מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת דלת פנים

זקוקים לשירותי פריצת דלת פנים בתוך הבית או המשרד? השאירו פרטים או צלצלו אלינו ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממנעולנים המספקים את השירות באזור מגוריכם.

פריצת דלת פנים במחירים זולים

בניגוד לפריצה של דלתות אחרות, כמו הדלת הראשית של הבית למשל, כאשר מדובר על פריצת דלת פנים המחירים צריכים להיות נמוכים הרבה יותר. הסיבה המרכזית לכך היא שפריצת דלתות פנימיות היא פעולה פשוטה יותר מאחר וברוב המקרים לא קיים צילינדר בדלת אלא מדובר במנגנון פשוט הרבה יותר, מה שמשפיע על משך העבודה וכמובן מקצר אותה משמעותית.

 

פורטל Welock מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים קצרה ומהירה בין מנעולנים המספקים את השירות ולאחר שהפנייה שלכם מתקבלת במערכת, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממנעולנים מומלצים ומקצועיים באזורכם, ללא כל התחייבות להמשך עבודה עם המנעולן שאיתו תדברו.

 

פריצת דלת פנים

כמה תעלה פריצת דלת פנימית בבית

ברוב המקרים המחיר של פריצת דלת פנימית כולל פריצת דלת ממ"ד ינוע בטווח המחירים שבין 150 ש"ח ל-350 ש"ח, בעוד מה שמשפיע על המחיר המדויק הוא הסוג הספציפי של הדלת ומורכבות פעולת הפריצה. כמו כן גם השאלה האם נדרש להחליף מנעול בדלת, תשפיע על המחיר ובמקרים שנדרשת החלפה של מנעול, נהיה בטווח המחיר הגבוה יותר.

מחיר ממוצע לפריצת דלת פנים

מחיר ממוצע לפריצת דלת פנים: 250 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מתי נזדקק לפריצה של דלת פנימית?

אז באילו מקרים צריך לבצע פריצה של דלת פנימית? נכון, התשובה המתבקשת היא - כאשר היא ננעלת. אך בואו נבין מה הן הנסיבות הנפוצות לכך:

 • אובדן של המפתח: לא פעם אנחנו פשוט מאבדים את המפתח של הדלת. זה אומנם פחות נפוץ בדלתות פנים מאחר והמפתח נמצא בדרך כלל על הדלת עצמה מצידה הפנימי, אך תאמינו לנו שזה קורה לא מעט - בעיקר במשרדים ובתי עסק.
   
 • המפתח לא פותח את הדלת: לרוב סיטואציה שמתרחשת כאשר המפתח נשבר בתוך החור של המנעול בעת ניסיונות הפתיחה. במצב כזה אין ברירה אלא להזעיק מנעולן מקצועי.
   
 • מנעול מגנטי נתקע: ייתכן שהמנגנון של המנעול המגנטי נתקע ולמעשה מדובר בתקלה נפוצה יחסית אשר לעיתים מצריכה החלפה של המנעול כולו.
   
 • הלשונית נשברה: כאשר מורידים את הידית, הלשונית אינה זזה והיא תקועה בתוך המשקוף של הדלת - מה שמוביל לדלת שלא נפתחת וללחץ רב.
   
 • דלת טרוקה: דלת פנים בעלת ידית קבועה (שאינה זזה) אשר נסגרה ולא ניתן לפתוח אותה מבפנים / מבחוץ ללא המפתח הייעודי לה. במקרה כזה יהיה צורך בהזמנת מנעול עבור פריצת הדלת הטרוקה.

האם ניתן לבצע פריצת דלתות פנים באופן עצמאי?

באופן כללי מאוד לא מומלץ לנסות ולבצע את הפריצה של הדלת בעצמכם. על אף הבהלה והפאניקה של האדם שתקוע בתוך החדר, כדאי להתאזר בסבלנות ולהזמין מנעולן מקצועי אשר מתמחה בפריצת דלתות בשביל שיגיע ויבצע את העבודה בצורה מסודרת. הסיבה שאנו ממליצים להיעזר בגורם מקצועי היא שניסיון פריצת דלתות פנים באופן עצמאי על ידי גורם שאינו מקצועי ומחזיק בכלי העבודה המתאימים, עשוי לגרום לנזקים למנעול הקיים ולדלת עצמה, מה שיגרור הוצאות כספיות נוספות.

 

יחד עם זאת, במידה ומדובר בדלת פנים פשוטה מעץ אשר קיימת בחדרים נוספים בבית והסיבה לנעילה היא אובדן המפתח, כדאי לבדוק האם יש מפתח (שכמעט תמיד זהה בכל הדלתות) באחת מהדלתות האחרות ולנסות לפתוח את הדלת בעזרתו. כך תוכלו לחסוך את הזמנת המנעולן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

פריצת מנעול דלת פנימית גם במשרדים

פרט לעבודת הפריצה המקצועית בבתים פרטיים ובדירות בבניינים משותפים, ניתן להזמין שירותי פריצת מנעול של דלת פנימית גם במשרדים ובתי עסק. לא פעם אחת מהדלתות הפנימיות במשרד ננעלת כאשר אחד מעובדי המשרד (או מספר עובדים) נמצאים בתוך החדר ללא היכולת לצאת. אם נתקעתם ואתם זקוקים לחילוץ וסיוע בפתיחת מנעול הדלת, כולל החלפת המנעול, צרו איתנו קשר עוד היום.