, כולל עלות המוצר.


450 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון דלתות ע"י מנעולן ברמת השרון

דעו כי תוכלו להשיג דרך מנעולן ברמת השרון גם שירותי תיקון דלתות וזאת בין אם מדובר בדלת חוץ או פנים של בית. מתחת נציג את השירותים הנפוצים:

 • כיוון צירים - במקרים בהם דלת חורקת או שורטת את הרצפה, דעו כי הליך מהיר של כיוון צירים עשוי לפתור את הבעיה, במידה ומדובר על צירי דלת שחוקים, מנעולן ברמת השרון יוכל אף להחליף אותם לצירים חדשים.
   
 • תיקון והחלפת ידיות - במידה ואחזתם בידית והבחנתם בקושי בלחיצה או בשיחרור כלשהו הגורם לה להתנדנד, דעו כי בעזרת מנעולן ברמת השרון תוכלו להביא לתיקון מהיר של ידית הדלת שלכם ואף להחליפה באחת חדשה.
   
 • החלפת מנעול וצילינדר - תוכלו דרך ווילוק להשיג שירות החלפת צילינדר ברמת השרון ואף החלפה של כל המנעול עצמו ע"י מנעולן באזורכם.

  תוכלו לבקש ממנו לרכוש מנעול וצילינדר חדשים עבורכם ולהתקינם עבורכם, או לחילופין - תוכלו לרכוש אותם בעצמכם ולהסתייע בשירותי התקנה בלבד.
   

מנעולן ברמת השרון

כיצד פורץ מנעולים ברמת השרון פורץ דלתות?

שיטת הפריצה של הדלת שלכם תיקבע על סמך המנעול שמותקן בה. נסביר על השיטות הנפוצות לפריצת דלתות ע"י פורץ מנעולים ברמת השרון:

 • פריצת מנעול פלדלת - מנעול מסוג דלת פלדלת בד"כ מצוי בדלתות כניסה לבית והיות וכך הדבר - הליך הפריצה שלה מורכב יותר במכוון. פורץ מנעולים ברמת השרון יעשה שימוש בציוד פריצה מתקדם, כדוגמת מסור דיסק ופירוק מנגנון המנעול כולו.
   
 • פריצת מנעול פבלוק - מדובר בסוג מנעול המצוי בתוך מבנה הידית, שצורתה כצורת כפתור. מנעול זה מצוי בדלתות פנים בעיקר וניתן לקרוא לפורץ דלתות ברמת השרון, שיפרוץ את דלת הפבלוק שלכם ע"י מברג.
   
 • פריצת מנעול רתק - מנעול רתק הוא מנעול לדלתות של מחסנים ועסקים, הוא כזה שניתן בפעולת פתיחתו לנתק מהדלת ובנעילתו לחבר אל הדלת והוא אינו מורכב בבסיס הדלת. פורץ מנעולים ברמת השרון יפרוץ מנעול מסוג זה ע"י עקירה שלו עם זרוע מיוחדת.
   
סוג מנעול כיצד הוא נפרץ ע"י פורץ דלתות ברמת השרון
מנעול פלדלת חיתוך בדיסק ופירוק המנעול
מנעול פבלוק ע"י ההחדרת מברג למנעול
מנעול רתק עקירה עם זרוע מיוחדת

כמה זמן לוקח לפרוץ דלת?

הליך פריצה של דלת ע"י פורץ דלתות ברמת השרון עשוי לקחת בין כמה דקות עד שעה וזאת בהתאם לסוג המנעול שעליו לפרוץ. במידה ומדובר על פריצת דלתות פנים עם מנעול פבלוק - ההליך עשוי לקחת מספר דקות, בעוד שבמידה ומדובר על פריצת מנעול דלת פלדלת - צפו לזמן המתנה ארוך יותר, שעשוי לקחת בין 20 - 60 דקות וזאת היות ומדובר במנעול מורכב מאוד לפריצה (במכוון).
 

זמן ממוצע לפריצת דלת ע"י פורץ מנעולים:
35 דקות
60 דקות משך זמן 10 דקות

האם ניתן לקבל אחריות על החלפת מנעולים ברמת השרון?

במידה והזמנתם אליכם מנעולן לצורך החלפת מנעול בדלת שלכם, דעו כי הוא עשוי להעניק לכם אחריות שנעה בין חצי שנה עד שנה וזאת בהתאם לסוג המנעול שהתקין לכם.
 

תקופת אחריות ממוצעת להחלפת מנעול ע"י מנעולן ברמת השרון:
שנה אחריות 9 חודשי אחריות חצי שנת אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך למצוא מנעולן מומלץ ברמת השרון?

כאן נציג בפניכם את ההיבטים שחשוב שתבדקו ע"מ שתוכלו להשיג מנעולן מומלץ ברמת השרון:

 • תעודת יושר - הדבר החשוב ביותר שעליכם לבדוק מול מנעולן ברמת השרון, הוא שהוא מחזיק בתעודת יושר ממשטרת ישראל. מטרת תעודה זו היא להוכיח כי מדובר בבעל מקצוע ללא עבר פלילי וכזה שעוסק באופן חוקי.
   
 • ותק ונסיון - העדיפו להסתייע במנעולנים ברמת השרון המחזיקים במספר שנות ותק לפחות וזאת מפני שככל שהם עובדים יותר שנים בתחום - כך רמת הנסיון שלהם עולה והסיכוי לגרימת נזק בעת עבודתם פוחתת משמעותית. 
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל ווילוק 3 מנעולנים ברמת השרון - תוכלו לבדוק אודותם באינטרנט ולקרוא תגובות של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם.
   
 • השוואת מחיר - בנוסף להיבט הקשור לחוות הדעת, דעו כי תוכלו לבצע השוואת מחירים בין שלושת המנעולנים שקיבלתם מפורטל ווילוק וזאת עוד בטלפון.

  ביצוע הליך זה יקדם אתכם בבחירת המנעולן המומלץ ביותר עבורכם - הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת מחיר העבודה, שתחסוך לכם בכסף.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לשמר מנעול של דלת קיימת?

עקבו אחר הטיפים הבאים ותוכלו למנוע לעצמיכם בעיות עתידיות עם המנעול שלכם:

 • שימון המנעול - חשוב לנו להבהיר! - אין אנו מדברים על תרסיס שמן לטיגון! עליכם להצטייד בתרסיס שמן ייעודי שניתן לרכוש בטמבוריות. שימון של הצילינדר (פתח אליו מכניסים את המפתח) יש לבצע רק במידה ואתם נתקלים בקושי להכניס את המפתח. בנוסף, מומלץ לשמן את המנעול עצמו אחת ל - 3 חודשים.
   
 • הקפדה על כיוון הצירים -  דאגו לקרוא למנעולן כל כמה שנים שיבצע חיזוק לצירי הדלת שלכם וזאת מפני שאם לא תעשו כן - זה עשוי להוביל לקשיים בפתיחת הדלת ואף לחריקתה על פני הרצפה (דבר שיוביל לשריטות בלתי הפיכות).
   
 • מפתחות - הקפידו שתמיד יהיה מפתח עודף במקום קבוע ע"מ שבמקרים בהם נאבדים המפתחות האחרים, תוכלו לשכפל עוד מפתחות בעזרת המפתח הנ"ל. לאחר השיכפול החזירו אותו למיקומו בבית.

  פעולה זו תמנע מכם מלהחליף את כל בסיס המנעול ללא צורך עקב איבוד טוטאלי של המפתחות - דבר שעשוי לעלות לכם בין 350 - 500 ש"ח  .