מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת דלת פלדלת

הדלת תקועה ולא נפתחת? איבדתם את המפתח? אל דאגה, דרכנו תוכלו להזמין פריצת דלת פלדלת במחירים מעולים, תוך ביצוע השוואת מחירים בין מספר מנעולנים מומלצים ואמינים.

כמה עולה לפרוץ דלת פלדלת?

אז בואו נתחיל עם מענה לאחת מהשאלות הנפוצות בנושא דלתות פלדלת, מהו מחיר פריצת דלת פלדלת? למעשה, אפשר להגיד שישנו טווח מחירים מאחר וכל מנעולן רשאי לתמחר את העבודה כפי שהוא מוצא לנכון.

 

מה גם שסוג הדלת הספציפית ומורכבות תהליך הפריצה, משפיעים על משך זמן העבודה ולכן ישפיע באופן ישיר גם על עלות העבודה. עלות פריצת דלת פלדלת תנוע בדרך כלל בטווח שבין 200 ש"ח ל-400 ש"ח. חשוב לבחון האם בעקבות הפריצה נדרש להחליף צילינדר ואם כן, האם זה מגולם במחיר שהוצע.

 

 

מחיר ממוצע לפריצת דלת פלדלת

מחיר ממוצע לפריצת דלת פלדלת: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך פורצים דלת פלדלת?

לפני שנסביר איך לפרוץ דלת פלדלת, חשוב לציין כי דלתות פלדלת הם אחד מהמוצרים הנפוצים ביותר בשוק בשל החוזק של הדלת והקושי בפריצתה בשל ליבת הפלדה שלה. המשמעות היא שגם כאשר מגיע גורם מקצועי כמו מנעולן לביצוע העבודה, צפויה לו עבודה לא פשוטה. אז איך פורצים דלת פלדלת? נדרש להשתמש בדיסק בשביל לחתוך את ידית הדלת ורק בסיום החיתוך, נוכל לגשת אל המנעול עצמו ולפרק אותו תוך שימוש במברגה וכלי עבודה נוספים שמביא איתו המנעולן.

 

 

פריצת דלת פלדת

מתי נזמין שירותי פריצת דלת פלדלת?

אלו המצבים הנפוצים ביותר שבגינם נדרש מאיתנו להזמין את שירותי פריצת דלתות רב בריח:

  • בעיות בצילינדר: מנסים להכניס את המפתח ולפתוח את הדלת אבל מרגישים שמשהו תקוע? הדלת לא נפתחת בצורה חלקה או לא נפתחת בכלל? כנראה שיש בעיה כלשהי בצילינדר ונדרש להזמין מנעולן לצורך פריצת דלת פלדלת.
     
  • איבוד מפתח: לא מוצאים את המפתח בשום מקום? אין לכם מפתח נוסף אצל קרוב משפחה או אצל השכנים? אין מנוס מהזמנת שירות של פריצת הדלת.
     
  • המפתח נגנב: אם אתם יודעים בוודאות שצרור המפתחות שלכם נגנב, אפילו אם יש לכם מפתח רזרבי ואתם יכולים להיכנס לתוך הבית, כדאי מאוד להזמין שירות של החלפת מנעול פלדלת כמה שיותר מהר בשביל למנוע פריצה עתידית ובשביל שתוכלו להמשיך לישון בשקט.
     
  • הדלת נטרקה: לעיתים נדרש לפרוץ דלת טרוקה כאשר אנו ננעלים מחוץ לבית. לעיתים יהיה נדרש לשבור את הידית ולפתוח את ההברגה אך במצבים אחרים הפריצה תתבצע באמצעות קלף מפלסטיק, מבלי שיתבצע נזק לדלת.


>>> לחצו כאן וגלו איך למנוע פריצה לבית

פריצת פלדלת מכל דגם וסוג

כידוע, לחברת רב בריח יש לא מעט סוגים ודגמים של דלתות פלדלת, החל מדגמים פשוטים וסטנדרטיים ועד דלתות מעוצבות עם חיפויים וגימורים כאלה ואחרים. לא משנה מהו הדגם שבו בחרתם, במצב של תקלה, תוכלו להזמין דרכנו שירותי פריצה מקצועיים ולמצוא מנעולן שיגיע לבצע את העבודה במהירות ומקצועיות.