מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת לוקר

הלוקר לא נפתח? חוששים לפרוץ אליו בעצמכם? כאן תוכלו קרוא על כיצד לפרוץ את הלוקר שלכם ומה הסכנות בכך ואיך דרך השארת פרטים קצרה תוכלו להשוות בין מנעולנים מוסמכים על מנת לחסוך בנזק ללוקר שלכם.

השוו בין מנעולנים המתמחים בפריצת לוקרים

כשמדובר בפריצת לוקרים כל פעולה קטנה עשויה לגרום לנזק בלתי הפיך אך מצד שני חשוב שתדעו שפריצת לוקר ע"י מנעולן מקצועי יכולה לשמר את הלוקר שלכם עד כמה שניתן ובפורטל ווילוק תוכלו להשאיר פרטים ותוכלו לקבל עד 3 מנעולנים מנוסים שיוכלו לסייע לכם בזריזות ובמינימום של נזק. 

 

לוקרים

כיצד לפרוץ לוקר בעצמכם?

חשוב להבהיר שפריצת מנעול לוקר שלא שייך לכם נחשבת לעבירה פלילית ואין פורטל ווילוק אחראי במידה ותחליטו לנצל זאת לשימוש לרעה. הנה כמה שיטות שיסייעו לכם לפרוץ את הלוקר בעצמכם:

 • פריצת מנעול לוקר באמצעות סיכות - שיטה שבטח נתקלתם בה במהלך צפיה בסרטים והיא נעשית באמצעות הכנסת שתי סיכות לחריץ של מפתח והצלחת השיטה תלויה במיומנות שיש לכם לתפעל את הסיכות בתוך המנעול. חיסרון של שיטה זו הוא אפשרות שהסיכות ייתקעו בתוך חריץ המנעול לפני שהצלחתם לפרוץ אותו.
   
 • פריצת מנעול לוקר באמצעות מברג ביתי - שיטה זו מיועדת למנעולים ספיציפיים וגם לפריצת כספות. מדובר בהליך די פיזי - קחו מברג ביתי ומומלץ אחד חזק הכניסו את קצהו למנעול וסובבו. החסרונות בשיטה הם שדרוש מאמץ פיזי רב וגם שפעולה זו מביאה לשבירתו של המנעול כך שאם מדובר במנעול מובנה בתוך דלת הלוקר עדיף לוותר על כך.
   
 • פריצת מנעול לוקר באמצעות מסור יהלום - מסור יהלום הוא אינו מסור רגיל והוא יכול לנסר פלדה ואפילו בטון ולכן הוא אינו דורש מאמץ פיזי מצדכם והוא יכול לפתוח מנעול לוקר דרך חתיכה של המנעול עצמו במידה והוא חיצוני ואם מדובר במנעול מורכב בלוקר עצמו באפשרותו של מסור זה לחצות את החיבור בין דלת הלוקר ללוקר עצמו. החיסרון במסור יהלום הוא גורם לנזק בלתי הפיך למנעול וגם ללוקר עצמו בגלל העוצמה האגרסיבית שלו.

האם כדאי לפרוץ לוקר לבד?

חשוב לציין שכמו שרשום מעלה - שיטות אלו עשויות לגרום ליותר נזק מתועלת ולכן עדיף להסתייע במנעולן מוסמך שידע לפרוץ את הלוקר במינימום נזק וביעילות על מנת שתוכלו לחזור להשתמש בלוקר גם לאחר מכן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כמה עולה להזמין מנעולן לפריצת לוקר?

עלות פריצת לוקר ע"י מנעולן מסתכמת ברוב המקרים בעלות ביקור ונעה בין 200 ל - 350 ש"ח.
 

מחיר ממוצע לפריצת לוקר

מחיר ממוצע לפריצת לוקר: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך לבחור מנעולן לפריצת הלוקר?

לפני שאתם נכנסים לפאניקה כדי להיערך ולדעת לאיזה מנעולן כדאי לקרוא, הנה כמה פרמטרים:

 • מיקום וזמינות - העדיפו להסתייע במנעולן באיזור שבו אתם נמצאים. אין צורך להטריח מנעולן מהדרום שיגיע למרכז על מנת לפרוץ לוקר - עבודה הנחשבת די פשוטה לביצוע.
   
 • ניסיון - זה נכון שפריצת מנעול לוקר יכולה להיות עבודה פשוטה אך הניסיון של מנעולן הוא שייקבע את התוצר הסופי. העדיפו עבודה עם מנעולן בעל ניסיון קודם בפריצת לוקרים כי זה עשוי לקצר משמעותית את זמני העבודה שלו וגם לגרום למינימום של נזק מבחינה פיזית וניראות.
   
 • אחריות - העדיפו מנעולן שיתן אחריות על עבודת הפריצה שלו. פריצת לוקר עשויה להיות הרסנית מפני שמדובר לרוב באמצעי שעשוי מחומרים לא עבים במיוחד כגון מתכת וחשוב שהמנעולן יוודא שהלוקר אכן מתפקד.