מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת דלת טרוקה

כמדי יום, מתקבלות עשרות פניות אצל מנעולנים בכל רחבי הארץ באשר לעבודה של פריצת דלת טרוקה. אם גם אתם נשארתם מחוץ לבית או המשרד והדלת נטרקה, תוכלו להזמין שירותי פריצה ולקבל מענה מהיר, מקצועי ובמחיר מעולה.

מה זו דלת טרוקה?

דלת טרוקה היא למעשה דלת של דירה, בית, חדר או כל חלל או מבנה, אשר בה מותקנת ידית קבועה (לא ידית נעה) שאותה לא ניתן לפתוח ללא שימוש במפתח ייעודי המתאים למנעול. במצב זה, לא יהיה מנוס מהזמנת השירות של פריצת דלתות.

 

פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה עם מפתח בצד השני

ישנם גם מצבים בהם ננסה להכניס את המפתח שלנו אל הצילינדר כאשר נהיה בכניסה אל הבית ונגלה שאנו לא מצליחים לפתוח את הדלת ולהיכנס פנימה. מצב זה מתרחש כאשר ובצידה השני של הדלת, יש מפתח שמישהו השאיר בצילינדר, מה שלא מאפשר לנו לפתוח את המנעול ולהיכנס. גם מצב זה מצריך מאיתנו להזמין מנעולן אשר מספק שירות של פריצת דלת טרוקה.

איך פורצים דלת טרוקה?

על מנת לפרוץ דלת טרוקה, יש לשבור את הידית הקבועה של הדלת באמצעות פלייר או כל כלי עבודה אחר ולאחר מכן יש לבצע פתיחה של הידית עם מברג בגודל מתאים. טכניקה נוספת אשר יכולה לסייע בפריצת דלת טרוקה היא החדרה של קלף פלסטיק בין משקוף הדלת ללשונית של המנגנון ובאמצעות ניעור והזזת הפלסטיק, הדלת תיפתח. חשוב להבדיל בין דלת טרוקה לבין דלת עם מנעול מגנטי. פריצת דלת עם מנעול מגנטי תהיה יותר מורכבת ופחות מומלצת לעשות בעצמכם.

מהו המחיר לפריצת דלת טרוקה?

המחיר לפריצת דלת טרוקה עומד בממוצע על 300 ש"ח. טווח המחירים נע בין 200 ל-400 ש"ח ונקבע בין היתר על סמך סוג הדלת ומועד הזמנת השירות.

 

מחיר לפריצת דלת טרוקה ע"י מנעולן

מחיר לפריצת דלת טרוקה ע"י מנעולן: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

פריצת דלת שנטרקה במהירות

משך הזמן לפריצת דלת שנטרקה נע בין  10 דקות ל-30 דקות. תחילה המנעולן ינסה לפתוח את הדלת באמצעות החדרה של קלף פלסטיק ובמידה ושיטה זו תצליח, הדלת תיפתח תוך פחות מ-20 דקות. במידה ונדרש לשבור את הידית ולפתוח את ההברגה, העבודה תתארך מעט ועשויה לקחת כחצי שעה ובמקרים נדירים אף יותר. יש לקחת בחשבון כי הדבר מושפע בין היתר ממיומנותו של המנעולן והניסיון שלו בעבודה ספציפית זו.

 

זמן ממוצע לפריצת דלת טרוקה:
 20 דקות
30 דקות משך זמן 10 דקות

שירותי פריצת דלתות טרוקות בכל הארץ

דרך פורטל 'ווילוק' תוכלו להזמין שירותי פריצת דלתות טרוקות בצפון, דרום או מרכז הארץ וזאת מאחר ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם מנעולנים מקצועיים במגוון רחב של ערים, יישובים ואזורים. ניתן לקבל שירות מהיר ומקצועי גם בערים המרכזיות וגם ביישובים או מושבים קטנים.

פריצת דלת שאינה נעולה באופן עצמאי

האם ניתן לפתוח דלת שאינה נעולה בכוחות עצמכם? התשובה היא כן ויש גם סיכוי מסוים שתצליחו לעשות זאת. הבעיה היא שלא תמיד יהיה לנו זמן לחפש בקבוק פלסטיק, לחתוך ממנו חתיכה ולהיעזר בקלף שנוצר לצורך פתיחת הדלת ולכן במצבים רבים נזעיק מנעולן מקצוע שיעשה זאת בעבורנו.