מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פורץ מנעולים

הזמינו פורץ מנעולים שיגיע במהירות לפרוץ את הדלת שלכם. בעמוד תראו לגבי סוגי מנעולים שונים, מה המחיר של פריצת דלת ותוכלו להשוות בין מנעולנים.

פורץ מנעולים לכל סוגי המנעולים

עם פורטל ווילוק תמצאו פורץ מנעולים לכל סוגי המנעולים שיש לכם:

 • פלדלת: פלדלת זה שם המוצר של רב בריח של דלתות עשויות פלדה, אבל למעשה זה תפס בתור השם הכולל לדלתות פלדה ברחבי הארץ. אלה דלתות מורכבות עם מנגוני נעילה מסובכים שקשים יותר לפריצה, שזה מה שהביא לפופולריות שלה. עקב המורכבות שלה לא כל מנעולן מתמחה ובעל ניסיון בפריצה שלה.
   
 • פבלוק: פריצת מנעול פבלוק תיעשה באמצעות החדרת מברג לתוך חלון קטן שנמצא בחלק הפנימי תחתון תוך כדי דחיפה של התפוח. לאחר מכן יש להפריד את הרוזטה ולבסוף שחרור שני הברגים בפחית.
   
 • רתק: פריצת מנעול רתק מתבצעת באמצעות עקירה שלו מהמקום באמצעות זרוע מיוחדת. שימו לב שלא תמיד יש צורך לפרוץ אותו לגמרי ולפעמים יש אפשרות פשוט לתקן אותו על ידי החלפה של חלק.
   
 • מגנטי: מנעול מגנטי יכול להיסגר בקלות ולפעמים גם אם לא נעלתם את הדלת עדיין לא תצליחו לפתוח אותה. לאחר פריצה של מנעול מגנטי פורץ המנעולים יחליט אם יש צורך להחליף את המנעול המגנטי כולו.
   
 • מנעול מזוודה: אומנם מדובר בעבודה פחות נפוצה אך לעיתים נזדקק למנעולן לצורך פריצת מנעול מזוודה מאחר ושכחנו את הקוד של המנעול. המטרה בפריצה מקצועית היא שמירה על שלמותה של המזוודה בעת הסרת המנעול.

 

סוג המנעול איך מתבצעת הפריצה?
מנעול פלדלת ציוד פריצה מתקדם
מנעול פבלוק החדרת מברג והפרדת הרוזטה
מנעול רתק עקירה עם זרוע מיוחדת
מנעול מגנטי פריצה רגילה

מתי נזמין פורץ מנעולים?

יש כמה מקרים שבהם נזמין פורץ מנעולים:

 • דלת לא נפתחת: בין אם זה כי איבדתם את המפתח, נתקעתם מחוץ לבית ואתם לא מצליחים להיכנס או כי מדובר בדלת פנים שלא ברור למה היא לא נפתחת זה הזמן לקרוא לפורץ מנעולים.
   
 • מפתח לא פותח: כשהמפתח לא פותח חשוב לחלק את זה לשני מקרים שונים. הראשון הוא כשהמפתח מסתובב על "ריק" ובמקרה הזה צריך להחליף את הצילינדר ואם זה לא המקרה פורץ מנעולים מקצועי יתקן את המנעול. קיים גם מקרה אחר בו המפתח לא נכנס למנעול ואז צריך לבדוק שאכן השתמשתם במפתח הנכון ואם כן, להזמין פורץ שיפרוץ את הדלת.
   
 • דירה חדשה: במקרה של מעבר דירה או כניסה לדירה חדשה תמיד מומלץ להזמין פורץ מנעולים שיחליף את המנעול שלכם, מפני שאתם לא יודעים למי יש את המפתח ועדיף לא להסתכן.
   
 • אופניים נתקעו: אם שכחתם את הקוד, איבדתם את המפתח או כל סיבה אחרת שבגללה האופניים שלכם נעולים כרגע, תצטרכו להזמין פורץ מנעולים לפריצת מנעול אופניים.

 

פורץ מנעולים

פריצת מנעולים והחלפת צילינדר - מה חשוב לוודא?

יש כמה דברים שצריך לדעת כשפורץ המנעולים מגיע לעשות את העבודה:

 • לא תמיד צריך להחליף: יש מקרים שבהם לא חייבים להחליף את כל הצילינדר וניתן פשוט לתקן אותו. ודאו עם פורץ המנעולים האם זה אפשרי בהתאם לסיטואציה שלכם.
   
 • עדיף לא לקדוח: לפני שפורץ המנעולים מתחיל את העבודה שלו, ודאו איתו האם ניתן לפתוח את הדלת בלי קדיחה מפני שזו שיטה שגורמת לפחות נזק.
   
 • ודאו שהצילינדר חדש מהאריזה: אחרי פריצת המנעול חשוב לוודא שאתם מקבלים צילינדר חדש מהאריזה כולל אחריות. על צילינדרים שלא תוצרת סין תקבלו אחריות של שנה בממוצע, ודאו שיש לכם תעודה שמבטיחה את זה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
14 חודשי אחריות שנה אחריות 10 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחיר פורץ מנעולים

מחיר פורץ מנעולים נע בין 300 - 800 ש"ח במקרה של דלת פלדלת, ובמקרה של דלת פשוטה יותר כמו דלת עץ או מנעול מגנטי המחיר יהיה בין 250 - 500 ש"ח.

מחירי פורץ מנעולים

כמה עולה לפרוץ דלת פלדלת?

המחיר משתנה בהתאם למורכבות הפריצה.


300 - 800 ש"ח
מה המחיר של פריצת דלת עץ?

מחיר בעבור פריצת דלת עץ פשוטה.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה לפרוץ דלת מנעול מגנטי?

הפריצה לרוב דורשת החלפה של המנעול.


250 - 500 ש"ח
מה המחיר של פריצת סגר עליון?

ניתנת לביצוע באמצעות העינית ללא נזק (לא תמיד מתאפשר) או פריצה לסגר העליון עם נזק.


300 - 550 ש"ח.

הדפס מחירון

מה לבדוק כשבוחרים פורץ מנעולים?

כשמתקשרים לפורטל ווילוק מקבלים פרטים של 3 פורצי מנעולים זמינים בעיר שלכם. מה חשוב לוודא איתם?

 • מחיר: מחיר פורץ מנעולים משתנה בהתאם לסוג המנעול שיש לכם, סוג הצילינדר שתצטרכו אבל גם בהתאם לפורץ המנעולים עצמו. לכם מומלץ לקבל יותר מהצעת מחיר אחת ולהשוות.
   
 • זמינות: מנעולנות זה תחום מיידי, ולכן כשאתם מדברים עם פורץ מנעולים חשוב לוודא מתי הוא יכול להגיע. לרוב בערים הגדולות אין בעיה למצוא מנעולן זמין שיגיע תוך פחות מחצי שעה, ובגלל זה פורטל ווילוק דואג שתקבלו פרטים של יותר ממנעולן בודד.
   
 • ניסיון: יש דלתות מורכבות יותר כמו דלתות כניסה של רב בריח שלא כל פורץ מנעולים בעל ניסיון בפריצה שלהם. לפני שאתם מזמינים איתו ודאו שיש לו ניסיון.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מצאו פורץ מנעולים בעיר שלכם

פורטל ווילוק עובד עם פורצי מנעולים בכל רחבי הארץ. לחצו על האזור שלכם ומצאו פורץ מנעולים:

איך למנוע את הצורך להזמין לפורץ מנעולים?

הדרך הראשונה למנוע את הצורך בפורץ מנעולים הוא לשמור על הדלת שלכם. ריסוס של חומר כמו WD40 יכול להאריך את חיי המנעול שלכם לזמן רב. מעבר לכך מומלץ להימנע מידית מרובעת (ידית קבועה), מפני שזו ידית פשוטה מאוד שהרבה גנבים יכולים לפרוץ בקלות. כמו כן, כתבו בהרחבה על איך למנוע פריצה בבית ונזמין אתכם להסתכל בעמוד וללמוד עוד על כך.