מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת מנעול אופניים

המפתח נתקע במנעול האופניים ואין ברשותכם אמצעי פריצה מתאימים? דעו כי זה הזמן להיעזר במנעולן - במאמר זה תקראו על סוגי מנעולים, כמה עולה להסתייע במנעולן לשם פריצת מנעול אופניים ואיך בהליך פשוט בפורטל ווילוק תוכלו להשוות בין מנעולנים באיזורכם ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.

סוגי מנעולים לאופניים

תוהים איך פורצים מנעול של אופניים? רגע לפני שאתם מזעיקים מנעולן שיסייע לכם בפריצת מנעול אופניים, כדאי שתדעו באיזה מנעול מדובר, נציג את הסוגים הנפוצים מתחת:

 • מנעול שרשרת מפלדה - מדובר על המנעול בעל המראה הנפוץ של מעין חוליות פלדה בצורת אליפסה המחוברות אחת לשניה, מדובר במנעול שהשרשרת שלו מכוסה בשכבת פלסטיק או בד שחור ברוב המקרים.

  החיסרון במנעולים אלו היא שהם נחשבים לכבדי משקל ויחד עם זאת - פריצת מנעול אופניים זה נחשב לקל יחסית לפריצה ע"י פורעים.
   
 •  מנעול סיבי - מבנה מנעול זה עשוי מסיבי מתכת בצפיפות גבוהה, דבר המאפשר גמישות ותנועתיות של שרשרת המנעול, צורת הפתיחה של המנעול נעשית הן ע"י מפתח והן ע"י קוד.

  החיסרון במנעול זה הוא שניתן לפרוץ אותו בקלות הן ע"י שיחוק בפתח המנעול באמצעות כלים פשוטים כמו סיכות וכד' והן ע"י חיתוך מהיר של המנעול ע"י פלאייר.
   
 • מנעול קריפטונייט - מדובר במנעול בצורת פרסה, ששתי קצותיה מתחברות ומשתחררות מחלק נפרד, שבו גם מצוי חריץ המנעול, המאפשר פתיחה של המנעול.
   
סוג המנעול מאפיינים אופן פתיחת המנעול
מנעול שרשרת מפלדה טבעות אליפסה מחוברות לכדי שרשרת מפתח 
מנעול סיבי שרשרת עשוייה מסיבי מתכת צפופים, גמיש מפתח או צירוף קוד
מנעול קריפטונייט מנעול בצורת פרסה, עשוי פלדה מפתח

מתי יש צורך בפריצת מנעול אופניים ע"י מנעולן?

כמו שכבר קראתם למעלה, לא קשה כיום לפרוץ מנעול של אופניים, אך מה קורה במידה ואיבדתם את המפתח? או שלחילופין - המפתח נתקע בתוך המנעול ולא מאפשר כלל פתיחה שלו ואין ברשותכם את הכלים הדרושים לצורך פריצת מנעול אופניים? במקרה כזה כדאי לקרוא למנעולן מוסמך שיבצע הליך זה בעבורכם.

 

פריצת מנעול אופניים

מחיר פריצת מנעול אופניים ע"י מנעולן

מחיר פריצת מנעול אופניים ע"י מנעולן הוא בסך עלות ביקור הנעה בין 200 - 350 ש"ח. יש לקחת בחשבון כי פריצת מנעול אופניים ע"י מנעולן עשוי להוביל לתוצאה בלתי הפיכה לשרשרת האופניים שלכם ושבמידה והנכם מזמינים מנעולן לצורך ביצוע הליך זה בזמן סופ"ש, חג או בשעות שאינן פורמאליות (בין 8:00 - 19:00) - המחיר הסופי עשוי להתייקר.
 

מחיר ממוצע לפריצת מנעול אופניים

מחיר ממוצע לפריצת מנעול אופניים: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השוו בין מנעולנים בווילוק וחסכו בזמן ובכסף

באתם לצאת לרכיבה על האופניים והמנעול שלהם מסרב להיפתח? דעו כי תוכלו להתקשר לצוות פורטל ווילוק ולקבל עד 3 מנעולנים המבצעים פריצת מנעול אופניים באיזורכם, דבר היביא לפיתרון זריז ויעיל של הבעיה ויאפשר לכם לחסוך בזמני חיפושים מייגעים.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כיצד לבחור מנעולן לפריצת מנעול אופניים?

לאחר שקיבלתם מפורטל ווילוק 3 מנעולנים שזמינים לבצע פריצת אופניים עבורכם, כדאי לברר את הזמינות של כל אחד מהם לאיזור בו אתם נמצאים.

יכול להיות שמנעולן אחד זול יותר מהשני אך ייקח לו זמן רב יותר להגיע אליכם ולכן - ייטב בשבילכם שתבחרו מנעולן שנמצא באיזור שלכם ופנוי להעניק לכם שירות עד הבית, העבודה או כל מקום אחר בו נתקעתם עם האופניים שלכם.