מחפשים מנעולן מומלץ? השאירו פרטים וכבר חוזרים!

הגבהת דלת

הדלת שורטת? או אולי לא ננעלת כהלכה? זה עשוי להעיד על בעיה בגובה הדלת - מה שמצריך טיפול מסור של מנעולן. במאמר זה תוכלו לקרוא על המקרים הנפוצים המצריכים הגבהת דלת, מה הוא מחיר הגבהת דלת פלדלת? ואיך בהליך פשוט בפורטל ווילוק תוכלו להשוות בין מנעולנים באיזורכם ולחסוך בזמני חיפושים ובכסף.

באילו מקרים יש לבצע הגבהת דלת?

הליך הגבהת דלת מהריצפה נעשה כתוצאה ממספר גורמים כגון דלת שלא נפתחת בגלל ריצוף שהוחלף, דלתות עץ שנמצאות בקירבת מים או כאשר הדלת נסגרת בצורה לקויה ולא אסתטית. כמו כן, הצורך בהגבהת דלת משתנה בהתאם למקרה, נדון על כך מתחת

 • התקנת ריצוף חדש - במקרים בהם התקנתם ריצוף חדש ואתם מבחינים בקושי מסיבי להניע את דלת הכניסה הותיקה שלכם לפתיחה ולסגירה, זה עשוי להעיד על גורם המצוי מתחת לדלת , הלא הוא הריצוף החדש - מה שיצריך לבצע הגבהת דלת באמצעות הוספת דיסקית לצירים הקיימים.
   
 • דלת עקומה - כאשר הדלת מתחילה לפתע לחרוק ולשרוט את הריצוף שמתחתיה בשונה מבעבר, זה עשוי להעיד על היחלשות הצירים וכתוצאה מכך - להתעקמות של הדלת כלפי הריצפה ובמקרה כזה יהיה על המנעולן לבצע סיבוב וחיזוק של הצירים הקיימים כדי לרומם את הדלת לגובה המקורי שלה.
   
 • קירבה למים - כאשר תחתית הדלת חשופה בפני מים, דבר המאפיין דלתות מקלחת ואמבטיה מעץ לרוב, זה עשוי לגרום לפגיעה בציפוי של תחתית הדלת ולכן במקרה כזה, יהיה צורך לבצע פירוק של הדלת וחיתוך של התחתית שלה.
   
הגורם להליך הגבהת דלת למה זה גורם? הגבהת דלת ע"י :
התקנת ריצוף חדש קושי גדול בפתיחה וסגירה של הדלת הוספת דיסקית
דלת עקומה חריקה ושריטות על הריצפה כיוון צירי הדלת
קירבה למים התנפחות העץ חיתוך תחתית הדלת

 

הגבהת דלת

מחיר הגבהת דלת פלדלת ע"י מנעולן

מחיר הגבהת דלת פלדלת ע"י מנעולן נע בין 250 - 350 ש"ח וזה מתייחס להליך כיוון ושימון הצירים עצמם. במידה ויש צורך בהחלפת הצירים עצמם בצירים חדשים, עלות התיקון הדלת עשוייה להתייקר ולנוע בין 350 - 600 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להגבהת דלת פלדלת ע"י מנעולן

מחיר ממוצע להגבהת דלת פלדלת ע"י מנעולן: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

השוו בין מנעולנים לצורך הגבהת דלת 

הדלת שורטת את הריצוף שלכם? או אולי התנפחה כתוצאה ממגע עם מים? או אולי הצרה גדולה יותר כמו דלת כניסה שלא נסגרת כהלכה? זה הזמן להזמין מנעולן שיביא לכיוון הדלת שלכם. באמצעות פורטל ווילוק תוכלו לקבל עד 3 מנעולנים באיזורכם, שביניהם תוכלו להשוות מחירי הגבהת דלתות בחינם ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובכסף.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706309

כיצד לבחור מנעולן מומלץ

במידה ואתם זקוקים להגבהת דלת פלדלת או הגבהת דלת פנים ע"י מנעולן, דעו כי יש לקחת בחשבון מספר היבטים:

 1. תעודת יושר  - בכל הקשור לדלתות כניסה לבית שלכם, העדיפו להעסיק מנעולן המחזיק בתעודת יושר מהמשטרה - דבר המעיד על בעל מקצוע אמין.
   
 2. ותק - העדיפו להעסיק מנעולן המחזיק בותק מסויים, דבר המעיד על צבירת ניסיון ולכן הסיכוי שיווצר נזק בעת הגבהת דלת בביתכם קטן משמעותית.
   
 3. חוות דעת - לאחר שתקבלו מווילוק 3 מנעולנים באיזורכם, תוכלו לחפש אודותם ברחבי הרשת ולקרוא חוות דעת של לקוחות קודמים - מה שיתרום לכם לבצע השוואה ביניהם.