מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בתל אביב

מחפשים מנעולן בתל אביב? דרך הפורטל תוכלו למצוא את כל המידע שאתם צריכים לפני שתזמינו מנעולן מקצועי! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולחסוך בכסף!

מהו מחיר ביקור של מנעולן בתל אביב?

מחיר ביקור של מנעולן בתל אביב הוא 250 ש׳׳ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 200 - 300 ש׳׳ח. המחיר אשר צוין הינו מחיר בעבור ביקור בלבד, הוא לא כולל את עלות העבודה במידת הצורך. בנוסף, יש לציין שהמחיר עשוי להתייקר במידה ותזמינו את המנעולן לא בשעות הביקור המקובלות (8:00 - 18:00).

 

מחיר ביקור של מנעולן בתל אביב

מחיר ביקור של מנעולן בתל אביב: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

ראו מחירון של מנעולן בתל אביב והסביבה

לפניכם מחירון של מנעולן בתל אביב אשר מציג את טווחי המחירים לעבודות נפוצות:

מחירון מנעולנים בתל אביב

עלות ביקור של מנעולן בתל אביב

ביקור סטנדרטי שאינו מצריך החלפת רכיבים תקולים.


200 - 300 ש"ח
כיוון צירים בדלת פלדלת

שירות כיוון צירים בדלת חורקת שנתקעת בריצפה.


200 - 300 ש"ח
עלות פריצת דלת טרוקה

קראו עוד על פריצת דלת שנטרקה.


200 - 350 ש"ח
התקנת צילינדר בדלת פלדלת

המחיר מתייחס לדלת כניסה לבית.


250 -550 ש"ח
פריצת דלת בחדר ממ"ד

המחיר הוא עבור עבודת הפריצת דלת ממ׳׳ד, ללא החלפה של המנעול הקיים.


200 - 300 ש"ח
עלות פריצת כספת

מחיר מדויק נקבע בהתאם לסוג הכספת ומנגנון הנעילה שלה.


200 - 400 ש"ח

הדפס מחירון

השוו מחירים בין מנעולנים בתל אביב והסביבה

בפורטל ווילוק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בתל אביב והסביבה! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

אילו שירותים מנעולן בתל אביב מבצע?

לפניכם השירותים אשר אותם מבצע מנעולן בתל אביב:

 • החלפת צילינדר בתל אביב - עבודה זו מאוד נפוצה בתל אביב. לרוב מנעולן מבצע החלפת צילינדר לאחר שקניתם או שכרתם דירה חדשה ותרצו לוודא שלאף אחד חוץ מכם אין מפתח לדירה.
   
 • תיקון דלתות בתל אביב - לרוב כאשר הדלת חורקת או לא נפתחת כראוי יש צורך בביצוע תיקון דלתות. המנעולן יצטרך לאתר את מקור הבעיה ולאחר מכן יבחר את דרך הפעולה הטובה ביותר על מנת שהדלת תעבוד בצורה טובה.
   
 • פריצת דלתות בתל אביב - עבודה זו נפוצות בעיקר כאשר ישנה תקלה במנעול ובנוסף כאשר המפתח אבד ואין מפתח רזרבה. על מנת לפרוץ את הדלת המנעולן יצטרך לבחון את הדלת ולאחר מכן יבחר בשיטה המתאימה ביותר לפריצת הדלת.
   
 • פריצת כספות בתל אביב - הכספת ננעלה לכם עם החפצים יקרי ערך שלכם ואינכם מצליחים לפתוח אותה? אין מה לחשוש, פורץ כספות בתל אביב יודע לבצע פריצת כספות במהירות ויעילות.

 

מנעולן בתל אביב

תיקון דלתות בתל אביב על ידי מנעולן מומלץ

לפניכם רשימה של שלושת התיקונים הנפוצים ביותר לדלתות מכל הסוגים, החל מתיקון דלתות זכוכית, כניסה, תיקון דלתות הזזה ועוד:

 • כיוון צירים או החלפתם - הדלת שלכם חורקת? נוגעת ברצפה? לרוב מה שתצטרכו יהיה כיוון צירים. לאחר שתזמינו את המנעולן הוא יבדוק את הסיבה לתקלה ויבצע כיוון או החלפה של הצירים.
   
 • קיצור דלתות - לרוב יש צורך לבצע קיצור דלתות לאחר התקנת פרקט. מנעולן בתל אביב ידע לבצע קיצור דלתות במקצועיות רבה על מנת שתוכלו להתאים את גובה הדלת לרצפה.
   
 • החלפת ידיות - הידית רופפת? פתחתם את הדלת ונשארתם עם דלת פתוחה וידית ביד? אתם צריכים להחליף את הידית. הזמינו מנעולן בתל אביב שיבצע עבורכם את החלפת הידיות במהירות וביעילות.

כמה זמן לוקח למנעולן בתל אביב לפרוץ דלת?

הזמן אשר עשוי לקחת למנעולן בתל אביב לבצע פריצת דלתות משתנה בהתאם לסוג הדלת. הזמן הממוצע עבור פריצת דלת פלדלת עשוי לקחת כ-45 דקות בממוצע. במידה ותצטרכו פריצת דלת עץ זמן הפריצה עשוי להתקצר מכיוון ומדובר בפריצה פשוטה יותר לרוב.

 

זמן ממוצע לפריצת דלת:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

החלפת מנעולים בתל אביב - האם יש אחריות?

לרוב נהוג לקבל אחריות על החלפת מנעולים בתל אביב. משך זמן האחריות נע לרוב בין חצי שנה לשנה והוא משתנה בין המנעולנים השונים. לכן מומלץ וחשוב מאוד לבדוק את נושא האחריות לפני בחירת מנעולן בתל אביב. בנוסף לכל, יש לציין שהמנעולן אינו מחויב לתת לכם אחריות על החלפת המנעול.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
12 חודשי אחריות 9 חודשי אחריות 6 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

פורץ דלתות בתל אביב - מהן השיטות?

ישנם כמה שיטות בהן משתמש פורץ דלתות בתל אביב, כאשר פורץ הדלתות יגיע הוא יבחן את הדלת ויבדוק מה השיטה הטובה והיעילה ביותר לפריצת הדלת.

 • קידוח של המנעול - בשיטה זו פורץ הדלתות יבצע קדיחה של הפינים של המנעול על מנת שיוכל לסובב את המנעול ללא כל הפרעה.
   
 • שיטת הדגדוג - בשיטה זו המנעולן בתל אביב ישתמש בכלי פריצה מיוחדים אשר עובדים בשיטת הדגדוג. היתרון של שיטה זו הוא שהמנעול לאחר פריצה יהיה ללא נזקים להבדיל מהשיטה של קידוח המנעול.

צריכים מנעולן בתל אביב? הזמינו אך ורק מנעולן מורשה!

אל תתפשרו ותבחרו אך ורק במנעולן מורשה בתל אביב! על מנת להיות מנעולן מורשה יש קודם כל לפני תחילת לימודי המנעולנות לקבל מהמשטרה תעודת יושר אשר מעידה על כך שהאדם הוא ללא עבר פלילי ויכול לעבוד בעבודה רגישה כזו.

 

חוץ מזה, מומלץ להזמין מנעולן מורשה שסיים את לימודיו על מנת שיבצע את העבודה בצורה מקצועית, טובה ונכונה ועל מנת שלא יגרם נזק מיותר למנעול - מה שיגרום לכם להזמין שוב פעם מנעולן.

 

פורץ דלתות בתל אביב

3 טיפים ממנעולן בתל אביב על שמירת חיי המנעול

לפניכם כמה טיפים לשמירה על חיי המנעול לאורך זמן ממנעולן בתל אביב:

 • ניקיון של המפתח - המפתחות שלנו צוברים המון עם אבק ולכלוך וברגע שאנו מכניסים את המפתח אל המנעול אנו מכניסים ביחד איתו עוד המון אבק ולכלוך - מה שיגרום בעתיד לתקלות במנעול, לכן מומלץ להקפיד ולנקות את המפתחות אחת לחודש.
   
 • שימון המנעול - בצעו שימון למנעול אחת לכמה חודשים. שימון המנעול יגרום למנעול לעבוד בצורה חלקה יותר ובנוסף לזה ישמור על חיי המנעול.
   
 • שכפול מפתחות - לרוב החלפת מנעול מתבצעת בגלל איבוד המפתח. מומלץ מאוד לבצע שכפול למפתחות ולשמור אותו במקום בטוח על מנת שבמידה ותאבדו את המפתח תוכלו להשתמש במפתח הרזרבה במקום לבצע החלפת מנעול.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מחפשים מנעולן מומלץ בתל אביב? ככה תמצאו!

איך לבחור מנעולן בתל אביב? מה הפרמטרים שהכי חשוב לבחון והאם יש באמת כזה הבדל בין המנעולנים השונים? אז קודם כל, קיימים לא מעט הבדלים בין מנעולנים החל מהניסיון ועד למחיר. לכן, כדאי שתכירו את הפרמטרים החשובים ביותר שכדאי לבדוק לפני שמזמינים מנעולן בתל אביב יפו:

 1. תעודת יושר מהמשטרה - מכיוון ומדובר פה על המנעול של הבית שלכם, חשוב לבדוק שהמנעולן הוא בעל תעודת יושר מהמשטרה, תעודת יושר מעידה על כך שהמנעולן הוא ללא עבר פלילי.
   
 2. סוגי השירותים שמציע המנעולן: לא כל מנעולן מספק שירות של תיקון דלתות או פריצת כספות ואפשר להגיד שחלק מהמנעולנים מציעים את השירות רק באופן חלקי, כלומר רק בעבור דלתות, מנעולים או כספות מדגמים מסוימים. לכן וודאו מראש שתוכלו לקבל את השירות הרצוי ובמידה ומתאפשר, בקשו לשלוח תמונה או וידאו קצר של הדלת או המנעול.
   
 3. מחירים ועלויות: דיברנו לא מעט על סוגיית המחיר. למרות שישנו טווח מוסכם לכל עבודה, עדיין ישנם פערים בין כל מנעולן ומנעולן ולמעשה כל בעל מקצוע רשאי לתמחר את עבודתו כי שהוא מוצא לנכון. בדקו מה המחיר, השוו מול הצעות אחרות ובקרו גם במחירון המנעולנים המלא באתר שלנו, שם תוכלו לקבל מידע נוסף על העלויות.
   
 4. מועד הגעה אפשרי וזמינות: זקוקים למנעולן באופן בהול? כנראה שהשאלה הראשונה שלכם צריכה להיות בנוגע לזמני ההגעה של המנעולן. רוב המנעולנים במרכז שפנוייים לספק את השירות, יוכלו להגיע בטווח של בין רבע שעה ל-שעה ובמקרים דחופים כדאי לציין זאת בפני המנעולן.
   
 5. וותק וניסיון: וודאו שלא מדובר במנעולן חדש שנכנס רק לאחרונה לתחום המנעולנות. החלפת מנעול למשל, זאת פעולה שמצריכה ניסיון קודם וידע ולא כל אחד יודע לבצע את העבודה בצורה טובה מבלי לגרום נזק לדלת.

מבצעים החלפת צילינדר בתל אביב? בדקו שהצילינדר חדש!

כיום ישנם מנעולנים בתל אביב אשר מנסים לחסוך בעלויות שלהם כמה שאפשר ולהרוויח כמה שאפשר. לכן חשוב מאוד לוודא שהצילינדר אותו אתם מקבלים הוא צילינדר חדש ולא משומש. תוכלו לוודא זאת בכך שתבקשו מהמנעולן לפתוח את האריזה של הצילינדר מולכם.

 

הזמן הממוצע להחלפת צילינדר בתל אביב הוא כ-30 דקות. טווח הזמנים נע בין 15 - 45 דקות.

 

זמן ממוצע להחלפת צילינדר:
 30 דקות
45 דקות משך זמן 15 דקות

שאלות על מנעולן בתל אביב ששאלתם:

איך יודעים שהמנעולן שהזמנתי אמין?

נהוג לבקש מהמנעולן להציג תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תעודה זו מעידה שלמנעולן אין עבר פלילי ולכן חשוב לראות את התעודה במו עיניכם ולוודא ששמו של המנעולן מופיע על גבי המסמך.


האם בכל מקרה בו המנעול תקוע, צריך להחליפו?

לא בהכרח, ישנם מצבים שצריך לשמן את המנגנון והבעיה תסתדר. כל מקרה לגופו ועל מנת לאבחן את הבעיה בצורה מקצועית יש להזמין מנעולן שזאת עבודתו.


איזה הכשרה מחויב לעבור המנעולן?

כל מנעולן צריך לעבור קורס מנעולנות מקצועי ולקבל הכשרה לפתיחת מנעולים וצילינדרים, פריצת כספות ועוד.