מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

דלת לא נפתחת

הדלת מסרבת להיפתח? כאן תקראו מהן הסיבות לדלת שלא נפתחת, כיצד להגיב לאחר שגיליתם שהדלת תקועה, כמה עולה לפרוץ דלת לא נפתחת ע"י מנעולן וגם טיפים כיצד למנוע מהמקרה לחזור על עצמו.

מדוע דלת לא נפתחת?

אחת הסיבות העיקריות לדלת לא נפתחת היא עקב התיישנות הצילינדר, או צירים שאינם מכוונים ומוציאים את הדלת מהגובה המתאים, גם תקיעה של חלק זר בתוך המנעול, המונע מהמפתח לשחרר את הנעילה בדלת. סיבה נוספת לדלת לא נפתחת היא היעדר מפתח מתאים או איבוד של המפתח (תודו שהופתעתם).


מה לעשות כשדלת לא נפתחת?

דלת לא נפתחת - עשה ואל תעשה

במידה והגעתם הביתה בסוף יום עבודה והכנסתם את המפתח לחור המנעול של הדלת ונתקלתם בקושי לסובב את המפתח בדלת? עצרו לרגע ואל תנסו לדחוף את הדלת בעצמכם. הסיבה לכך היא שזה עשוי לגרום לכם לנזק גופני ואף לנזק לדלת עצמה. בנוסף, אם מדובר בדלת בעלת ידית קבועה ואין עליכם את מפתח הייעודי, אל תנסו לפתוח עם מפתח אחר או בדרכים אחרות, אלא הזמינו מנעולן שיבצע פריצת דלת טרוקה בכדי למנוע נזקים נוספים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כמה עולה לפרוץ דלת ע"י מנעולן?

מחיר פריצת דלת ע"י מנעולן לרוב תהיה במסגרת מחיר הביקור הנע בין 200 - 350 ש"ח. המחיר מתייחס לפריצת דלת פנים או פריצת דלת ממ"ד. במידה ומדובר על פריצת דלת פלדלת שלא נפתחת - צפו לשלם מחיר גבוה יותר וזאת מפני שפעולת הפריצה של דלתות חוץ נחשבת למורכבת וארוכה יותר עבור מנעולנים בהשוואה לדלתות פנים.


מחיר ממוצע לפריצת דלת פנים שלא נפתחת

מחיר ממוצע לפריצת דלת פנים שלא נפתחת: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מה עושים כשדלת מגנטית לא נפתחת?

במידה ויש ברשותכם דלת מגנטית שלא נפתחת, תוכלו תחילה להעביר קלף באזור בו מצוי המגנט המחבר בין הדלת למנעול המצוי במשקוף שלה. פעולה זו עשוייה לנטרל את פעולת הנעילה של המגנט ולשחרר את הדלת מהמשקוף. במידה ולא הצלחתם לפתוח את הדלת לאחר שהעברתם קלף באזור המנעול - זה הזמן המתאים לקרוא למנעולן שיפרוץ אותה.

דלת לא נפתחת? הזמינו מנעולן

איך למנוע מדלת להיתקע?

יש כמה דברים שתוכלו לבצע ע"מ למנוע מדלת להתקע מחדש:

  • אל תטרקו - טריקות של דלתות פנים או חוץ הן אחת מהסיבות הנפוצות הגורמות לדלת להתקע במשקוף שלה ועל כן נמליץ לסגור את דלת הבית או החדר שלכם בעדינות. 
     
  • כיוון צירים - מומלץ שתדאגו לכוון את צירי הדלת ע"מ למנוע מהדלת לקרוס מגובה החיבור התקין שלה ולגרום לתקיעות במשקוף. תוכלו לשם כך להסתייע גם כאן במנעולן.
     
  • שימון צירים - חשוב שתדאגו לשמן את צירי הדלת שלכם בשמן מיוחד הנקרא WD 40 לפחות אחת לשנה. פעולת השימון תוכלו גם לבצע בכוחות עצמכם.

שאלות בנושא פריצת דלת לא נפתחת

לפני הליך פריצת דלת לא נפתחת ע"י מנעולן - יהיה עליי להציג בפניו תעודה מזהה? תלוי. במידה ומדובר על פריצת דלת פנים לבית וזאת לאחר ושהכנסתם את המנעולן לביתכם שיבצע את ההליך - רוב הסיכויים שהוא לא יבקש מכם תעודה מזהה, אך במידה ומדובר בפריצת דלת חוץ, המנעולן עשוי לבקש מכם תעודה מזהה או מסמך המעיד כי אכן מדובר בבית שלכם.

איך להשיג מנעולן דרך פורטל וויסק? השאירו פרטים בטופס המצורך ואנחנו כבר נדאג לשלוח לכם עד מנעולנים באזורכם כדי שלא תבזבזו זמן וכסף.