מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת דלת מנעול מגנטי

הדלת נטרקה והמנעול המגנטי לא נפתח? כאן תוכלו לקרוא על הסיבות העיקריות לתקיעה של דלתות עם מנגנון מגנטי, כמה עולה לפרוץ דלת כזו ע"י מנעולן מוסמך, כיצד מתבצע ההליך ואיך בהליך פשוט וחינמי בפורטק ווילוק תוכלו להשוות בין מנעולנים באיזורכם לצורך פריצת הדלת שלכם ולחסוך הן בזמן והן בכסף.

מה גורם למנעול מגנטי לדלת פנים להיתקע?

הסיבה העיקרית שגורמת למנעול מגנטי תקוע היא שימוש אגרסיבי בדלת, אם זה כתוצאה מלחיצה נוקשה על ידית הדלת, שבמצטבר עשוי למנוע פתיחה של הדלת באמצעות הידית. הסיבה השניה והנפוצה המביאה למנעול מגנטי תקוע היא טריקה של הדלת בצורה חדה, אשר גורם למנגנון הנעילה להיתקע במשקוף.
 

פריצת דלת מנעול מגנטי

מחיר פריצת דלת מנעול מגנטי ע"י מנעולן

מחיר פריצת דלת מנעול מגנטי ע"י מנעולן נעים בין 150 - 200 ש"ח ובמידה ותרצו לבצע החלפת מנגנון מגנטי לאחד חדש, המחיר עשוי להתייקר ולנוע בין 250 - 350 ש"ח.
 

מחיר ממוצע לפריצת דלת מנעול מגנטי

מחיר ממוצע לפריצת דלת מנעול מגנטי: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הזמינו מנעולן מוסמך דרך ווילוק וחסכו

חשוב שתדעו כי לא כל אדם המצהיר על עצמו כמנעולן מוסמך הוא אכן כזה, בישראל כדי להפוך למנעולן מוסמך חייב בעל המקצוע להחזיק בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל - דבר המעיד על עבודתו בצורה חוקית (בשונה מפורצים שאינם מוסמכים ואף יכולים לגרום נזק לדלת שלכם) ולכן, לפני שאתם מחפשים ברחבי האינטרנט,  כדאי שתוודאו כי בעל המקצוע שאתם בוחרים אכן מחזיק באישור כזה.


על מנת לחסוך מכם בזמני חיפוש דעו כי דרך פורטל ווילוק תוכלו להשאיר את פרטיכם או להתקשר אלינו ולקבל ישירות אליכם - 3 מנעולנים מומלצים באיזורכם המבצעים פריצת דלת מנעול מגנטי, שביניהם תוכלו לבצע השוואת מחיר ולחסוך בזמן ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

הליך פריצת דלת מנעול מגנטי ע"י מנעולן

הליך פריצת מנגנון מגנטי לדלת פנים נחשב לקצר ולפשוט יחסית לביצוע ע"י הסתייעות במנעולן בעל ניסיון, קחו בחשבון שאם תחליטו לפרוץ את מנגנון הנעילה המגנטי שלכם בעצמכם - אתם עשויים לגרום ליותר נזק מתועלת. המנעולן יסתייע בכרטיס דק ובלום.

לאחר מכן ישחיל את הכרטיס באיזור החיבור שבין הדלת למשקוף, תוך שהוא גורר את הכרטיס כלפי מעלה, הוא ייעזר בלום ויחל בהרמה איטית ומבוקרת של תחתית הדלת מהרצפה ותוך שהוא מעביר את הכרטיס באיזור המנעול עד לפריצת הדלת באופן סופי, יש לקחת בחשבון שבמידה ושיטה זו לא צלחה וגם לא ע"י שימוש במפתח 0 (בהנחה שמדובר במנעול מגנטי המותאם למפתח אפס) - ייאלץ המנעולן להחליף את כל המנעול כולל המנגנון המגנטי.

כיצד למנוע ממנעול מגנטי לדלת פנים להיתקע?

  • נהגו בעדינות - כמו שדלתות בעלות מנגנון נעילה מגנטי מאפשרות לכם סגירה שקטה של הדלת, דאגו לנהוג בהן בעדינות והימנעו מלטרוק אותן.
     
  • לחיצה רכה על הידית - נסו להימנע מלחיצה אגרסיבית על הידית, כמו שהנכם רגילים בפתיחה או סגירה של דלתות בעל מנגנון נעילה סטנדרטי.
     
  • חיזוק הידיות - בעת שהנכם מזמינים דרך ווילוק מנעולן באיזורכם, בקשו ממנו בעת החלפה של מנגנון הנעילה המגנטי שיתקין ברגי חיזוק הנקראים ברגי "דוך", נוסף על ברגי הרוזטות שעל ידית הדלת או במקומן.

כמה זמן אורך הליך פריצת דלת מנעול מגנטי?

הליך פריצת מנעול מגנטי לדלת פנים ע"י מנעולן נחשב להליך מהיר שאורכו נע בין מספר דקות עד כ - חצי שעה, במידה ויש צורך לבצע החלפת מנעול מגנטי בדלת לאחר שנפרצה ע"י המנעולן.

 

זמן ממוצע לפריצת דלת מנעול מגנטי:
 10 דקות
30 דקות משך זמן 5 דקות

שאלות ותשובות בנושא פריצת מנעול מגנטי תקוע

ריכזנו עבורכם מספר שאלות העוסקות בפריצת מנעול מגנטי שנשאלו ע"י גולשים ולתשובות שקיבלו מצוות פורטל ווילוק.

האם ניתן להחליף למנעול סטנדרטי לאחר התקנה של מנעול מגנטי?

כאן העניין הופך למורכב מפני שקיים שוני בגודל של מנגנוני נעילה מגנטיים מול מנגנוני נעילה סטנדרטיים מסוג 0 ולכן, במידה ותרצו לחזור לאופצית הנעילה הותיקה לאחר פריצת דלת מנעול מגנטי  - תיאלצו להחליף גם את דלת הפנים שלכם.


האם אוכל לפרוץ מנעול מגנטי תקוע בעצמי?

פריצה עצמית של מנעול מגנטי תקוע הינה אפשרית אך ברוב המקרים אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך למנעול המגנטי שלכם, מה שייאלץ אתכם להחליף אותו ע"י מנעולן לאחר מכן.


איך לבחור מנעולן לפריצת דלת מנעול מגנטי?

לאחר שתקבלו 3 מנעולנים דרך ווילוק, תוכלו לקרוא באינטרנט אודות חוות דעת של לקוחות קודמים שנעזרו בהם וכך תוכלו להגיע להחלטה מושכלת יותר.