מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בחיפה

מחפשים מנעולן בחיפה? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו מנעולן באזור מגוריכם. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממנעולנים שונים, להשוות ולחסוך!

מחיר ביקור מנעולן בחיפה

מחיר ביקור מנעולן בחיפה הוא 250 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 200 - 300 ש''ח. יש לציין שהמחיר הינו מחיר בעבור ביקור בלבד והוא אינו כולל תיקון במידת הצורך. בנוסף,  חשוב מאוד לדעת שהמחיר של המנעולן עשוי לעלות במידה ואתם מזמינים את המנעולן לא בשעות העבודה המקובלות. (8:00 - 18:00)

 

מחיר ממוצע לביקור מנעולן בחיפה

מחיר ממוצע לביקור מנעולן בחיפה: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מחירון מנעולן בחיפה ואזור הצפון

לפניכם מחירון של מנעולן בחיפה על מנת שתוכלו להבין את טווחי המחירים:

מחיר שירותי מנעולנות בחיפה

כמה תעלה התקנה של מנעול כספת?

עלות התקנה של מנעול עליון בדלת ע"י מנעולן מוסמך בחיפה.


400 - 600 ש"ח
מחיר לפריצה של כספת סטנדרטית

מחיר בעבור פריצת כספות. מחיר מדויק נקבע לפי סוג ודגם הכספת.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה לפרוץ דלת מסוג פלדלת?

המחיר כולל גם את עלות הצילינדר.


300 - 650 ש"ח
מה המחיר להחלפת מנעולים?

מחיר בעבור החלפת מנעול. כולל את עלות המנעול ואת העבודה עצמה.


300 - 500 ש"ח
מחיר החלפת מנעול בדלת פנימית

החלפת מנעול לדלת פנים עשויה עץ.


200 - 300 ש"ח

הדפס מחירון

מחפשים מנעולן בחיפה? השוו וחסכו!

בפורטל ווילוק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממנעולנים בחיפה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום! למה שתשלמו יותר אם אפשר לשלם פחות?

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

אלו השירותים הנפוצים ביותר של מנעולן בחיפה

לפניכם השירותים הנפוצים ביותר אשר נותן מנעולן בחיפה:

 • פריצת דלתות בחיפה - עבודה זו נפוצה בעיקר כאשר לא ניתן לפתוח את הדלת ויש צורך להזמין פורץ דלתות בחיפה. לרוב לא יהיה ניתן לפתוח את הדלת כאשר תאבדו את כלל המפתחות של הדלת וסיבה נוספת היא כאשר ישנה תקלה במנעול.
   
 • החלפת צילינדר בחיפה - יש צורך לבצע החלפת צילינדר מכמה סיבות עיקריות: מפתח שנשבר בתוך הצילינדר, איבוד המפתחות, כאשר נכנסים לבית חדש שגרו בו לפניכם, כאשר המפתח נתקע ולא פותח בצורה חלקה את הדלת.
   
 • תיקון דלתות בחיפה - הדלת שלכם חורקת? לא נפתחת טוב ושורטת את הרצפה? מנעולן ידע לפתור לכם את הבעיה. ברוב המקרים כיוון צירים יפתור לכם את הבעיה.
   
 • פריצת כספות - ננעלה לכם הכספת עם כל החפצים היקרי ערך? אין מה להיכנס ללחץ! הזמינו פורץ כספות בחיפה שיפתח לכם את הכספת בקלות.

 

מנעולן בחיפה

תיקון דלתות בחיפה ע''י מנעולן מקצועי!

בפורטל ווילוק תמצאו שירות תיקון דלתות לכל סוגי הדלתות. אלו התקלות הנפוצות ביותר שיש למנעולן בחיפה כאשר הוא מתקן דלתות:

 • כיוון צירים / החלפת צירים - לרוב הגורם להחלפת צירים או כיוון צירים הוא כאשר הדלת חורקת וכאשר הדלת נוגעת ברצפה ושורטת אותה ברצפה. במקרה כזה יש להזמין מנעולן על מנת שיבדוק מה הפתרום בשבילכם.
   
 • החלפת ידית לדלת - פתחתם את הדלת ונשארתם עם הידית ביד? הזמינו מנעולן בחיפה שיחליף לכם את הידית לידית חדשה מותאמת לדלת בקלות ובמהירות.
   
 • קיצור דלתות - הצורך לקיצור דלתות לרוב יגיע לאחר שעושים פרקט בבית. הקיצור דלתות מתבצע מכיוון והתקנת פרקט מוסיפה גובה לכל הרצפה ומה שקורה בפועל זה שהדלת לא יכולה להיסגר כמו שצריך.

זמן ממוצע לפריצת דלת בחיפה עם מנעולן

הזמן שלוקח לפריצת דלת בחיפה הוא 45 דקות בממוצע. טווח הזמנים הוא 30 - 60 דקות והוא נקבע בעיקר בהתאם לסוג הדלת אשר אותה יש לפרוץ. במידה והמנעולן צריך לפרוץ דלת מעץ ולא דלת פלדלת הזמן עשוי להתקצר.

 

זמן ממוצע לפריצת דלת בחיפה:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

האם יש אחריות על החלפת מנעולים בחיפה ע''י מנעולן?

נהוג לתת אחריות על החלפת מנעולים בחיפה. זמן האחריות הנהוג הוא 9 חודשים בממוצע. טווח זמן האחריות נע בין 6 - 12 חודשים והוא משתנה בעיקר בין המנעולנים השונים. במידה והאחריות חשובה לכם, בדקו זאת מול המנעולן אשר איתו תבחרו לעבוד ובדקו כמה זמן הוא נותן אחריות. דגש חשוב מאוד: המנעולן לא מחויב כלל לתת לכם אחריות על החלפת המנעול.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
12 חודשי אחריות 9 חודשי אחריות 6 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

פורץ דלתות בחיפה - השיטות הנפוצות לפריצה

פריצת דלתות זה שירות נפוץ מאוד שהרבה אנשים בישראל צריכים בשלב מסוים בחייהם. ישנן כמה שיטות שפורץ דלתות בחיפה משתמש בהם על מנת לפרוץ את הדלת:

 • דגדוג - בשיטה זו המנעולן מבצע את פריצת הדלת באמצעות כלי פריצה שמשמשים לשיטת הדגדוג, בשיטה זו יש יתרון גדול מאוד וזה שהמנעול לא נהרס לאחר הפריצה. 
   
 • קידוח של המנעול - על מנת לפרוץ את הדלת בשיטה הקידוח המנעולן יבצע קידוח לפינים של המנעול ובכך יוכל לסובב את המפתח ללא כל הפרעה.

 

פורץ דלתות בחיפה

כמה טיפים ממנעולן בחיפה על שמירת חיי המנעול

אספנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם להימנע בעתיד מהזמנת מנעולן בחיפה בכך שתשמרו על חייו של המנעול:

 • שכפול מפתח - אחת הסיבות השכיחות ביותר להזמנת מנעולן תהיה כאשר מאבדים את המפתחות ואין לכם איך להיכנס הביתה. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לשכפל את המפתח שלכם ולשמור אותו אצל מישהו קרוב שאתם סומכים עליו. 
   
 • ניקוי המפתח - המפתח עם הזמן צובר לכלוך ואבק וברגע שאתם מכניסים את המפתח לתוך המנעול, גם כל הלכלוך והאבק נכנס וגורם למנעול להיהרס עם הזמן. הטיפ הטוב ביותר הוא לנקות את המפתח אחת לחודש.
   
 • שימון למנעול - אחת לכמה חודשים בצעו שימון למנעול שלכם על מנת שימשיך לעבוד בצורה טובה יותר. מעבר לכך, הקפדה על שימון המנעול תגרום לחיי המנעול להיארך.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך תמצאו מנעולן מומלץ בחיפה והסביבה?

ישנם כמה דברים שחשוב לבדוק על מנת למצוא מנעולן מומלץ בחיפה:

 • ביקורות - לאחר קבלת שמו של המנעולן, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו מהמנעולן הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף.
   
 • ניסיון - בחרו במנעולן מורשה בעל ותק וניסיון על מנת שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
   
 • תעודת יושר - מדובר על הבית שלכם שלרובנו זה המקום הבטוח שלנו. בדקו שלמנעולן יש תעודת יושר מהמשטרה אשר מעידה על כך שמדובר באדם ללא עבר פלילי.
   
 • זמינות - תוודאו שהמנעולן זמין לבצע עבורכם את העבודה בזמן שתצטרכו.

 

תיקון דלתות בחיפה

ווילוק מסכמים לכם ועושים סדר

כמה דגשים וטיפים חשובים לפני שאתם הולכים להזמין מנעולן:

 1. אל תוותרו על בדיקת המנעולן - מה זה אומר? חפשו אחר שמו באינטרנט, בקשו ממנו תעודת יושר, תוודאו אם המחיר שהוא נותן הוא ריאלי וכדומה.
   
 2. מחליפים צילינדר? בקשו מהמנעולן לפתוח את הצילינדר לידכם על מנת שתוכלו לוודא שהוא מביא לכם צילינדר חדש ולא אחד שבמצב תקין אבל משומש. (אלא אם כן סוכם אחרת) 
   
 3. שלחו למנעולן תמונה על מנת  שיבין בדיוק על מה מדובר ואיזה סוג דלת ומנעול יש שם.
   
 4. חשוב מאוד שתדעו שבמידה ונתקעתם מחוץ לבית והמנעולן יגיע לפרוץ לכם את הדלת הוא יבקש הוכחה לכך שהבית הוא שלכם. לדוגמא - אמרו למנעולן שבסלון הוא יוכל לראות תמונה שלכם בקיר הימני.

שאלות נפוצות על מנעולן בחיפה ששאלתם:

ריכזנו לכם מספר שאלות על מנעולן בחיפה ששאלתם אותנו רבות:

באיזה אזורים בעיר חיפה אתם מעניקים שירות?

ניתן למצוא דרכנו מנעולן בשכונת נווה שאנן, בת גלים, דניה, המושבה הגרמנית, מרכז הכרמל ולמעשה כמעט כל שכונה בעיר חיפה. 


כיצד מאתרים מנעולנים מומלצים בחיפה?

כל המנעולנים שאנו עובדים איתם נבדקו ונמצאו בעלי חוות דעת מצוינות. בנוסף, לאחר שקיבלתם הצעת מחיר ממנעולן דרך האתר שלנו, תמיד תוכלו לחפש עליו חוות דעת ולקרוא ביקורות של לקוחותיו הקודמים.


האם מועד הזמנת המנעולן משפיע על המחיר?

במידה ומדובר בהזמנה של המנעולן לביצוע עבודה בשעות הלילה או במהלך סוף השבוע, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר בשעות הביקור המקובלות. יחד עם זאת מדובר בתוספת מינורית של 100 - 200 ש"ח (לעיתים יותר) תלוי מאוד בסוג העבודה והמקרה.