מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת מנעול פבלוק

יש לכם דלת עם מנעול פבלוק שנתקעה? זה הזמן להזעיק מנעולן שיבצע פריצת מנעול מסוג זה בצורה מקצועית ומהירה. במאמר זה תקראו כמה עולה הליך פריצת מנעול פבלוק ע"י מנעולן, איך תוכלו לבחור מנעולן מתאים ואיך תוכלו לקבל מפורטל ווילוק מנעולנים מומלצים באיזורכם ולחסוך בזמן ובכסף.

מה מביא מנעול פבלוק להיתקע?

ישנם כמה היבטים המביאים מנעול מסוג פבלוק להיתקע במשקוף הדלת, נציין אותם מתחת:

 • קורוזייה - ידית מנעול הפבלוק בלוייה ואינה ניתנת לסיבוב.
   
 • ידית תקועה - הידית תקועה על מצב נעילה.
   
 • מנגנון נעילה - הכפתור שאחראי על נעילת מנעול הפבלוק תקוע ולא ניתן לשחררו ממשקוף הדלת ע"י סיבוב הידית בצורה הנורמטיבית.
   

פריצת מנעול פבלוק

מחיר פריצת מנעול פבלוק

מחיר פריצת מנעול פבלוק ע"י מנעולן לרוב ינוע בין 150 - 350 ש"ח. מחיר זה הינו בעבור פריצת דלת פנים מסוג פבלוק או כל סוג דלת פנים אחרת. במידה והזמנתם מנעולן לפרוץ את הדלת שלכם מחוץ לטווח השעות 8:00 - 18:00 בימים א' - ה', צפו להתייקרות במחיר הפריצה. לא בטוחים אם המחיר הוגן? ראו את מחירון פורץ המנעולים.
 

מחיר ממוצע לפריצת מנעול פבלוק

מחיר ממוצע לפריצת מנעול פבלוק: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

איך לבחור מנעולן לפריצת מנעול פבלוק?

לא בטוחים כיצד למצוא פורץ מנעולים בעיר שלכם? הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם בבחירת בעל המקצוע המתאים ביותר:

 • אישור ממשטרת ישראל - בישראל עוסקים לא מעט אנשים שעל אף הצהרתם - אינם מוסמכים או מורשים לעסוק כמנעולנים. אחת הדרכים לפיה תדעו כי המנעולן שלפניכם הינו ישר ועובד לפי חוק הוא אישור מטעם משטרת ישראל , שאישרה כי מדובר בבעל מקצוע ישר וללא עבר פלילי.
   
 • זמינות - במידה ולמנעולן קיים אישור ממשטרת ישראל, יש לוודא כי הוא זמין להעניק לכם שירות באיזורכם ובזמן הקרוב.
   
 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל ווילוק 3 מנעולנים באיזורכם, תוכלו לחפש אותם באינטרנט לקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים שהסתייעו בהם.
   
 • מחיר - טווח מחיר פריצת מנעול פבלוק נגזר הן מהפעולה עצמה והן מדמי הביקור שגובה המנעולן. העדיפו לעבוד עם מנעולן שאינו חורג מטווח המחירים שצויין מעלה (בהנחה ונעזרתם בו בטווח שעות פורמליות).

  כל מחיר הגבוה יותר מהטווח שצויין מעלה אינו מצדיק הזמנה של המנעולן אליכם.

הליך פריצת מנעול פבלוק ע"י מנעולן

פריצת מנעול פבלוק ע"י מנעולן מוסמך תיעשה במרבית המקרים ללא פגיעה במנגנון הנעילה הקיים. השיטה הנפוצה ביותר שעשוי להסתייע בה המנעולן היא פריצה של הדלת באמצעות חלקי מתכת הנקראים "פיקלים".

 

תחילה המנעולן יכניס לחריץ המנעול המצוי על ידית הפבלוק שני חלקי פיקלים, תוך שהוא מנסה להשתלט על כפתור הנעילה התקוע במשקוף הדלת, לאחר שהגיע למצב של שליטה במנגנון הנעילה ע"י הפיקלים, יחל המנעולן בהטייה שלהם כלפי שמאל - שזוהי גם התנועה הפותחת דלתות עם מנגנון פבלוק באופן שיגרתי. במידה ויצליח בשיטה זו לסובב את ידית הכפתור כלפיי שמאל - הדלת תיפתח.

כמה זמן לוקח לפרוץ מנעול פבלוק?

במידה ואתם תוהים כמה זמן לוקח הליך פריצת מנעול פבלוק ע"י מנעולן, דעו כי מדובר בהליך קצר שעשוי לארוך בין 5 - 10 דק'.

 

זמן ממוצע לפריצת מנעול פבלוק:
 7.5 דקות
10 דקות משך זמן 5 דקות

הביאו לפריצת מנעול פבלוק דרך פורטל ווילוק!

הדלת נתקעה בתוך המשקוף ואינכם מצליכים לפתוח אותה? דעו כי תוכלו להשאיר את פרטיכם בפורטל ווילוק או לחילופין - להתקשר אלינו במקרה דחוף ותוכלו לקבל מאיתנו עד 3 מנעולנים המבצעים פריצת מנעול פבלוק, ביניהם תוכלו להשוות במחיר ולחסוך וכל זאת בחינם וללא התחייבות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך לפרוץ מנעול פבלוק באופן עצמאי?

במידה ואתם מעוניינים לחסוך במחיר הזמנת מנעולן ומעוניינים לבצע פריצת מנעול פבלוק באופן עצמאי דעו כי הדבר אפשרי אך כרוך בנזק למנעול שלכם.

אחת הדרכים הנפוצות לפריצה עצמית של מנעול היא ע"י החדרת כרטיס דק באיזור בו נוצר החיבור בין מנעול הפבלוק לחלק של המשקוף וזאת ע"מ שיווצר מצב בו הכרטיס יחצוץ בין משקוף הדלת לדלת עצמה.

נסו להעביר את הכרטיס כלפי מעלה ומטה - דבר זה אמור להוביל בסופו של דבר להתנתקות המנעול מחריץ הנעילה שלו במשקוף. במידה והשיטה לא צלחה - זו העת להיעזר במנעולן מוסמך.