מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בצפון

מצאו מנעולן בצפון שיפרוץ את הדלת או יחליף את המנעול שלכם במקצועיות ובזול. הוספנו לכם מחירון של שירותי מנעולן בצפון וכמובן נעזור לכם למצוא מנעולן מורשה ומומלץ.

הזמינו מנעולן בצפון בזול

כשאתם מסתכלים על המחיר של מנעולן בצפון חשוב להבין שהמחיר מורכב מכמה גורמים שקובעים את המחיר הסופי. קודם כל מה שקובע את המחיר זה סוג השירות שאתם צריכים מהמנעולן (על זה נרחיב בהמשך). בנוסף מה שקובע את המחיר הוא המנעולן עצמו, כלומר לא כל המנעולנים בצפון יקחו את אותו המחיר על אותו השירות שהם יתנו לכם. כאן תוכלו לחסוך.

 

ברגע שמשאירים אצלנו פרטים או מתקשרים אלינו מקבלים שמות של 3 מנעולנים באזור בצפון. כל מה שתצטרכו לעשות זה לדבר איתם, לקבל הצעת מחיר ולחסוך בקלות.

 

מנעולן בצפון

כמה עולה מנעולן בצפון?

הבטחנו קודם שנרחיב על המחיר של שירותים שונים של מנעולנים בצפון, וכמובן אנחנו נקיים. תוכלו להסתכל במחירון המנעולנים שלנו אם תרצו לראות מחירים נוספים. שימו לב שהמחירים שאנחנו מציגים הם לשעות העבודה הסטנדרטיות (א' - ה' 8:00-18:00), אם תצטרכו בשעות אחרות כמו שבת או אמצע הלילה המחירים יעלו.

מחירון מנעולנים בצפון

פריצת דלת פלדלת

המחיר לא כולל מע"מ.


200 - 400 ש"ח
פריצת כספת

המחיר הוא לכספת קטנה.


200 - 350 ש"ח
ביקור מנעולן בצפון

המחיר של הביקור הוא המינימלי, במקרה שתצטרכו שירות נוסף מחיר הביקור יתבטל ותשלמו רק על התיקון.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

שירותי מנעולן בצפון

הוספנו לכם רשימה של שירותי מנעולן בצפון:

 1. פריצת דלתות: אם אתם או מישהו אחר נתקעתם בחדר, ייתכן שתצטרכו לפרוץ את הדלת. התקשרו אלינו ואנחנו נמצאו לכם בקלות פורץ דלתות בצפון.
   
 2. החלפת מנעולים: הזמינו שירות החלפת מנעולים בצפון במקרים שבהם איבדתם את המפתח ואתם צריכים להחליף את המנעול.
   
 3. פריצת כספות: מצאו פורץ כספות בצפון למקרים בהם אתם לא מצליחים לפתוח את הכספת שלכם.

מצאו מנעולנים באזור הצפון לפי עיר:

גם אם עירך אינה מופיעה ברשימה, ניתן לקבל שירות בכל אזורי הארץ, זו רק רשימה חלקית:

הזמינו מנעולן מורשה

כשאתם מזמינים שירות של מנעולן, שימו לב לקחת רק מנעולן מורשה. מנעולן מורשה יעשה את העבודה בצורה יעילה וזריזה ביותר. מעבר לעובדה שמנעולן מורשה יצטרך לקבל תעודת יושר ממשטרת ישראל לפני שיתחיל בכלל את לימודי המנעולנות שלו, אתם גם לא תרצו לקחת מנעולן לא מורשה שיוכל לעשות נזק למנעולים או לדלתות שלכם ואז תצטרכו להזמין שוב מנעולן. אחרי שמתקשרים אלינו אנחנו נשלח אליכם פרטים של מנעולן מורשה בצפון בלבד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כך תמצאו מנעולן מומלץ בצפון

הוספנו לכם גם כלל אצבע לגבי איך תמצאו מנעולן מומלץ בצפון.

 • ותק: קחו מנעולן ותיק שיש לו ניסיון, וכך תוודאו שהוא יעשה את העבודה בצורה טובה. מנעולן ותיק כבר ראה את סוגי המנעולים והדלתות ויודע בדיוק מה לעשות בכל הסיטואציות.
   
 • המלצות קודמות: ערכו חיפוש קצר באינטרנט כדי לקבל תמונה ברורה יותר לגבי המנעולן. מה אומרים לקוחות קודמים שלו? איך הדירוג שלו בגוגל? האם הוא מופיע בגוגל בכלל? קחו מנעולן בצפון עם חוות דעת טובות והמלצות מלקוחות קודמים.
   
 • מחיר: כמו שאמרנו לכם קודם תוכלו למצוא מנעולנים בצפון שיעשו את אותו השירות במחיר שונה מבלי להתפשר על האיכות. לפעמים רק עוד 10 דקות של השוואת מחירים יכולות לחסוך לכם עשרות ואפילו מאות שקלים.

שאלות ותשובות

הוספנו לכם שאלות ותשובות נפוצות מהגולשים שלנו:

למה כדאי לקחת מנעולן מורשה?

כמו שהסברנו בהרחבה בעמוד מנעולן מורשה מקבל תעודת יושר מהמשטרה ויעשה עבודה טובה יותר.


איך מוצאים מנעולן מומלץ?

אחרי שיש לכם שם של מנעולן כדאי לבדוק את הותק שלו, המלצות ואת המחיר.