מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת דלתות

זקוקים לשירות של פריצת דלת נעולה או טרוקה? בצעו השוואת מחירים דרך פורטל WeLock ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות עבור פריצת דלתות, ממנעולנים מומלצים באזורכם.

שירותי פריצת דלתות במחיר משתלם

אם נתקעתם מחוץ לבית, או שאחת מדלתות הפנים במשרד או בדירה לא נפתחות, זה בדיוק הזמן להזמין מנעולן מקצועי שיגיע, יפרוץ את הדלת ויחלץ אתכם. שירותי פריצת דלתות, אינם חייבים להיות יקרים במיוחד (מחירים לדוגמא בהמשך) ובהחלט ניתן למצוא כיום שירות במחיר נוח למדי.

 

איך עושים זאת? בעזרתנו. השאירו פנייה באתר ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור פריצה של כל דלת, מהמנעולנים אשר מספקים את השירות בקרבת מקום מגוריכם. שירות השוואת המחירים אינו כרוך בעלויות והוא חוסך לא מעט זמן, אנרגיה וכסף.

 

פריצת דלתות

פריצת דלת נעולה - כמה זה עולה?

מחיר פריצת דלת הוא בין 150 - 350 ש"ח לפריצת של רוב סוגי הדלתות מלבד דלת ממ"ד שמחיר הפריצה שלה יהיה בין 200 - 400 ש"ח.. המחיר של פריצת דלת נעולה נקבע בין היתר מסוג הדלת והמנעול המותקן, אך גם ממשתנים נוספים כמו מועד הקריאה למנעולן וסוג הפריצה שהוא צריך לבצע. נמליץ תמיד לצלם למנעולן את הדלת שלכם במידה וזה אפשרי כמובן, בשביל שיקבל תמונה מדויקת יותר של העבודה הנדרשת ואז יוכל גם לספק לכם הצעת מחיר מותאמת.

מחירון פריצת דלתות

עלות פריצה של דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה שאינה נעולה עם מנעול.


200 - 350 ש"ח
מחיר פריצת דלת פנים בתוך הבית

פריצת דלת פנימית על ידי מנעולן מורשה.


150 - 350 ש"ח
פריצת דלת של חדר ממ"ד

חשוב לציין כי החלפת מנעול תייקר את המחיר בכ-200 ש"ח בממוצע.


200 - 300 ש"ח
פריצת דלת נעולה בכניסה לבית

ללא החלפה של הצילינדר


200 - 300 ש"ח
פריצת דלת מחסן

השירות אינו כולל את החלפת המנעול.


150 - 350 ש"ח
מה העלות של פריצת דלתות פלדלת?

פריצה של דלת פלדלת על ידי חיתוך עם דיסק.


200 - 400 ש"ח
כמה עולה לפרוץ דלת פנימית עם מנעול מגנטי?

המחיר כולל את החלפת המנעול.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

באילו מצבים נדרש להזמין פריצת דלת?

שירותי פריצת דלתות, נזמין במצבים שבהם איבדנו את המפתח או כאשר הוא נגנב. כמו כן, פריצת דלת זהו שירות שמזמינים כאשר יש ברשותנו את המפתח אך משום מה אנחנו לא מצליחים לסובב אותו בשל לכלוך, אבק או כל סיבה אחרת שגורמת לדלת לא להיפתח. במקרים אחרים, המפתח פשוט נשבר בתוך המנעול ואין באפשרותנו להיכנס.

 

מצבים נוספים בהם נזמין את השירות הם כאשר הדלת נטרקה אך לא ננעלה, כלומר דלת שמצידה החיצוני יש ידית שלא ניתנת להורדה ואנו נותרנו ללא המפתח. נזכיר בהזדמנות זו כי כתבנו מאמר מקיף עם טיפים מצוינים שיעזרו לכם למנוע פריצה לבית ואנחנו בהחלט ממליצים לכם להיכנס ולקרוא מידע זה.

 

פריצת דלת

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת פורץ דלתות?

  • תעודת יושר: לפני כל פריצה, בקשו מפורץ הדלתות להציג בפניכם תעודת יושר שקיבל ממשטרת ישראל. תעודה זו חשובה מאוד והיא אינדיקציה לכך שהמנעולן אמין ושאפשר לסמוך עליו מאחר והיא ניתנת לאנשים ללא עבר פלילי.
     
  • זמינות: מתי יכול להגיע פורץ המנעולים? ברוב המקרים, שירותי פריצת דלתות הם שירותים בשעת חירום ולכן, זו חייבת להיות אחת מהשאלות הראשונות שצריכות להישאל.
     
  • ניסיון עם סוג הדלת הספציפי: ישנו שוני בין סוגי הדלתות ולכן חשוב לציין מראש איזה סוג דלת יש ברשותכם. כך לדוגמא, פריצת דלת פלדלת הוא שירות מורכב יותר המצריך חיתוך של הדלת באמצעות דיסק ולכן לא כל המנעולנים מספקים אותו מאחר ואינם מחזיקים בציוד זה. בדקו האם יש למנעולן ניסיון קודם בפריצה של דלת כמו שיש אצלכם ובמידת האפשר, צלמו לו אותה.
     
  • מחירים ועלויות: בדיוק בשביל זה הכנו את המחירון שמופיע כאן למעלה. וודאו שהעלות הגיונות ושלא מדובר במחיר גבוה מדי. נמליץ להסתכל גם על מחירי מנעולנים נוספים במחירון המלא.

 

למידע מפורט יותר בנושא פריצת דלת מסוג מסוים, לחצו על הכפתור המתאים:
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

מצאו פורץ דלתות באזור שלכם

דרך פורטל ווילוק תוכלו למצוא פורץ דלתות בכל רחבי הארץ. הנה האזורים הנפוצים:

שאלות נפוצות על פריצת דלת

הנה מידע נוסף שיכול לסייע ולענות על שאלות נפוצות בנושא פריצה של דלתות:

האם עליי להציג תעודה כלשהי בפני המנעולן?

המנעולן עשוי לדרוש מכם להציג מסמך שמוכיח שאתם בעלי הנכס על מנת לוודא שבאמת מדובר בדירה או הבית שלכם.


פריצת דלת פלדה - האם זה אפשרי?

אפשר לפרוץ דלת פלדה כאשר הפריצה תצריך בדרך כלל שימוש בדיסק לצורך חיתוך הידית, כפי שעושים בעת פריצת דלת פלדלת.


איך לפרוץ דלת טרוקה?

ניתן לנסות לבצע פריצת דלת טרוקה באופן עצמאי על ידי חיתוך בקבוק פלסטיק (של מים) והכנסתו ליד הלשונית של הדלת עד שהמנעול יפתח. במידה ודרך זו לא מצליחה, יאלץ המנעולן לפרק את הידית בשביל לפתוח אותה.


האם פריצת דלת נעולה תגרום נזק לדלת?

תלוי בשיטה הנבחרת ובסוג הדלת. ישנם מצבים בהם אין צורך לגרום נזק בעת הפריצה כמו בפריצת דלת טרוקה אך ישנם מקרים בהם צריך לחתוך את הידית ואז נדרש להחליף רכיבים מסוימים. חשוב לציין שהפורץ דלתות תמיד ינסה לפרוץ את הדלת ללא נזק, אך ישנם מקרים בהם לא אין ברירה.