מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

דלת לא ננעלת

גלו מה הסיבות הנפוצות ביותר לכך שהדלת לא ננעלת וגם קבלו מידע על דרכי הטיפול בבעיה זו. בנוסף, תוכלו לקרוא כמה יעלה להזמין מנעולן מקצועי לתיקון של התקלה ומידע חשוב נוסף שיעזור לכם במצב זה.

מה הסיבות לכך שהדלת לא ננעלת?

אלו הסיבות הנפוצות ביותר לכך שהדלת לא ננעלת:

 

הדלת יצאה מכיוון: בדרך כלל זו הסיבה הכי נפוצה לכך שהדלת לא ננעלת. מה שקורה בפועל הוא שפין הציר של הלדת יוצא מעט ואז הבריחים לא נכנסים אל תוך הדלת ולכן אנו לא מצליחים לנעול אותה, אותה סיבה עשויה לגרום גם לכך שהדלת לא נסגרת או נטרקת.

 

יש בעיה במנגנון הנעילה: ככל שעובר הזמן, מנגנון הנעילה של הדלת נשחק ועשוי לצאת מכלל פעולה. מה שקורה בפועל הוא שהמנגנון לא מפעיל את הבריחים שמחוברים אליו ולכן הדלת לא ננעלת.

 

הצילינדר של הדלת נשחק: ייתכן והפעולה הנדרשת לכם על מנת לטפל בבעיה היא החלפת צילינדר מאחר ובתוך הצילינדר יש גלגל שיניים מיוחד אשר אחראי על סיבוב הבריחים 

 

המפתח לא תקין: לעיתים, הבעיה היא בכלל לא בדלת עצמה אלא במפתח. בשביל לשלוח זאת, כל שעליכם לעשות הוא למצוא מפתח רזרבי ולנסות לפתוח באמצעותו את הדלת הסוררת. אם עדיין לא הצלחתם, הבעיה היא בדלת עצמה.

 

דלת לא ננעלת

כמה עולה לתקן דלת שלא ננעלת?

מחיר לתיקון דלת שלא ננעלת נע בין 200 ל-400 ש"ח. המחיר מתייחס להזמנת מנעולן מקצועי אשר בודק את הדלת, מכוון אותה כמו שצריך ובודק את תקינות מנגנון הנעילה. במידה ויהיה צורך בהחלפת רכיבים כמו צילינדר או מנגנון הנעילה, המחיר עשוי להתייקר בכ-100 ש"ח נוספים.

 

מחיר ממוצע לתיקון דלת שלא ננעלת

מחיר ממוצע לתיקון דלת שלא ננעלת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך מתקנים דלתות שלא ננעלות?

כאשר תזמינו מנעולן, אלו הפעולות שהוא עתיד לבצע בשביל לתקן את התקלה:

  • החלפה של הצילינדר הקיים בצילינדר חדש
  • תיקון או החלפה של מנגנון הנעילה של הדלת
  • כיוון ואיפוס של הדלת אל מול המשקוף
  • ניקוי של החור ברצפה, אליו נכנס הצילינדר התחתון
     

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

איך יודעים מה הסיבה הספציפית לתקלה?

בשביל להבין האם הסיבה לכך שהדלת לא ננעלת קשורה לאחד מהרכיבים שלה, יש לפתוח את הדלת למצב של 90 מעלות ולנסות לנעול את הדלת באמצעות סיבוב המפתח. אם לא הצלחת לעשות זאת, ככל הנראה הבעיה קשורה לצילינדר או מנגנון הנעילה ולעיתים לבריחים עצמם.

 

במידה וכן הצלחתם לסובב את המפתח ו"לנעול" את הדלת במצב של 90 מעלות, הסיבה היא ככל הנראה חוסר סנכרון אל מול המשקוף, מה שמעיד על דלת שיצאה מאיזון. במצב זה, נזמין מנעולן מקצועי לצורך תיקון הדלת.

 

דלת לא ננעלת

האם ניתן לתקן לבד דלת שלא ננעלת?

הפעולה היחידה שאנו ממליצים לעשות באופן עצמאי וללא עזרתו של גורם מקצועי, היא הבדיקה של תקינות המפתח. נסו להחליף את המפתח ובדקו האם הבעיה נפתרה. במידה ולא, כדאי להזמין מנעולן לצורך ביצוע בדיקה של הצילינדר, מנגנון הדלת והכיוון של הצירים שלה. ניסיונות תיקון עצמאיים עשויים לגרום לנזק משני ולעיתים יחמירו את המצב בשל הפעלת כוח על הדלת.
 

אולי יעניין אותך גם: