מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

פריצת שער חשמלי

השער החשמלי לא נפתח? זקוקים לסיוע מהיר של מנעולן מקצועי? צרו איתנו קשר כעת ונאתר לכם מנעולן המספק שירותי פריצת שערים חשמליים, כולל החלפת מנעולים.

פריצת שערים ע"י מנעולן מקצועי

אחת מהעבודות הנפוצות ביותר בקרב מנעולנים היא העבודה של פריצת שערים. אם נתקעתם מחוץ לבית ואתם לא מצליחים להיכנס אל תוך שטח החצר מאחר והשער נעול, תוכלו להסתייע בשירותיו של מנעולן מקצועי אשר יגיע אליכם במהרה, יפרוץ את השער ובמידה ונדרש, יחליף גם את המנעול.

 

פריצת שערים חשמליים

מחיר להחלפת מנעול בשער

העלות של החלפת מנעול בשער נעה בין 250 ל-550 ש"ח. מחיר החלפת מנעול בשער מושפע בין היתר מסוג המנעול ומורכבות פעולת הפריצה, כמו גם המועד בו הוזמן השירות.

 

מחיר ממוצע לפריצת שער חשמלי

מחיר ממוצע לפריצת שער חשמלי: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

>>> בקרו גם במחירון המנעולנים המלא.

פריצת שערים עם מנעול חשמלי

כיום, בשערי הכניסה בבתים פרטיים ובמוסדות, משרדים, קליניקות ועוד - נהוג להשתמש במנעול חשמלי בעל לשונית מיוחדת. מדובר במנגנון אלקטרו מכני אשר מחובר לקודן או אינטרקום ופועל על זרם חשמלי.

 

השער נפתח כאשר מתבצע חיבור לזרם בעקבות הקשת קוד בקודן או על ידי פתיחה יזומה (אינטרקום) של גורם הנמצא בתוך הבית. פריצת שער עם מנעול חשמלי יכולה להתבצע ללא נזק למנעול אך ישנם גם מצבים בהם לא יהיה מנוס מהחלפת המנעול לאחר הפריצה.

משווים בין מנעולנים מומלצים וחוסכים

זקוקים לפריצת שער חשמלי? מעוניינים להחליף מנעול בשער הכניסה? בשביל לחסוך במחיר העבודה, תוכלו להשוות בין מספר בעלי מקצוע מומלצים. פורטל ווילוק מספק לכם את האפשרות לבחון כמה הצעות מחיר שונות ממנעולנים העוסקים בהחלפת מנעולים ומספקים גם מענה בעבור פריצת דלתות וכמובן גם שערים.

מתי נדרשת פריצת שער חשמלי?

פריצת שער חשמלי נדרשת בעיקר במצבים בהם המערכת החשמלית של השער לא פועלת כשורה בשל תקלה כזו או אחרת. ישנם גם מקרים בהם אנו מנסים לפתוח את השער באמצעות המפתח ולא מצליחים לעשות זאת בשל תקלה במפתח או בעיה במנעול עצמו.

 

לסיום, הנה מספר שאלות שקיבלנו מגולשי האתר בנושא פריצת שערי כניסה:

כמה זמן לוקחת החלפת מנעול לשער בחצר?

מדובר בפעולה פשוטה יחסית, אשר לרוב תיקח בין חצי שעה לשעה, תלוי במיומנותו של המנעולן ובסוג המנעול.


מדוע לבחור מנעולן מוסמך בעת החלפת מנעול לשער כניסה?

חשוב לבחור מנעולן מוסמך אשר מציג בפניכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. כאשר המנעולן מוסמך, נדע שמדובר בגורם אמין שאפשר לסמוך עליו בפעולה רגישה זו.