מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

מנעולן בקרית שמונה

מעוניינים להזמין מנעולן בקרית שמונה? דרך פורטל ווילוק ניתן להשוות מחירים ולקבל עד שלוש הצעות שונות ממנעולנים מומלצים, מקצועיים וזמינים. בין השירותים המוצעים: החלפת מנעולים וצילינדרים, פריצת דלתות, תיקון דלתות, פריצת כספות ועוד.

הזמנת מנעולן בקרית שמונה במהירות

זקוקים לתיקון של הדלת? נתקעתם מחוץ לבית או המשרד ואתם זקוקים לפריצה מהירה? לא משנה מה העבודה הנדרשת, אנו נסייע לכם במציאת מנעולן בקרית שמונה במהירות ובקלות. נושא הזמינות הוא קריטי בעת הזמנת מנעולנים ולכן חשוב לבדוק תוך כמה זמן המנעולן יכול להגיע אליכם.

 

מנעולן בקרית שמונה

מחירון מנעולנים בקרית שמונה והסביבה

כמה עולה להזמין מנעולן בקרית שמונה? התשובה היא שהמחיר נקבע על סמך העבודה הספציפית הנדרשת. לכן, יצרנו בעבורכם מחירון מנעולנים בקרית שמונה והסביבה אשר מספק מידע אודות טווחי המחירים לעבודות הנפוצות ביותר בתחום. חשוב לציין כי המחירים עשויים להשתנות ואינם מחייבים את המנעולנים שאיתם תדברו.

מחירון לעבודות מנעולנים בקרית שמונה

כמה עולה להחליף צילינדר בדלת?

החלפת צילינדר בדלת רב בריח.


350 - 500 ש"ח
מחיר לתיקון דלת זכוכית

לחצו למידע נוסף על תיקון דלתות זכוכית.


200 - 600 ש"ח
עלות לפריצה של דלת ממ"ד שנתקעה

לא כולל החלפת המנעול.


200 - 300 ש"ח
פריצה של כספת ביתית

פריצת כספת ביתית על ידי מנעולן בקרית שמונה.


200 - 350 ש"ח
עלות להחלפת ידית בדלת

קראו עוד על שירותי תיקון דלתות.


200 - 300 ש"ח
כיוון של צירים בדלתות רב בריח

כיוון הצירים הקיימים, ללא החלפה.


200 - 300 ש"ח
עלות להתקנת עינית בדלת

התקנת עינית בדלת כניסה מדגם פשוט


200 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

אחריות על החלפת צילינדרים בדלת

משך תקופת האחריות על חלק גדול מהעבודות בתחום המנעולנות, וזה כולל גם החלפת צילינדרים, עומדת בממוצע על שנה. חשוב לוודא זאת מראש עם המנעולן, טרם הזמנת השירות.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
14 חודשי אחריות שנה אחריות 10 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

בחירת מנעולן מומלץ בקרית שמונה

כאשר בוחרים מנעולן, חשוב לבדוק מספר פרמטרים חשובים:

 • שנות ניסיון: כמה זמן המנעולן מספק את השירות? האם הוא וותיק או שמא רק נכנס אל התחום? כדאי לשאול זאת כבר בשיחת הטלפון הראשונה.
   
 • תעודת יושר: תעודה זו אשר מסופקת על ידי משטרת ישראל, מעידה על כך שלמנעולן אין עבר פלילי ולכן מדובר בבדיקה הכרחית וחשובה. 
   
 • זמינות: במידה ואתם מתכננים להזמין פריצת דלת או כל עבודה דחופה אשר צריכה להתבצע במהירות, כדאי לבדוק תוך כמה זמן המנעולן או פורץ הדלתות יגיע אליכם.
   
 • המלצות: פרמטר חשוב נוסף בבחירת מנעולן בקרית שמונה הוא ההמלצות וחוות הדעת על השירות. חפשו ביקורות והקפידו לבדוק אם לקוחותיו הקודמים יצאו מרוצים.

משך זמן ממוצע לפריצת דלת

משך הזמן הממוצע לפריצה של דלת כניסה עומד על 30 דקות. במה זה תלוי? בסוג הדלת שלכם, שיטת הפריצה שבה משתמש המנעולן, סוג המנעול הקיים בדלת וגם המיומנות והמקצועיות של בעל המקצוע.

 

זמן ממוצע לביצוע העבודה:
 30 דקות
45 דקות משך זמן 15 דקות

שירותי החלפת מנעולים בקרית שמונה

ישנן סיבות רבות שבגינן נרצה לבצע החלפה למנעול הדלת. הסיבה הראשונה היא שאחד מהמפתחות אבד ונרצה לספק הגנה ולמנוע ניסיונות פריצה. הסיבה השניה היא שיש תקלה או בעיה במנעול והוא אינו שמיש. כמו כן, במקרים רבים נזמין את החלפת מנעולים בקרית שמונה כאשר נרצה לשדרג את המנעול הקיים מאחר והוא ישן או כי מדובר במנעול פשוט ופריץ.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מנעולן לפריצת כספות בקרית שמונה

פריצה של כספת היא עבודה למקצוענים וחשוב להשאיר אותה למי שמכיר את העבודה וכבר ביצע פריצה לכספות. במידה ולא מצאתם מפתח רזרבי, תאלצו להזמין פורץ כספות בקרית שמונה אשר יבחר ככל הנראה באחת משתי השיטות הנפוצות: קידוח המנעול או פריצה שקטה. השיטה תיבחר בהתאם לסיטואציה אך במידה וניתן לבחור, כדאי לבצע פריצה שקטה אשר תשמור על הכספת שלמה.

שמירה והגנה על המנעול של הדלת

בשביל להגן על המנעול ולשמור עליו תקין למשך שנים רבות, כדאי להקפיד על שימוש נכון. השימוש הנכון הוא הכנסה של המפתח לאחר שווידאו שהוא נקי מלכלוך, חול או כל דבר אחר אשר עשוי להיכנס אל תוך הצילינדר ולגרום לתקלות במנגנון. כמו כן, מומלץ לבצע ניקוי אחת לתקופה באמצעות חומרים וציוד ייעודי.

 

מנעולנים בקרית שמונה

הדלת ננעלה? מצאו פורץ דלתות בקרית שמונה

לרבים מאיתנו זה קרה - יצאנו הדלת ולא שמנו לב כי שכחנו את המפתח בתוך הבית. אם אין אף אדם נוסף בתוך הבית ובבית שלכם יש ידית קבוע ולא ידית נעה, תצטרכו להזמין שירות לפריצת הדלת. אפשר לומר כי פרט לאיבוד המפתח, ישנן גם סיבות נוספות להזמנת פורץ דלתות בקרית שמונה, כמו למשל מפתחות שנגנבו או בעיות בצילינדר עצמו.

החלפת צילינדר בקרית שמונה - לדלתות מכל סוג

צילינדר הוא למעשה רכיב ספציפי במנגנון הנעילה של הדלת ואם נהיה מדויקים יותר, מדובר בתעלה עצמה שאליה אנו מכניסים את המפתח. החלפת הצילינדר ע"י מנעולן בקרית שמונה רלוונטית כאשר המנעול תקוע, המפתח נגנב או הלך לאיבוד וגם כאשר המפתח נשבר (נדיר אבל קורה) בתוך התעלה. ניתן לבצע החלפה של צילינדר בכל סוגי הדלתות:

 • החלפת צילינדרים בדלתות כניסה
 • החלפת הצילינדר בדלת פנים
 • החלפת צילינדר בדלתות מסוג רב בריח
 • טיפול בצילינדר של מולטילוק 
 • ועוד...

הזמינו כעת פורץ מנעולים בקרית שמונה

צריכים שירות מהיר? אין לכם זמן לחכות עד להגעתו של מנעולן בקרית שמונה? חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו כעת והזמינו מנעולן או פורץ מנעולים בקרית שמונה אשר יגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש לצורך פריצת דלתות או כספות, החלפת צילינדר או מנגנון נעילה וגם לתיקון דלתות מכל סוג.